Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilku poczatkujacych :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
mam nowy problem ^^
mianowicie: czy tight jest warty swojej ceny?
bo miesiac 'kuracji' tightem to 125 zł, a thermo speed extreme około 60 zł.
czy opłaca się brać tighta przy tej róznicy w cenie? o ile wieksze moga byc efekty?
no i jeszcze czy warto zamiast tighta brac scorcha lub redlina? bo co prawda sa trudno dostepne, ale podobno swietne...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
co do tego scorcha - obecnie go stosuje, żadnych większych wpływów nie odczuwam... spróbuj z innym fat burnerem, dożuć jeszcze jakieś białko w przypadku redukcji... ale nie zapominaj że najważniejsze to odpowiednia dietka...
  • 0

ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
dzisiaj bylem w sklepie z suplami (dosc dobry) i gosc doradzil mi "Universal FAT BURNERS". pierwszy raz to widzialem, wiec z pewna doza nieufnosci podchodze, ale mowil, ze sam to bierze i ma efekty. czy ktos slyszal o tym?

przed chwila wyczytalem, ze thermo speed extreme nie jest wskazany dla osob w mom wieku (17 lat), dlaczego? jakie moga byc niepozadane efekty? bo zdecydowalem sie juz na ten suplement - prawie_na_pewno

a no i jeszcze jedno. jestem alergikiem (uczulenie na pylki traw i zboz), niedlugo zaczynam brac jakies leki (np. zyrtec - dosc silny), czy wplywa t jakos na branie supli?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
nic kupuj tego shitu 10 tabletek nawet na mnie nie dzialalo...nic
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
dzieki joks, tak cos mi nie pasowalo, zebym nigdzie o tym nie czytal a gosc nagle wyskakuje, ze to 'da bezt' ^^ .
a co z pozostalymi kwestiami?
bo troszeczke sie przestraszylem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tylko, ze nic nie pisza, dlaczego jest niewskazany... :/
no i ta alergia. zyrtec i jeszcze najprawdopodobniej takie 'psikane' do nosa - jest na tym napisane, ze jest to srodek sterydowy :looka:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
Kupiłem sobie TSE :D
Tylko teraz jak to brac...
Rano - wiadomo, ale silke mam zawsze o 19, a pozniej rowerkiem po lesie. Niby nie powinno sie brać po 17. Obiad mam okolo 15 - 15:30, wiec jesli bralbym tak jak na opakowaniu to o 14:30 - 15:00. Czy to nie jest troche za wczesnie? Pol h przed posilkiem, a jesli ew. po posilku to ile musze odczekac (po obiedzie)? Lepiej brac przed obiadem, czy przed treningiem?
No i wreszcie - jak dawkowac. Mam 17 lat i sprzedawczyni powiedziala, zeby lepiej nie przekraczac dawki, tj. 2 x 1 kapsulka. Ale z tego, co wyczytalem na forum moglbym brac rano 1 i po poludniu 2. Czy lepiej nie ryzykowac? Prosze o wyrozumiala odpowiedz dla nowicjusza, bo nie chcialbym sobie klopotow narobic ;P.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

ie przekraczac dawki, tj. 2 x 1

tia ja bralem 2x dziennie po 5 tab i nic nie czulem

Czy lepiej nie ryzykowac?

niczym nie ryzykujesz bo nie bedziesz tego czół :rotfl:

