Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomóżcie poczatkujacego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

koffan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomóżcie poczatkujacego
Witam
Za tydzien mam zamiar zaczac chodzic na silownie ale nie jestem pewien od czego tam zaczac czytalem duzo na ten temat ale wszedzie pisza co innego wiec sam postanowilem zalorzyc temat i conieco wiecej sie dowiedziec na ten temat.
A wiec tak mam 17 lat waze ok. 55kg mam ok 180 cm wzrostu nigdy wczesniej nic nie trenowalem.
Nie chce przyrostu masy chodzi mi bardziej o przyrost sily i o rzezbe ciala.
Jaki plan bedzie najlepszy(zamierzam cwiczyc 3 dni w tygodniu poniedzialek,sroda,piatek)? ile serii z jakim obciazeniem? jak sie rozgrzewac przed treningiem? co robic w przerwach miedzy seriami? ile powinny trwac te przerwy?i wszystko inne co powinienem wiedziec na poczatek z gory wielkie dzieki czekam na odpowiedz
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie poczatkujacego

Witam
Za tydzien mam zamiar zaczac chodzic na silownie ale nie jestem pewien od czego tam zaczac czytalem duzo na ten temat ale wszedzie pisza co innego wiec sam postanowilem zalorzyc temat i conieco wiecej sie dowiedziec na ten temat.
A wiec tak mam 17 lat waze ok. 55kg mam ok 180 cm wzrostu nigdy wczesniej nic nie trenowalem.
Nie chce przyrostu masy chodzi mi bardziej o przyrost sily i o rzezbe ciala.
Jaki plan bedzie najlepszy(zamierzam cwiczyc 3 dni w tygodniu poniedzialek,sroda,piatek)? ile serii z jakim obciazeniem? jak sie rozgrzewac przed treningiem? co robic w przerwach miedzy seriami? ile powinny trwac te przerwy?i wszystko inne co powinienem wiedziec na poczatek z gory wielkie dzieki czekam na odpowiedz

Na poczatku musisz zrobic trening ogolnorozwojowy(trwa on 6-8 tygodni). Poprzez ogolnorozwojowke przygotowujesz miesnie do treningu, wyrabiasz sobie technike. najlepiej jak ktos doswiadczony pokarze Ci jak prawidlowop wykonywac ruchy.
:)
Jak chcesz zwiekszyc sile to nieublagalnie zwiekszy sie masa.
  • 0

koffan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie poczatkujacego
aha a moze cos wiecej o tym treningu od czego zaczac itd? moze jakis przykladowy plan?
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie poczatkujacego
najbardziej mnie rozwalilo to ;p

mam 180 cm i 55 kg - chce sie wyrzeźbic

pzepraszam jeśli coś nie tak napisałem, ale najpierw musisz troszke nabrac masy, potem dopiero powolutku rzezbic zeby nie utracic masy, zacznij od treningu ogolnorozwojowego, jest pelno takich wystarczy wpisac w google.pl albo poszukac tu na forum
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024