Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Davidka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
380 odpowiedzi w tym temacie

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
niech zacytuje podpis Kropka
"Bądz twardy, nie sięgaj po koks"
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
eh... wiesz ariello hjak dla mnie to przy stosoaniu tych wszystkich specyfikow co wczesniej napisalem i do tego oslonka watroby bo o tym zaopomnailem wspomniec to metka jnei jest dla mnei typowym koxem... nie ukrywajmy ale nie ma ppo niej az takich skutkow ubocznych.. jakies beda ale nie tak duuze jak po omce :przestraszony: :przestraszony: dlatego lwasnei zastanawiam sie nad metka... mysle dze mozna zrobic na niej kawalek miesa a jak ktos robi to z ghglowa to mozna rowniez ten oto kawalek zachowac w duzej mierze...
  • 0
Moja malutka:)

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
a moze mocniejszy stack jakis?

sam kiedys myslałem o własnie lajtowym sterydzie...ale jak posłuchałem paru opinii itp, odechciało mi sie.
choć na pewno masz racje, przez taki cykl trzeci cycek Ci nie urośnie...
Zresztą - ja sie nie znam. Takie jest moje zdanie poprostu.
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
Tez mysle ze nie ma co po koks siegac, i tyle. Czlowieku wez sie za suple diete i trening a wszystko pojdzie, a nie odrazu bys za mete sie bral, steryd to steryd czy meta czy cos innego. A co do tego dextrojuice to kup 3kg to ci na caly cyklik starczy.
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
no moze macie i racje... wiem ze stetd to steryd ale wiecie co... kiedys mialem takie same zapatrywanie na koxy jak wy teraz ale od maja tego roku czytam bardzo wiele o sterach na forum i nie tylko i szczerze musze sie przyznac ze coraz bardziej sie do nich przek0onuje... mysle ze za jakies 2 lata siegne po jakis kox typu propa czy prolo a jak narazie chcialem zobaczyc jak to jest... chce zobaczyc czy cos to wogole da... mysle ze jesli chodzi o metke i o to co chce razem z nia brac to jest to w jakis sposob madre zapatrywanie... wiekszosc z forumowiczow ktorzy juz jakis czas cwicza na silce maja a za soba metke... "slynne 100 metki" bralo duzo ludzi.. tylko iwekszosc im spadlo poniewaz nie mysleli o niczym poza nia.. ja mam juz ytroszke kupione rzeczy ktore moga ograniczyc spadki itp dlatego chce sprobowac... nie iwem moze glupio gadam i moze nie wezme tej mety ale ciagle mnie to nurtuje... ciagle jestem ciekaw jak dzialaja koxy... chodzi tu tez o finanse bo jednak taniej wychodzi cykl na mecie i zdobycie iles tam kg miecha niz cykl na krecie i zdobycie owszem tez troskze miecha ale juz mniej... mam starszne problemy z lapka(nie chce rosnac) probuje roznych treningow i nic... eh ;/ jestem troszke nie wymiarowy bo klata jest nawet spora 112cm w obwodzie i nie jedne pow ze jest ladna ale moja lapa 36cm jest w porownaniu do niej tragoiczna;/ :/ :/
  • 0
Moja malutka:)

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
no tez masz racje...chyba WojtekX u siebie pisał właśnie o tego typu cyklu, jedziesz na suplach, i robisz sobie cykl na mecie. To taka wisienka dekorująca tort. Ale jesli jeszcze nie jechałeś na Horse Powerze czy takich stackach, to ja bym raczej w to uderzył, bo efekty 'podobno' są niemałe, a to jednak kreatyna...

byc moze na kazdego przyjdzie pora na 100 tabsów. Na mnie jeszcze nie przyszła. Pytanie czy własnie przyszła na Ciebie ;)
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
masz za maly staz na saa, zapodaj duza nadwyzke kalorii i duzo wegli napewno cos pojdzie ladnie, na ramiona armagedon
a na 1 cykl jestem zwolennikiem propa bo meta dla mnie to zajebisty kick przy dlugich estrach tescia i dece, pozatym czuc jego dzilalnie dosc szybko tak samo jak mety, mozna sie dobrze poznac ocb z saa i nauczysz sie robic iniekcje, ktorych przy propie jest duuuzo i przydaja sie pozniej w karierze
ale dla Ciebie widze stack kreatynowy bo nic jeszcze nie probowales
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
Ariello, ariello daj linka gdzie wojjtek o tym napisal. Chce zapodac mete pozniej w kwietniu CP a pozniej stacki pokolei CR NB2 KO HP XP. a teraz mieta chce troche zeby poprsotu nabrac troche masy a pozniej jak stacki pojda w ruch to juz zdanych gainerow tylko stack+bialko i jazda. ogolnie chce byyc wyrzezbiony i to jest moj cel.
  • 0
Moja malutka:)

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
kurcze pamietam ze napisał cos w stylu
chcesz wyglądać dobrze - jedz na suplach
chcesz wyglądać zajebiście, podrasuj sie sterydami

