Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilku poczatkujacych :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Kilku poczatkujacych :D
Witam serdecznie! Forum zdazylem juz pobieżnie przejrzec i bardzo mi sie tu spodobalo. Kulturka, zero jazdy po ludziach- tak trzymac! Jednak nie zarejstrowalem sie tu bez powodu :hyhy:

Otoz:
Razem z 2. ziomkami kupilismy sobie lawke skosna i laweczke pod sztange z rozpietkami, modlitewnikiem i prasa. Mamy (tymczasowo, bo planujemy szybka rozbudowe) 65kg obciazenia i 2 gryfy proste (150 i 180cm). Mamy 16-17 lat i postanowilismy zaczac od podstaw - http://www.forum-kul...showtopic=31089 . Pozniej zaczynaja sie schody :] .
Glownie z powodu zroznicowania nas. Ja mam 189cm i 92kg, jeden kolega 178 i 110kg, a drugi 180 i okolo (zapewne troche ponad) 70kg. Wszyscy trenujemy koszykowke. Nie koliduje to z trenigami, bo (pon. śr. pt. silka, wt. czw. - kosz). Jak można sie domyslic, chodzi o osiagniecie kilku celow. Po 1. dla mnie i ciezszego kolegi spalanie, dla niego ogolne, dla mnie praktycznie tylko brzuch (no i jesli to od razu mozliwe - rzezbienie, bo mam z czego [uzupelnie niedlugo metryczke] ;) ). Po 2. Dla "mniejszego" kolegi nabranie masy i sily. Po 3. mozliwe wzmocnienie nog (poprawienie wys. wyskoku i sily wybicia, szybkosci nog, itd.). Na razie nie planujemy (przynajmniej na poczatku) stosowac zadnych odzywek, pozniej sie nad tym zastanowimy (mimo to, prosze o rady, co, jaki i na co :) ).

Po dokladnej analizie zamieszczonego wyzej tekstu, prosze o rady, wskazowki, plan i wszystko co moze sie przydac :oczami: . Z gory dzieki.

PS Bylbym zapomnial. Moj ojciec, ktory tez uczestniczy w spolce (na troche innych regulach :D ) prosil, zebym "skombinowal" tez cos dla niego. Z tym, że to nie jest prosta sprawa, poniewaz ma on trwaly uraz kregoslupa (splaszczenie lewej podstawy i jakies pochodne, ogolnie kiepska sprawa, ale terapeutka pozwolila na cwiczenia). Za to nadrabia to wysmienita kondycja (okolo 80h w wysilku fiz. w tygodniu!), ogolna sprawnoscia i sila. Jego celem jest glownie wzmocnienie miesni kregoslupa i ogolnie wzmocnienie miesni szkieletowych. Prosze o pomoc :oczami: .
Ale sie rozpisalem... na szczescie to juz koniec, dzieki za dotarcie do tego miejsca i ew. pomoc. Pozdrawiam!

EDIT
Nie wspomnialem jeszcze o paru sprawach. Krucho u nas z drążkiem, bo pomieszczenie jest niskie i nawet nie ma jak zamontowac, co prawda jest trzepak na zewnatrz ;) ale on sie srednio nadaje i nie zawsze bedzie dostepny (pogoda...). Czy można zastapic cwiczenia na drazku czyms innym? Dodam, ze wzmocnienie plecow jest dla mnie dosc wazne. No i prawdy i mity o motylach w laweczce. Slyszalem, ze cwiczenie na motylach daje dosc szybkie rezultaty, czy to prawda? Jak sie maja motyle to cwiczen ze sztangielkami? Bo mamy tylko lekki hantle (4,5kkg), oczywiscie postaramy sie o jakis ciezsze, jednak czy motyle moga zastapic czesc cwiczen z hantelkami?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

Kulturka, zero jazdy po ludziach- tak trzymac

to jeszcze nie znasz konia i anarchisty z polesia :rotfl: :rotfl:

