Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
Witojciez!

To mój pierwszy post i od razu zakładam sobie dzienniczek motywujący ;) Poczytałem nieco stronek w necie, teraz trafiłem na to forum, mam nadzieje, że wiedza tutaj zgromadzona pomoże mi w kształtowaniu sylwetki...

Mam tez nadzieje, że zaraz znajdę jakiś plan treningu na klate, ramiona i brzuch, bo ogólnie nogi to light - dużo jeżdze na rowerze...

Jutro będę sie mierzył z rańca strzele sobie też fotke ;) A dlaczego jutro ? bo od jutra planuję zacząc mój trening :)

Jak znajdę jakiś plan to Wam tutaj zapodam, może ktoś coś wtedy doradzi/doda ;)
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
czekamy ;)
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
dajesz dajesz :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
WSTEP:
________________________________________________________________

no i już wiem dużo więcej ;)

poogladałem kilka dzienniczków, już wiem co poprawić w moim, nie bójta się nie bedzie tutaj meliny..ale z tego cvo widzę, nie ma możliwosci edycji postów.. troszke szkoda, bo jednak czasmi wkradną sie jakieś błedy, albo by sie coś chciało uzupełnic, a tutaj wał :P

znalzłem wczoraj plan treningu, który nieco podrajcowałem i przyjmuje jako mój własny plan, według którego od dziś zaczynam ćwiczyc :)

kupiłem też nieco kapsułek kreatynki, czekam aż dojdzie do mnie, mam nadzieje, że przed siłką porzyjdzie paczuszka :]

O MNIE:
________________________________________________________________

Mam 20 lat, mieszkam w Tychach. Ogólnie mówia, że jestem chudy.. to dlatego myśle, że jestem dośc wysoki (dokładhnie nie znam wzrostu niesttey :P ale wstyd ;) ) Z siłownią miałem kiedyś coś wspolnego, tzn chodziłem na nia około 2 miesiecy jakieś 4 lata temu ;)
Co jest moim celem ? Chciałbym wygladać jak facet - tzn mieć fajną klatę z widocznym zarysem mięśni, jakis kaloryferek no i chciałbym też, żeby ramiona jakos wyglądały ;) MNam nadzieje, że sie uda. Na siłownie planuję chodzić w poniedziałek, środe i piatek, dodakowo we wtorki mam basen na uczelni, wiec to pewnie też coś da ;) w wolne dni planuję walnąc kilka pompek, brzuszków.. itp ;)


FOTY i WYMIARY:
________________________________________________________________
Dziś sie wymierzyłem i zrobiłem sobie foty, do wglądu na poniższych linkach:

1) Zdjęcie bez żadnego napiecia mięśni:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

2) Zdjęcie z napięciem klaty brzucha i ramion:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

3) Zdjęcie j.w tylko, że sie lekko pochyliłem - ta fota mi sie podoba:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WYMIARY na dzień dzisiejszy to:
waga: 82
biceps: 30,5
klata: 97 (bez wzięcia powietrza w płuca, bo byłoby więcej ;) )
brzuch: 88
udo: 51 (ale nie wiedziałem gdzie mierzyć, wiec dałem między pachwiną a kolanem w połowie)
łydka: 38


DIETA:
________________________________________________________________

Hmm.. nie znam się na tym kompletnie.. gadałem z kumplem, który zaczyna ćwiczyć studiuje na AWF'ie i mówi, że przy6 naszej posturze nalezy jeść jak do tej pory. Poradził mi jednak abym jadł ryżu więcej niż do tej pory - on je 3 torebki dziennie. Moze Wy coś wiecej poradzicie, zdjęcia widzicie wyżej, wiec moze poradzicie czego jedzenie ograniczyć, a co dodać, tylko proszę nie piszcie "wiecej białka, mniej weglowodanów" :P jakby dało rade konkrecikami to byłbym wdzięczny ;) studiuje informatyke i ekonomertrie, wiec nie znam sie na tym co ma białko, a co nie ;)

PLAN TRENINGU:
________________________________________________________________

Rozkład w ciągu tygodnia.
1 dzień: barki + kaptury + brzuch
2 dzień: wolne
3 dzień: grzbiet + biceps + przedramie
4 dzień: wolne
5 dzień: klatka + tricepsy + brzuch
6 dzień: wolne
7 dzień: wolne


Grzbiet:
- ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 3 serie po 12powt.
- wiosłowanie półsztangą 3 serie 12/10/8powt.
- wyprosty tułowia na ławce rzymskiej 3 serie po 12powt.

