Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzuch :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Brzuch :/
Elo! Mam taki problem :D, jestem aktualnie na masie i martwi mnie moj brzuch :/. Nie chodzi mi o jego rozmiar, bo nie przeszkadza mi te moje prawie 90 cm w pasie, tylko to ze jak np. siedze albo wciagam brzuch to robia sie takie chu.jowe kreski, rozstepy to raczej nie sa :P, cos jak cellulit chyba, jeszcze nie dawno czulem miesnie brzucha, a teraz ledwo ledwo, je.bniety tluszcz. Jesli chodzi o diete, to nie licze kalorii itd. bo nie jestem poje.bany :P, jem 5 posilkow dziennie prawie codziennie piers z kurczaka, czesto makarony, ryz, kasze, codziennie chleb, platki na sniadanie, jajka tez prawie codziennie i nie powiem masa idzie blyskawicznie, jestem bardzo zadowolony z efektow tym bardziej ze cwicze nie dlugo, dodam ze brzucha nie cwicze w ogole (kiedys tylko za suchara w domku czasem brzuszki sie robilo). Ogladam sobie tak kulturystow na masie i oni maja olbrzymie brzuchy, tylko ze u nich sie skora nie marszczy, wiec mysle, ze jakbym zaczal brzuch dopie.rdalac to by ladniej to wygladalo (nie chodzi mi o kaloryfer widoczny, nic z tych rzeczy :P). Tylko tu z kolei jest inny problem, Joks ciagle piep.rzy zeby trening nie przekraczal 75 min, wiec ja sie ku.rwa pytam jakim cudem mozna sie wyrobic w tyle robiac mase i powiedzmy klatke, triceps i do tego brzuch? Ja tak nie potrafie :/. Wkleje swoj plan moze cos doradzicie:

1. Poniedzialek Barki + Biceps
2. Wtorek Uda + Łydki
3. Sroda Wolne
4. Czwartek Klatka + Triceps
5. Piatek Plecy + Przedramie
6. Sobota Wolne
7. Niedziela Wolne

Myslalem zeby brzuch robic np. w srode albo w sobote, tylko ze nie chce mi sie zapierniczac tyle razy w tyg. (nie mam czasu), to moze np. w piatek dodac brzuch? Bo plecki i przedramie nie zajmuje mi az tak duzo czasu. Mam dosyc dotykania brzucha pustej galarety, chce czuc twarde miesnie

HELP !!
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
Odswiezam, nie pozwole zeby nikt mi tu nie odpisal, nie tym razem nie ma bata...
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
CLA + brzuszki + jakies ćwiczenie na mase mięśni brzucha i powinno sie cos zmienic , mozesz wykonywac takie cos 2 razy w tygodniu tylko CLA zacznij brac sporo wczesniej , mój znajomy tak robił na masie i niedosyc ze mu zeszło 2cm z pasa to proces odkładania tłuszczu w tym miejscu znikł ;)

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
a czemu nie mozesz cwiczyc brzucha w domu?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
bo ćwiczenie brzucha to nie tylko brzuszki na podłodze są rózne ćwiczenia na maszychach itp koniokradzie ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
dziwi mnie ze taki spec jak Ty pytana sie o rade :D

makarony, ryz, kasze, codziennie chleb, platki na sniadanie,

duzo ww powod twojego dyskomfortu. dwa wyjscia albo po treningu aeroby albo obetnij ww by wypośrodkować przyrost samego miesnia bez nadwyki ww ktore nie spalone odkladaja sie w fat

jajka tez prawie codziennie


widze cholesterol Ci nie obcy :hyhy:

jakbym zaczal brzuch dopie.rdalac to by ladniej to wygladalo

brzuszki nie spalaja miesni, co najwyżej wzmocnia miesnie brzucha ale jesli przykrywa je warstwa tluszczu nie uwidoczni ich

Joks ciagle piep.rzy zeby trening nie przekraczal 75 min, wiec ja sie ku.rwa pytam jakim cudem mozna sie wyrobic w tyle robiac mase i powiedzmy klatke, triceps i do tego brzuch?

