Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na siłe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Krzysiek(łosiek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Trening na siłe
Jaki jest najlepszy trening na siłe kolega mam 188 cm i 94kg dostepny sprzęt to ławka skos ławka modlitewnik sztanka długa krutka sztangielki i najprostrza maszyna na nogi
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
rozchodzi sie mu ogulnie o sile czy o konkretna partie ? np klatka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Krzysiek(łosiek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
Ogulnie o siłe chodzi
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
no wiec niech wykonuje cwiczenia podstawowe na sztandze z duzym ciezarem na okolo 5 ruchow. i dlugie przerwy 5 minut. wskazane np na klatke ruchy negatywne
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Krzysiek(łosiek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
wskazane np na klatke ruchy negatywne
jak wyglądają te ruchy negatywne ????
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
ty chyba chodzi o to ze robi sie np 4 powtórzenia a kolega pomaga dobic jeszcze 2 dobrze joks ? :hyhy: :hyhy:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
jakby wam to wyjasnic...wykonujemy 5 powtórzeń czyli w ćwiczeniach w których mamy taką możliwość 3 powtórzenia wykonujemy sami, resztę (2 powtórzenia) z pomocą partnera w fazie pozytywnej czyli np: przy wyciskaniu 2 ostatnich powtórzeń gdzie ma nam pomagać partner ruch negatywny (opuszczanie) wykonujemy sami a partner ma nam pomagać tylko w fazie pozytywnej czyli wyciskaniu. taka faza negatywna (własne opuszczanie) jest bardzo ważne
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
czyli miałem racje :P
i przy takim wyciskaniu ruchem negatywnym najbardziej rozbudowuje sie miesnie chyba ? bo zrywa sie wtedy duzo włukien w mięśniach ?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
ogulnie to wlasnie opuszczanie jest najwazniejszym momentem dla klatki bo wtedy rozszerzamy ją czym blizej gryf jest naszej klatki. a przy wyciskaniu to juz pracuja tricepsy,barki. i zakladanie duzego ciezaru i wlasnie tylko opuszczanie napewno rozbudowywuje miesnie - jest wtedy bardzo duzy bodziec i opuscic ciezar w miare powoli tak by nie zgniesc sobie płuc to tez wyzsza szkola :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
ale nie trzeba wykonywac pełnego ruchu przy wyciskaniu tylko opuszczamy do kaltki na maxa ? bo przy wyciskaniu klatka pracuje tylko do pewnego momentu potem to juz tricepsy

Krzysiek(łosiek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
Witam mam jeszcze jedno pytanko jaki by był dobry trening dla chłoppaka ktury ze mną cwiczy na seri podnosi 55kg wzrost jego to 181 cm 69kg i ma niecałe 15 lat teraz max wyciska 80 kg i chciałby przytyć i złapać żeźbe
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na siłe
Krzysiek(łosiek, kolega musi sobie postawić jasny cel- nie może robić rzeźby i masy jednocześnie. Sądząc po podanych przez Ciebie wymiarach, chłop nie ma jeszcze co rzeźbić, więc niech się zabierze za łapanie masy.
Wszystko jest w tematach podwieszonych- trening, dieta
, ewentualna suplementacja.
Pozdro!
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024