Po dokladnej analizie zamieszczonego wyzej tekstu, prosze o rady, wskazowki, plan i wszystko co moze sie przydac

trening na rzezbe jest bardzo meczacy. jakbys mial wiekszy staz moglbys go wykonywac. ale niestety jego tempo jest na tyle mocne (krotkie przerwy max 1 minuta ktore sie pozniej skraca nawet i do 30 sekund, duza liczba powtorzen, dieta redukcyjna przez ktora bedziesz slabszy i mial gorszy nastroj itd.) to jak sam widzisz dla osob bardziej zaawansowanych w takich przypadkach gdy ktos ma kilka celi lub dopiero co zaczyna to tylko i wylacznie najlepiej robic trening cykliczny. dzieki niemu w przeciagu kilku tygodni zadbasz o wszystko. miej wiecej wyjasnie to tak. wpierw jest typowy plan na mase, pozniej jest plan na rzezbe czyli rzezbisz zdobyta wczesniej mase,utwardzasz ją i spalasz zbedny tluszcz,pozniej jest trening na sile bo wieksze ciezary to lepszy bodziec przy kolejnym cyklu na mase, nastepnie nastepuje regeneracja i od nowa zaczynasz wszystko od poczatku :). dzieku temu zdobyty miesien jest bardzo dobrej jakosci, masujesz sie tracyc przy okazji na mezocyklu rzezby zbedny tluszcz a poszczegolne mezocykle nie sa dlugie od 4-6 tyg. a treningi a roznej intensywnosci wiec tu sie raczej nie przetrenujesz niz jechanie od poczatku na maxa. mozesz zajrzec do faq tam rowniez znajdziesz ciekawe artykuly typu "zasady weidera", indywidaulizacja treningow itd.

Jego celem jest glownie wzmocnienie miesni kregoslupa i ogolnie wzmocnienie miesni szkieletowych

wiesz miesnie szkieletowe to większość spośród twoich 650 mięśni to są wlasnie mięśnie szkieletowe ;). wiec myslalem ze cos okreslisz bardziej rejon typu ramiona,naramienne,nogi,klatka itd. dla ojca dodalbym cos na szybsza regeneracje z suplementow. i teraz hmm ma uraz kregoslupa a wykonuje prace fizyczyna ? bo wiesz wynikow badan rtg itd. nie widzialem oraz z terapeutka nie rozmawialem wiec ciezko byloby mi rozpisac jakies cwiczenia. chciales np by ojciec wzmocnil sobie kregoslup a od tego sa prostowniki czyli sklony na laweczce,sklony na dzien dobry, martwy ciag no ale jesli nie wiem nic wiecej to ciezko powiedziec czy takie cwiczenia moze wykonywac (wzmocenie prostownikow to ciagle schylanie sie) wiec niech moze pojdzie do tej terapeutki i dowie sie czegos wiecej. bo cwiczenia na wzmocenie podalem ale bez blizszych informacji ciezko stwierdzic czy one nie zaszkodza. niech sie zapyta czy to maja byc cwiczenia rehabilitacyjne i czy moze wzmocnic sobie prostowniki czyli to co chcial z zalozenia. na ogulne wzmocnienie plecow przydatne bylby wyciagu ktore bardziej izoluja i mozna wtedy wykluczyc jakis rejon. inaczej z waszym sprzetem na plecy mozna wykonywac tylko rozne odmiany wioslowania a to cwiczenie rowniez wykonuje sie w pochyle ciala poza wersja lezenia na lawce plaskiej lub skosnej do gory. napewno w jego stanie przydalby sie jakis pas do tych cwiczen. zrobienie wyciagu zreszta nie jest trudne. 2 bloczki, linka i juz masz wyciag :hyhy:

Czy można zastapic cwiczenia na drazku czyms innym? Dodam, ze wzmocnienie plecow jest dla mnie dosc wazne

mozna wystarczy miec sztange,sztangielki do wykonywania wioslowania zwyklego lub wioslowania na laweczce skonsnej pod katem 30-45 stopni lub nawet mozna wykonywac podciaganie konca sztangi w opadzie tulowia

Slyszalem, ze cwiczenie na motylach daje dosc szybkie rezultaty, czy to prawda?

zalezy od genetyki jedni nie maja z tym problemow drudzy specjalnie musza cwiczyc plecy w jak najszerszym rozstawnie dloni by miec wieksze szersze miesnie najszersze grzbietu. a wiec z przodu jesli masz wąską talie daje to efekt odstających po bokach motyli

Bo mamy tylko lekki hantle (4,5kkg), oczywiscie postaramy sie o jakis ciezsze, jednak czy motyle moga zastapic czesc cwiczen z hantelkami?