takie treningi sa dla leszczy :rotfl: mi trening holistyczny zajmuje bardzo malo czasu a efekty lepsze niz na standardowych metodach

Myslalem zeby brzuch robic np. w srode albo w sobote

po brzuszkach 1x w tygodniu to wyrobisz sobie takie cegly ze glowa mala :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
brzuszki to mozna klepac co 2 dzien :hyhy: najlepiej jak bys sobie robił na treningu brzuch jako oddzielną partie a nie tylko dodatek po treningu pierw seria brzuszków , potedciaganie kolan do brzucha na podwyższeniu , i (ja to nazywam na muzułmanina :hyhy: ) skłony tłowia ze sciaganiem górnego wyciągu klęcząc

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
a a6w nie daje ci efektow?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
samo A6W tez duzo nie da bo to ćwiczenie na rzeźbe więc i dietka na redukcje by sie przydała i jakis spalacz a przy masie to odpada :hyhy: moze sobie to zrobic po cyklu masowym

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/

samo A6W tez duzo nie da

Oj da da.. :hyhy: pozadnie wzmocni miesnie brzucha, a co za tym idzie one urosna.. a jak sie szeregowy wytnie to bedzie mial co pokazywac.. :wstyd: szkoda tylko ze mialem 2 podejscia pod a6w i obie sie konczyly ok 10 dnia :rotfl: :wstyd:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
Ja klepe brzuszki własnie tak co 2 -3 dni przed snem 3x 20 brzuszków ale fakt ze jestem chudy wiec chyba to tez zalezy od genetyki. Ale ja na twoim miejscu bym katował brzuch ile wlezie :) wkoncu jakies efekty musza byc. W moim treningu 1x tygodniowo brzyszki nie wystarczały efektów nie było widac teraz pomału kaloryfer sei rzezbi :)
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/

samo A6W tez duzo nie da bo to ćwiczenie na rzeźbe


no co ty gadasz. To jest wlasnie cwiczenie na mase! Tym cwiczeniem zrobisz sobie miesnie na brzuchu a fatu nie spalisz. Ktos wlasnie ostatnio na forum pisal ze robi a6w zeby zrobic sobie ksztalt brzucha a potem biegac bedzie zeby fat spalic i zeby szczesciopak wyszedll

poza tym nic nie tracisz , sproboj
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
Non. zrób tak jak konik pisze bo to dobre rozwiązanie, a spalic potem fat to kwestia 3-4 tyg, a miesnie juz bedziesz miec
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
dziekuje za uznanie mikolajku :*
  • 0

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
Dobra, dobra panowie widze ze sie nie rozumiemy :P, po pierwsze zadne aeroby nie wchodza w gre (przynajmniej narazie), dobrze sie czuje z tym fatem i dosyc duzym brzuchem, problemem jest to ze moj brzuch jest tak jakby pusty w srodku :D (taka galaretka :P), sytuacja sie zmienia dopiero wtedy kiedy napcham sie zarciem, wtedy jest taki fajny balonik :D, po drugie nikt tu nie mowil o tym ze chce miec widoczny kaloryfer no ludzie przeciez wyraznie napisalem wyzej :D, dlatego myslalem ze jakbym powiekszyl miesnie brzucha to ta pustka w brzuchu by sie wypelnila i ta oblesna skora by sie tak nie marszczyla, kminicie ocb? Bo chyba widzieliscie kiedys ludzi z zalanym brzuchem, ale z twardymi miesniami brzucha?:D Jeszcze co do tego a6w, nie mam zamiaru sie bawic w takie pierdoly, wole robic juz 3 cwiczenia standardowe (byl taki artykul Ineeda chyba, gdzie podawal ten plan). I pytanie do Joksa jeszcze holistyczny, pierwsze slysze :D, jestem prostym czlowiekiem (czyt. nie prostakiem :D) i prosze o zwracanie sie do mnie w prosty sposob :P.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
trening holistyczny kolego :hyhy: jest to najbardziej masujący trening. polega to w wielkim skrocie na tym ze uzywasz cwiczen podstawowych ze sztanga,sztangielkami nie bawisz sie w cwiczenia typu rozpietki itd. i na kazdym treningu wykonujesz po 1 podstawowym cwiczeniu na kazda partie, zmieniajac zestaw cwiczen w nastepnych dniach. dla przykladu w poniedzialek robisz np:
- klatka skos
- przysiady
- unoszenie sztangielek bokiem w gore
- biceps ze sztanga
- plecy (wioslowanie)
- uginanie nog w lezeniu

