Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klatka mi rośnie z jednej strony :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Klatka mi rośnie z jednej strony :(
Elo chłopaki, mam kur.... problem, od początku rośnie mi tylko klatka z lewej strony, a od jakiegoś czasu wydaje mi sie że po prawej sie kurczy :/... co mam robić:/ miałem przerwe 1,5 miecha ale dalej mam problemy :(
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(
a rowno trzymasz sztange? nie masz lewej reki blizej srodka? bo to by powodowalo wiekszy wysilek lewej strony...

a jesli nie ... to hmm nie wiem kurde;o no chyba ze sproboj bardziej prawa reka do srodka dawaj a lewa bardziej przy brzegu... ale to jest dosc hardcorowe cwiczenie wiec lepiej nie proboj . No ja neiw iem no . Co ja mam ci poradzic. Kolego no . Powiedz;( . Sam juz nie weim.
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(
Przedewszystkim zmien sztange na sztangielki, praca miesnia rozlozy sie rownolegle, miesnie naturalnie sa symetryczne, a wszystkie odchylenia to zasluga zlego treningu lub uwarunkowan genetycznych. Pozatym nie masz jeszcze duzego stazu wiec pracuj solidnie i bedzie dobrze.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(
hmm wszystko przypatrzyłem sie troche dłużej przed lustrzem i sprawa jest troche dziwniejsza ponieważ druga strona klaatki rośnie od połowy w góre, a dolnej częsci jak bym wogóle nie miał:D ale jesli to kwestiazmiana treningu to spoks, bardziej sie bałem o jakieś przetrenowanie, zwyrodnienie itd.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(
słaby, zastosuj sie do rady INEED$,-> sztangielki wklej tu ewentualnie swoj trening klatki i jej zdjecie. wtedy po obejrzeniu bedzie mozna nakreslic jakis trening albo z priorytetem na dol dla podkreslenia tej czesci czy takze rozwoj srodeczka (przedzialku)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(

a jesli nie ... to hmm nie wiem kurde;o no chyba ze sproboj bardziej prawa reka do srodka dawaj a lewa bardziej przy brzegu... ale to jest dosc hardcorowe cwiczenie wiec lepiej nie proboj . No ja neiw iem no . Co ja mam ci poradzic. Kolego no . Powiedz;( . Sam juz nie weim.


to po chuj pierdolisz trzy po trzy? jak pijana kobyła?
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(
stosuj jak najrozniejsze cwiczenia na klate. rosne skosy proste lawki itd. jak powiedmzy masz 3 cwiczenia po 4 serie to lepiej dac 4 cwiczenia po 3 serie. musisz ja jakos cwiczyc jak najrozniej ! ,o!
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(
ja tam radze na jakis czas porzucic sztange i lawke prostą.
zacznij robic wyciskania hantli na skosie w dół i w górę (w tym drugim z łączeniem hantli w końcowej fazie). oo na prostej to rozpietki mozesz robic, albo zamiast nich przenoszenie hantla za głowe.
Zobaczysz po kilku treningach czego potrzebujesz najbardziej.
A jak nie wierzysz w swoje mozliwoscie oceny to wrzucaj fote i postaramy sie pomoc ;)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(
Trzeba byc naprawde cieniasem zeby takie cos odstawiac, rozumiem jeden biceps mniejszy drugi wiekszy, ale klatka? Porazka stary, pewnie machasz w piwnicy samemu i dlatego takie cuda wychodza.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka mi rośnie z jednej strony :(
moze to nie jego wina, nie wina techniki ale genetyki. ciezko tak powiedizec "sorry stary ale jestes fiutem , beznadziejnie to robisz" poprostu nie wiemy jaka jest tego przyczyna,,, i chyba nikt tego nie wie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024