to juz podwalem cwiczenia wczesniej na plecy jakie mozesz wykonywac ze sztanga,sztangielkami niestety 4,5 kg to zbyt malo. i trening trzeba bedzie oprzec raczej na np: wioslowaniu nachwytem, wioslowaniu podchwytem tutaj oczywiscie w tych cwiczeniach musisz spinac lopatki by miesnie plecow lepiej pracowaly. rozstaw rak szerszy niz barki. bo wezszy uchwyt dziala na grubosc plecow, szerszy na ich szerokosc. i hmm pozniej wioslowanie na lawczece skosnej i podciaganie konca sztangi w opadzie. i bez wyciagow, drazka innych cwiczen nie wykonasz ;/ mozna dorzucic do tego zestawu jeszcze martwy ciag lub sklony na dzien dobry, czy wyprosty tulowia na laweczce dla ogulnego wzmocnienia dolnego odcinku plecow (prostownikow)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

to jeszcze nie znasz konia i anarchisty z polesia :rotfl: :rotfl:



nie słuchaj go , jeszcze tutaj nikogo nie zbesztalem.


powodzenia zycze :*
  • 0

ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
no ok, to doprecyzuje ;) . trening na mase mi niepotrzbny bo i tak mam jej za duzo :P . raczej na razie skupie sie na ogolnorozwojowce, a szczegolnie spalaniu, pozniej ew. pomyslimy. poza tym po treningu poczatkowym, co polecacie na spalanie? omege-3, czy raczej fat burner? bo chcemy z ziomem osiagnac dobre efekty w spaleniu, a pozniej skupimy sie na rzezbie itd. :P
doprecyzuje tez ocb u ojca. pracuje - nie mozna powiedziec, ze jest robolem fizycznym - ale ma taka prace, ze bywa, ze musi dzwigac, wiec ciezary mu nie straszne. kondycje ma, jednak stan jego ledzwiowego odcinka kregoslupa jest kiepski. splaszczenie podstawy i jeszcze jakies pare podobnych wad . ogolnie chodzi mu o wzmocnienie miesni plecow, a w szczegolnosci odcinka ledzwiowego. powiem mu, zeby zapytal terapeutki, jak ma cwiczyc. wracajac do "mnie" to bardzo poprosze o konkrety, linki, itp. . biore sie ostro, mam nadzieje, ze zapalu nie zabraknie :)
pozdrawiam
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

razie skupie sie na ogolnorozwojowce, a szczegolnie spalaniu

chyba nie zrozumiales. act jak najbardziej. ale tempa na spalaniu poprostu nie wyrobisz grajac dodatkowo w kosza i redukujac wegle w diecie. to bedzie zbyt ostry trening. dlatego wez sie lepiej za cyklicznosc.

co polecacie na spalanie? omege-3, czy raczej fat burner?

fat burner + omega3 + bialko (najlepiej uniwersalne sp80 olimpu). jesli nie mozesz powstrzymac apetytu hca

ogolnie chodzi mu o wzmocnienie miesni plecow, a w szczegolnosci odcinka ledzwiowego

najdelikatniejsze dla niego beda wnizosy na lawce. niech sie polozy na lawce plaskiej wysunie cialo do przodu tak zeby koniec lawki byl ponizej jego pasa. niech ktos trzyma go za nogi i w ten sposob niech robi sklony. po pewnym czasie bedzie mogl dodac ciezarek trzymany na klatce a pozniej zmienic na bardziej meczace cwiczenia.