w srode juz robisz cos takiego
- wyciskanie na barki
- podciaganie sztangi wzdluz tulowia
- martwy ciag
- wyciskanie sztangi na lawce plaskiej
- francuskie wyciskanie
- prostowanie nog w siadzie

itd. polega to na tym ze zamiast robic w poniedzialek klatke 12 serii i czekac caly tydzien tracisz anabolizm, dlatego robisz klatke w pon,sr,pi ale po 4 serie, wiec wychodzi z zalozenia taka sama ilosc serii 3 dni po 4 serie to tez 12 ale dzieki zachowaniu odstepowi 48h ciagle masz pobudzony anabolizm tej partii a wykonanie 4 serii nie prowadzi do jej przetrenowania dlatego mozna cwiczyc co 48h, to wlasnie ten odstep jest kluczem do sukcesu poniewaz
duży efekt anaboliczny tj. synteza białek, wydzielanie IGF-1 i inne bodźce anaboliczne trwają 36-48 godzin po treningu!!!. Efekty sie kumulują podczas treningu kiedy nasze ciało zostało juz wcześniej pobudzone (chodzi o to, że jesli pobudziliśmy już nasz anabolizm to podczas następnego treningu tenże własnie efekt zostanie zkumulowany z następnym). czyli wykożystujemy ten fakt i ćwiczymy co 48h daną partie (czyli pon,sr,pi), żeby utrzymac efekt anaboliczny na wysokim poziomie będąc minimalnie wyżej od krzywej całkowitej regeneracji mięśnia używając progresji cięzaru z treningu na trening.

dodatkowo trening ukladasz tak by partie dodatkowo sie uzupelnialy typu wpierw barki,klatka,triceps. dzieje sie tak dlatego ze przy cwiczeniu barkow pracuje triceps to raz, przy klatce pracuje tez triceps oraz barki (przy wyciskaniu przody) wiec je dopompowywujesz, i teraz wlasciwe cwiczenie triceps ktorego tez pompujesz po dwoch wczesniejszych cwiczeniach w ktorych ten miesien byl uzyty. mysle ze teraz juz wszystko jasne na temat tego rodzaju treningu. co wazne jest to trening efektywny oraz szybki bo wykonujesz na sesji treningowej z 5 podstawowych cwiczen i koniec do domu gdy normalnym treningiem na sama klatke ludzie robia 4 cwiczenia. efektem ubocznym tego treningu jest rowniez duzy przyrost sily gdyz same wyciskanie robisz na kazdym treningu :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
Moze i dobry ten trening, ale wydaje mi sie ze nie dla poczatkujacego, mysle ze po roku cwiczen mozna sie za cos takiego zabrac, ale widze ze zaniedbane lydki beda i przedramie :/.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
niekoniecznie, takie elementy rowniez wystepuja w tym treningu tylko juz o tym nie pisalem...tylko ze wiele osob nie cwiczy takich partii i uzywaja cwiczen typu martwy ciag,biceps nachwytem gdzie pracuje przedramie itd. i juz tych miesni nie cwicza, tym co chca sie na tym skupic mocniej mozna dodac te mniejsze partie po treningu w superserii
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Plum_*

Guest_Plum_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/
W tym treningu musi być jakiś haczyk, bo chyba mało osób tak trenuje?

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch :/

W tym treningu musi być jakiś haczyk, bo chyba mało osób tak trenuje?


haczyka raczej nie ma, a ze malo osób go trenuje to moze z tego powodo iż go nie znają
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024