Biceps:
- unoszenie przedramion ze sztangą stojąc 3 serie 12/10/8powt.
- uginanie przedramion ze sztangielkami stylem młotkowym 3 serie po 10powt.

Przedramie:
- uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem (nadgarstki wystają za koniec ławki) 2-3 serie 10-12powt.
- uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem (nadgarstki wystają za koniec ławki) 2-3 serie 10-12powt.

Barki:
- unoszenie rąk ze sztangielkami bokiem w górę - 3 serie 10powt.
- wyciskanie sztangi zza karku lub z klatki piersiowej siedząc 3 serie 12/10/8powt.
- unoszenie wyprostowanych rąk ze sztangą wąskim chwytem leżąc 3 serie po 10powt.

Kaptury:
- sztrugsy ze sztangielkami 3 serie po 12powt.


Klatka:
- wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w górę: 3 serie po 10-12powt.
- wyciskanie sztangi na ławce prostej 3 serie 12/10/8powt.
- rozpiętki na ławce prostej 3 serie 10-12powt.


Triceps:
- ściąganie linki wyciągu górnego 3 serie po 12powt.
- wyciskanie "francuskie" sztangi 3 serie 12/10/8
- prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 3 serie 12/10/8


Brzuch:
- unoszenie nóg w zwisie na drążku 3 serie 12-20powt.
- spięcia mięśni brzucha 3 serie 15-20powt.
- brzuszki 3 serie po 40 powt.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
kreatyna Ci raczej wiele nie da...lepiej bys wyszedł na gainerze/białku, a kreatyne zostaw sobie na tak za pół roku...

w dziale odrzywianie masz pięknie rozpisane co ma białko, a co nie ma, ile czego na kilogram itp. Ja tez nie miałem o tym zielonego pojęcia - umysł typowo matematyczny :D - ale przy lekkim zaparciu dasz rade!

Życze powodzenia!
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
a tak mniejwiecej mozesz powiedziec ile masz wzrostu ? 195 ?? 180 ?? 200 ?? ;pp
  • 0
Żyj Kolorowo :D

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
no wiec byłem na siłce dawno mnie tam nie było ;) początkowo troche głupio mi było, bo musiałem rozejrzec sie co i jak jaki sprzet itp, ale ogólnie fajnie mi sie ćwiczyło :)

wziąłem rozpiske co mam ćwiczyć, ale i tak zrobiłem całkowicie cos innego ogólnie na wszystkie partie mięsni chyba ;) mam nadzieje, że jutro nie bedzie zakwasików ;)

a tak mniejwiecej mozesz powiedziec ile masz wzrostu ? 195 ?? 180 ?? 200 ?? ;pp

więc w odpowiedzi powiem, ze mam coś ponad 190 - sprawdziłem w dowodzie mam wpisane 190, no ale pewnie troszkę mi sie urosło.. na szczęscie nie odnotowuję już wiekszych przytostów w góre.. trzeba iść w boki teraz ;)

Cuzo mógłbys troszeczkę rozwinąc temat o odłozeniu kreatynki i co to jest ten gainer .. ? będę wdzieczny.. a teraz idę sie rozejrzec do działu odżywianie :)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)

kreatyna Ci raczej wiele nie da...lepiej bys wyszedł na gainerze/białku, a kreatyne zostaw sobie na tak za pół roku...

dokładnie ,zacznij od diety!!
pozniej 2/3 cykle na kreatynie ,nastepnie po kolei stacki od najsłabszego do najmocniejszego...i zanim sie spostrzeżesz dojdziesz do celu :P :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
kurcze chyba nie działa wyszukiwarka na tym forum.. pit81 możesz mi w kilku słowach napisac co to jest ten sykl? i co masz na mysli pisząc 2/3