wracajac do "mnie" to bardzo poprosze o konkrety, linki

linkow by duzo podawac :D w moim podpiscie sa dwa linki do dzialu suplementy i trening kliknij w nie a znajdziesz mase artykulow ktore powinienes przeczytac :) a napewno odwiedz dzial odzywianie i w podwieszonych poszukaj sobie diety na redukcje bo ze zlymi nawykami zywieniowymi to i najcudowniejsze suplementy ci nie pomoga
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
ok.
jak wyglada dawkowanie omegi-3 i fat burnera? bo na bialka to na razie nas nie stac, wiec ostro kontrolujemy diete. czyli: po trening wstepnym (6tyg.) kupujemy owe suplementy, tylko jak sie je dawkuje?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
omega 2 cap 2 razy dziennie po pierwszych posilkach np: sniadanie, obiad. fat burner zalezy jaki kupisz. tu masz zestawienie http://www.forum-kul...showtopic=43012
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
yy ktory fatburn polecasz? w kategoriach, powiedzmy cena/jakosc/dostepnosc. ;]
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
OLIMP - Thermo Speed Extreme
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
Jeszcze jedno pytanie. Jak dobrać ciężary? Wyciskam (sprawdzalem wczoraj na szybko, wiec mozna troche dodac) 5 x 50. Problem jest w tym, że nasze obciązenie to
2 x 12,5
2 x 10
6 x 2,25
2 x 1,75
gryfy:
1 x 180 cm
1 x 150 cm
a to ogranicza nieco mozliwosci doboru. Prosze o wskazówki jak dobrac ciezary na poszczegolne elementy (sztanga, rozpietki, przysiady...).
Acha, czy cwiczenia ze sztangielkami mozna zastapic takimi ze sztanga, bo ciagle przekladanie jest niemozliwe, z powodu przerw w cwiczeniach.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

5 x 50

a wiec zakladam ze 40kg bierzesz na 8-10 razy?, a 30 kg na 12-15 razy? jesli tak to cwicz:
30 kg -12 razy
35 kg - 10 razy
40 kg - 8 razy

co do rozpietek to staly ciezar tak bys mogl wykonac w 3 seriach 12 powt. na przysiady ci nie powiem ile bo to sa tylko domniemania ile jestes w stanie podniesc bo podales nie kompletne dane. wycisk klatki z nogami niema nic wspolnego

Acha, czy cwiczenia ze sztangielkami mozna zastapic takimi ze sztanga

o jakie dokladnie cwiczenia ci sie rozchodzi? chociaz zasadniczo tak
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
no np. zamiast wyciskanie sztanki na plasko i sztangielek w skosie, to 2x sztanga, tylko, ze raz w skosie, a raz na plasko? bo mamy 4 hantelki 2x 4,5kg i 2x 3kg, ew. mozna by cwiczyc wszystkimi naraz ;P (na reke jedna 4,5 i jedna 3, malo wygodne, ale zawsze cos xD )
na plecki na razie wlozylem tylko 30 kylo, bo 50 sie balem ;P
http://www.forum-kul...showtopic=31089 - musimy jakos sprytnie z ziomkami opracowac sobie ten plan, zeby nie kolidowac stanowiskami ;] tylko kazdy w danej chwili na innym. nie ma chyba problemu, ze zmienianiem kolejnosci cwiczen?

a to nie jest troszke lipa, ze skoncze serie i musze zrobic przerwe na wstanie i dolozenie ciezaru? ale chyba i tak lepiej dokladac, niz cwiczyc bez przerw z mniejszym? acha, rozgrzeweczka - ile musi trwac, jakie sa najodpowiedniejsze cwiczenia (bo pomieszczenie, w ktorym to wszystko sie miesci nie jest zbyt duze). no, dzisiaj drukne plan i od jutra zaczynamy regularny trenig! :D
po act najprawdopodobniej zrobimy sobie http://www.forum-kul...showtopic=31089
stad moje pytanie odnosnie zamiany stangielki-sztanga. chyba, ze istnieje jakis lepszy... dodam, ze juz po act bedziemy dyspnowac laweczka skosna, a ze zalezy mi na poprawie brzucha, stad pytanie - gdzie w tym trenigu wlozyc cwiczenia na brzuch i jakie? no i jeszcze jeden klopot z nim - jest rozpisany na mase, a my bardziej na spalenie/rzezbe potrzebujemy :P. kurde, niestety chyba bedzie trzeba pozadnie pomyslec nad czyms innym, bo tu duzo nie pasuje ;/
z gory thx.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

no np. zamiast wyciskanie sztanki na plasko i sztangielek w skosie, to 2x sztanga, tylko, ze raz w skosie, a raz na plasko?

mozna

nie ma chyba problemu, ze zmienianiem kolejnosci cwiczen?

trzymaj sie z gory ustalonej kolejnosci

cwiczyc bez przerw z mniejszym?