dawkujesz przed posilkami moze przed sniadaniem, obiadem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
tyle, ze w porownaniu do ciebie mam micro-staz treningowy ;P
wiec na pewno lepiej to na mnie zadziala, zwlaszcza, ze mam dosc otluszczona sylwetke (brzucho)
bede bral 1 rano i 2 po poludniu
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
tu sie nie rozchodzi o staz tylko o to ze na wiele osob to nie dziala. zwlaszcza przy twojej masie rowniez na 2 tab sie nie skonczy :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
TSE podbija mi dolne cisnienie o okolo 20 (czyli z 60 robi mi sie 80) - wiec w jakis sposob dziala ;P. nie wiem czy to dobrze czy zle? dzisiaj zrobilem sobie HIIT i powiem wam, ze mocna sprawa, bełcik prawie 'doszedl' xD. acha no i bez TSE raczej nie wytrzymalbym HIIT, wiec albo rzeczywiscie zadzialalo, albo zadzialal efekt placebo. ponadto przez to, ze wydalem na niego kase mam mobilzacje, zeby schudnac, wiec tak czy siak sie oplacilo :hyhy: .
powiedzcie mi, prosze, teraz jakie suple (fatburnery) wziac na drugi cykl (cena nie gra roli).
najlepiej kilka propozycji (zapewne uslysze "scorch albo tight" - czy warto?).
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
to dziabnij sobie Thermal BLAST Xtreme
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
wolalbym cos bezefedrynowego. bo jak juz kiedys pisalem, nie chce brac niczego co chocby w niklym stopniu negatywnie wplynie na zdrowie (dlugofalowo).
czy trecowy thermo jest naprawde bardzo dobry? ;>
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

wolalbym cos bezefedrynowego. bo jak juz kiedys pisalem, nie chce brac niczego co chocby w niklym stopniu negatywnie wplynie na zdrowie (dlugofalowo)

lol jakbym sluchal matki :rotfl: nic ci nie bedzie zwlaszcza po jednym opakowaniu. czystej efydryny nigdzie nie sprzedaja tylko jej syntetyki wytwarzane z korzeni itd
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
matki, nie matki, nie i koniec :P efedrynce mowie nie ;P (a przy okazji pozdrow mame, bo to madra kobieta ;) ) jakby efka byla neutralna, to moznaby ja dostac w aptece :rotfl:
podpowiedz mi prosze cos naprawde dobrego w cenie do 70zł/miesiac (przy normalnych dawkach). czy thermo treca sie sprawdzi? bo kusi ;]
mozna np. brac pol dawki thermo speed extreme i pol thermo treca? czy lepiej skonczyc opakowanie TSE i wziasc sie za treca. bo zrzucilem 2 kilo przez ostatnie 3 tygodnie i mam teraz faze na cwiczenia :hyhy:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

to moznaby ja dostac w aptece

a co nie mozna :rotfl: bo ja moge kupic w kazdej chwili :hyhy: i to bez recepty
widze ze ciagle mylisz pojecia miedzy efydryna a synefryna ale trudno od tego masz google edukowac cie w tym juz nie bede. pitok napewno ci nie odpadnie po takim spalaczu :rotfl: wiecej krzywdy wyrzadzisz sobie palac papierosy niz takim fat burnerem. ale jak nie chcesz synefryny to juz niechce slyszec co napisalbys o spalaczu z yohi :padam:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
Joks, mnie wystarczy, ze jest to pochodna amfetaminy (a propos efki) i to, ze nie ma dokladnych badan nad wplywem synefki na organizm ludziki. Poczytalem sobie o yohi i wlasciwosciach halucynogennych. To jest dobre bo zamiast isc do lasu na grzyby po spalaczu (dla schudniecia i zdrowotnosci :rotfl: ) to wystarczy sobie zapodac yohi i kaB00M :rotfl: . Teraz czas na moja argumentacje.