Od razu przepraszam WojtkaX jesli cos przekręcam, dawno temu to czytałem...jak znajde, to wrzuce.
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
aaa. no to ja juz to znalazlem;] hehe;] wiesz ARoielo ja jak narazie nie mysle o strzalach bo na to za wczesnie jest,.. mysle ze za jakies 2 lata dopiero cos pomysle a teraz mysle narazie o mecie a pozniej stacki w ruch...
  • 0
Moja malutka:)

Broly
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
Davidek00, ja wiem, że to Twoja decyzja itd., ale czy warto sobie jebac organizm dla tych kilku kg?Przeciez to samo prawie zrobisz na stackach, z tym, ze dluzej to bedzie trwalo.Wiem, że zminimalizujesz skutki uboczne osłonkami i zrobisz to z głową, ale pomyśl czy aż tak bardzo potrzebna Ci szybko masa, żeby sięgać po koks.
Dobre są w tym przypadku słowa Kropka
"Bądz twardy, nie sięgaj po koks"
Myśle, ze jak zrobisz to wszystko "na czysto" to będziesz miał potem większą satysfakcje, a i zdrowie zaoszczędzisz :)
Tyle ode mnie.
Pozdro :)
P.S trochę to dramatycznie zabrzmiało, ale takie jest moje zdanie :hyhy: :hyhy:
  • 0
Dziennik treningowy:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
ja mam taką samą ciekawość jak davidek, chcialbym zobaczyc jak to dziala. Moim celem jest sila i sucha masa, ale najlepsza creatyna jaką bralem to crevolution i nic mi nie dala bo ni mialem odpowiedniej diety. teraz brałem kre Alkalyn a potem CP i efekt jest - nie duży, ale łapa urosła wizualnie, waga podskoczyla a pas stoi. w takim razie jak xpand jest taki zajebisty to mysle sobie ze trza go sprobowac, za chwile wymyslą nowe stacki, mocniejsze. juz sie duzo mowi o noshotgun. w momencie jak nic z legala nie bedzie dawalo to wtedy BOMBA. Ale niewątpliwie BOMBKA musi być! :D pozdrawiam
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
eh.. wszyscy macie racje... owszem zrobie to samo ale w dluzszym czawsie.. lale nie ukrywajmy ze z wiekszym nakladzie pienieznym a to u mnie tez bardzo sie liczy;/ Broly, bede mial wieksza satysfakcje owszem... a co do tego zdrowia to ja jednak sadze ze przez chlanie rowniez mozna sobie popsuuc watrobe... a w momencie gdy jestem na cyklu to wogole nie pije wiec w sumie szkody sie wyrownuja... eh.. no ja jeszcze nie podjkalem decyzji dlatego czekam na wasze opinie i byc moze nie bede jej bral... ale korci mnie zeby sprobowac...
  • 0
Moja malutka:)

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
kazdego korci, to jasne...
tylko czasem musisz spojrzeć na to z dalszej perspektywy... skutki uboczne mogą wyskoczyc za rok, a mogą za dziesięc...
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
Ariello, a ty nie myslales nad koxem jakims??
  • 0
Moja malutka:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
z tym stazem nie wykorzystasz tej mety naprawde bedziesz pozniej zalowal ze tak wczesnie ja wzioles
rozmawiam na gadu z pewnym uzytkownikiem jest teraz na cyklu z mety na podobnym stazu co Ty i mowi ze zaluje bo to samo mogl zrobic bez niej i nie czuje satysfakcji
ja w sumie tez szybko po saa sięgłem( 18 misiecy stazu) ale nie zaluje bo nie zawieodlem sie tylko ze Ty troche mniej cwiczysz wiec lepiej poczekac niz byc za szybko
ps. ale uwazaj zebys nie zdążył sie spóznić!
pozdro
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
INEED$, eh... no zgodze sie z Toba... ale to przeciez tylko meta.. pozniej przerwa pewnie dopiero za jakies 2 lata cos w strzalach(propa) no moze troche wczesniej.. to zalezy jak bedzie szlo...
  • 0
Moja malutka:)

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka

Ariello, a ty nie myslales nad koxem jakims??


napisałem ze kazdego korci, wiec i mnie tez korciŁO;)
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
a vco juz nie korci?? nie masz zamiarau nic brac?? wiesz patrzac na Ciebie to w widze ze masz sklonnosci do odkladania sie tluszczyku wiec nie iwem cyz ja bym a twoim miejscu ryzykowal.. poza tym chyba masz dosc duze sutki a stery je jeszcze bardziej powiekszaja i brzydko by to wygladalo... ja z kolei obawiam sie troszke tych syfow bo jak bylem mlodszy to sporo ich mialem i w sumie troszke teraz na plecach tez mam ale coz... syfy kiedys znikna:P
  • 0
Moja malutka:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Davidka
tylko metka hehehe
no ale potem powiesz a meta malo dala to sprobuje enan i potem deca i sie dostroisz
wielu takich bylo i wielu jeszcze bedzie
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024