po kazdej serii i tak musisz robic przerwe 2-3 min

rozgrzeweczka

okolo 10 min intensywnych wymachow rak, roznych rozciagan, wykonywania cwiczen bez ciezaru

po act najprawdopodobniej zrobimy sobie http://www.forum-kul...showtopic=31089

drugi raz chcesz robic act ?

na brzuch

3 superserie:
podciaganie tulowia do nog ugietych w kolanach w lezeniu na lawce plaskiej
podciaganie ugietych nog do brzucha w zwisie na drazku
podciaganie tulowia ze skretem do nog ugietych w kolanach w lezeniu na lawce plaskiej

jest rozpisany na mase, a my bardziej na spalenie/rzezbe

dieta redukcyjna i trening na mase, nie ma problemu zeby spalic tluszcz i budowac czysty miesien u poczatkujacych z duzym bf nawet wskazane
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D

dieta redukcyjna i trening na mase, nie ma problemu zeby spalic tluszcz i budowac czysty miesien u poczatkujacych z duzym bf nawet wskazane

a jak dla mnie jest to nie wykonalne. bylo juz multum pytan osob ktore chca spalac tluszcz i jednoczenie sie masowac niby jak chcecie budowac miesien na diecie redukcyjnej ? i jak to sobie wyobrazacie ze schodza wam z obwodow 2 cm tluszczu i jednoczenie te 2 cm wracaja miesnia ? przeciez nawet fizjologicznie jest to nie wykonalne. dlatego albo w lewo albo w prawo. takie cos mozna robic tylko na treningu cyklinczym lub nieliczni wybrancy ze zlotymi genami. polecam artykul pt: "czy można jednocześnie budować masę mięśniowa i palić tkankę tłuszczową" tam jest to dokladniej wytlumaczone ze jest to tak jak zamiana wody w wino - potrzeba do tego cudu :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
tzn brzmi pieknie troche inaczej to jest, po prostu chodzilo mi o to ze przy diecie redukcyjnej oczywiscie obwody spadna, ale treningiem masowym oraz odpowiednimi antykatabolkami, mozemy ochronic miesien, wyzej troche zle to okreslilem w zbyt duzym skrocie, chodzilo mi o to ze jak wyzej poczatkujacy maja na poczatku przyrosty poprzez poruszenie miesnia dla ktorego kazdy wiekszy wysilek silowy jest bodzcem do wzrostu, wiec pozwalamy mu rosnac poprzez trening masowy dajac mu silne bodzce , obnizka kaloryczna nie pozwalamy na wzrost tkanki tluszczowej, a duza intensywnoscia treningu silowego bedziemy palic zbedny tluszcz, oczywiscie w umiarkowanym przypadku, dla max zalanych tylko prawdziwa redukcja, na laikow to dziala i tylko na nich, dla bardziej zaawansowanych jest to nieosiagalne
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
owszem mozemy miesnie ochronic tylko jak ktos zaczyna to niema chyba zbytnio co ochraniac, ogulnie mysle ze jak redukcja to trening pod to, jak masa to trening na mase bo to da najlepsze efekty a nie troszke tego i tamtego. ale zamysl dobry bo poczatkujacy faktycznie na byle czym robia postepy. moze jutro umieszcze tego arta to sie skoncza sezonowe pytania :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
co jest lepsze w moim przypadku, fat burner, czy l-karnityna? kumpel kupil l-ke wiec chyba ja wezme fata ;]
tylko troche nie podoba mi sie wzmozone pocenie... ;/ czy to bardzo je zwieksza?
jaki jest najlepszy spalacz, w cenie powiedzmy 50zł/miesiac
a no i apropos tej 'ochrony'. co prawda nie cwiczylem wczesniej silowo, ale miesnie mam (pod tluszczem) nawet niezle (biceps, a szczegolnie ramiona i szyja), ale to tak tylko nawiasem ;P
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
l-ka placebo
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
moze placebo to za duzo powiedziane, ale fakt ze duzo dobrego to o niej nie slyszalem. opdobno rezultety lepsze dopiero przy stosowaniu z fatem. bardziej interesuje mnie odp. na pozostale pytania ;]
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku poczatkujacych :D
powiem tak:
DIETA REDUKCYJNA+AEROBY NACZCZO+FTB i bedzie cacy

z tym poceniem róznie to bywa, czytając opinie ludzi jedni je mają drudzy nie
sprawa indywidualna
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024