Mam 17 lat. Wszystkie środki, o których mowa powyżej są zapewne stosowane na szeroką skalę (a przynajmniej badane dokladnie) od lat kilkunastu, kilkudziesieciu (20-30) - moge sie mylic, no ale trudno. Skąd mam wiedzieć, że przez to, że w wieku 17 lat brałem efke, czy yohi, w wieku 40 nie bede mial z tego tytulu problemow (zakładajac, ze dozyje :hyhy: )? Nie moge byc tego pewien. Jestem na tyle zawziety i uparty, ze i tak spale ten tluszcz, i tak. Jezeli za pomoca efki, czy yohi zrobie to w 3 miesiace, a bez nich w 6, to moim zdaniem lepiej pomeczyc sie dodatkowe 3 miesiace. Na pewno dla organizmu wyjdzie to zdrowiej. Dlatego prosze cie o porade, bo nie ma co ukrywac, ze na tym forum jestes autorytetem, o jakis suplement bezefedrynowy, bezsynefedrynowy, bezyohimbinowy ( czy jakos tak :] ). Oczywiscie z pytaniem zwracam sie do wszystkich ktozy maja cos do powiedzenia.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
o lol tak glupiego tematu to jeszcze nie czytalem. jak sie boisz co bedzie w wieku 40 lat to nie wychodz z domu :rotfl: i nie uprawiaj tego sportu bo w starszym wieku tylko problemy bedziesz mial i jedz zielone warzywa ;) i nie kupuj zadnych odzywek bo wszystko skodzi nawet chleb ci szkodzi i powietrze :rotfl: i leki jakie dostajesz gdy jestes chory i w ogule po 1 opakowaniu trzecie oko ci wyrosnie :). ps: i nie wyjdzie to zdrowiej :hyhy: a suplementu z takim podejsciem twoim to polecic ci nie moge bo kazdy ma w sobie substnacje chociazby jak kofeina a ona rowniez szkodzi :) i kto wie czy nawet nie bardziej niz efka hehe. z tak zdrowotnym podejsciem to nie mozesz brac zadnego fat burnera bo wszystkie opieraja sie na tej samej zasadzie dzialania (ograniczyc laknienie,podniesc tem,przyspieszyc metabolizm itd) powodujac przewaznie swoim dzialaniem podniesienie cisnienia a to rowniez szkodzi :). wiec chyba odpuszcze sobie osobiscie nastepny cykl na kreatynie :cwaniak:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
Przemolec, lol gadasz jak jakas stara babka :rotfl:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
ej no kurwa bez przesady. potraktowales wybiorczo moja wypowiedz.
powiedzialem, jakie mam podejscie - nie biore nic, czego moge byc pewien. mam sie zaraz przejsc i zajebac sobie denaturat, bo tez nie szkodzi? a pozniej amfe, "bo jedna dzialka tez nie szkodzi"? nie chcecie pomoc to nie, ale chociaz powstrzymajcie sie od komentowania pogladów. koniec tematu, bo to juz jest bez sensu...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
niema co tu porównywać denaturatu do skladnikow odzywek. ktore sa po pierwsze przebadane w laboratoriach przed wejsciem na rynek, przebadane sa na grupie testerow i grupie placebo by spr czy dziala, nastepnie gdy wprowadzany jest na rynek produkt to jest on sprawdzany przez nie zaleznych lekarzy sportowych i laboratoria czy przedstawione wyniki nie sa falysze i jest to na rynku od kilkunastu lat i ludzie przekraczali dawki kilkanascie razy i tez im nic nie jest.a efydryna jest znana juz od dosyc dawna i jakos poprzednie pokolenie sajdów niema po niej. a jesli myslisz ze synefryna jest zla to nie powinienes brac zadnej odzywki bo wszystko w zbyt duzej ilosci szkodzi nawet witaminy i o to sie rozchodzilo ze w sprzedazy masz dopuszczone dawki jakie sa zupelnie bezpieczne bo nie sprzedawali by czegos co zabija, pozatym jakbys przeszukal serwisy medyczne i wyniki badan to bys sie dowiedzial ze jest ona wykorzystywana w medycynie. i hmm tyle w temacie :rotfl: a suplementu naprawde polecic ci nie moge bo nawet thermo speed extreme olimpu taki tani shit tez ma synefryne :hyhy: i co chcesz zebym polecil ci w takim wypadku l-karnityne czy inne wynalazki ktore nie dziala :rotfl: chlopie ludzie fat burnenry masową kupuja codziennie setki i jesli twoja teoria jest prawdziwa to jest to wielki spisek majacy na celu w wieku 40 lat wybicie polowy cywiliazacji ludzkiej :rotfl: zwlaszcza w us gdzie sa sprzedawane mocniejsze skladniki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024