czyli z tego co napisałeś rozumiem, że najelpeij na początku jechac na tej diecie - bedzie cięzko, no ale moze się postaram :) a potem brać kreatynke.. potem czyli kiedy ? bardzo bym chciał zobaczyc jakoś szybko pierwsze efekty pracy :zalamany:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
wiec tak: najpierw stosuj sie do dietki, pozniej czyli po jakis 2 miechach kup spboie jakis gainer np mass xxl lub vitalmax gainer 1. Nastepnie po jakis pol roku od rozpoczecia treningow czyli w twoim wypadku luty/marzec kup sobie kreatyne. np olimp mega caps 1250mg. zrob cykl 6 tyg nastepnie przerwe bez kreatyny 6tyg i znowu mozesz wziac kreatyne,rowniez monohydrat:) zrob tak ze 2 cykle na monohydracie a nastepnie przerzuc sie na cos mocniejszego np ceell pump, pozniej jakies xpand, pozniej KO i luzik;] mam nadzieje ze mnie zrozumiales jako tako;] w kazdym razie teraz jedz na samej diecie i ewentualnie gainerek do tego a o reszte bedziesz ise martwil po nowym roku:) pozdrawiam:)
  • 0
Moja malutka:)

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
hej:)

troszke mnie nie było - wszytsko przez uczelnie.. i zakwasy.. :P ale po kolei ;)

ostatni trening i zarazem pierwszy ;) miałem w piątek z rana .. jak sie obudziłem w sobote, to nie mogłem wyprostowac lewej ręki :P cos tzrymało ją w łokciu i bolało jak ja prostowałem, sztuka ta udała sie w pełni dopiero we wtorek - do kata 180 stopni :D

zakwasy też trzymały się do wtorku :D lol.. czyżbym przesadził ? :D heh ;) najprawdopodobniej tak ;)

miałem wpaśc na siłke w poniedziałek, no ale z racji zakwasów nie dałem rady, byłem dopiro dziś no i wylajtowałem troche.. zrobiłem mniej serii starałem sie nie wyjechac na max'a jak za ostatnim razem, bo te zakwasy były straszne ;)

dziś było troche luidzi na siłce, wiec poćwiczyłem głownie na maszynach górną partie ciała + brzuszek ;)

i muszę Wam powiedziec że uwielbiam uczucie, kiedy mięsnie sie troszkę napompuja, a a ja zginając rękę, czuje, że coś jej przeszkadza w normalnym sgięciu, ze cos małewgo tam jest, jakby guzek :hyhy:

jutro regeneracja ;) pozdrawiam wszytskich - ćwiczcie wytrwale !
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)

ze cos małewgo tam jest, jakby guzek

hyhyhyh :rotfl: :rotfl:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
dzis żadncyh zakwasów nie ma.. nie wiewm w sumie czy to dobrze, bo może wczoraj za mało z siebie dałem ?

ale przynajmniej mogę sie sprawnie poruszać :D chyba pójde zaraz na rowerek, potem walnę kilka pompeczek, i może jakąś małą hantelką w domku pomacham :]
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
zakwasy to jest normalna rzecz na pocztaku;] ja jak poszedlem peirwszy raz na silke to nastepnego dnia nie moglem umyc zebow:D:D tak mnie reka :rotfl: bolala:P :rotfl:
  • 0
Moja malutka:)

magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
ahahhaha ja mam dziwna sprawe :D z zakwasami .. Np w Pon ide na siłek o 17... pocwicze pociwcze i nastepnego dnia rano mam takie delikatne zakwasiki ( we wtorek )
Dopiero na wieczór koło 19 zaczyna sie wsyztsko :D i przestaje sie ruszac .... zakwasy o 20 mam takie H...fe :D ze na klopie dupy nie umiem podetrzeć po barkach :D:D


AHAhhahah pozatym mam takie wrazenie ze zawsze jak rano wstaje ( w sumeit okiedykolwiekr ano ) to mam tak jakby POMPE :PP a przynajmniej wsyztskie moje Miesnie wydaja mi sie troszeczke wieksze.. :* :wstyd: :wstyd:
  • 0
Żyj Kolorowo :D

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
magik16, moze w ten dzien(wt) pijesz jakies piwko albo za malo dostarczasz vbialczeka i ww??
  • 0
Moja malutka:)

magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)

pijesz jakies piwko


Nic nie piłem od pół roku.. raz chyab tylko jedno piwo.. A białka i ww dostarczam wystarczajaco duzo :D ja poprostu jakis dziwny jestem :D
  • 0
Żyj Kolorowo :D

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
to ja nei iwem czemu tak reagujesz;] moze ktos mial podobny problem na forum;] napisz moze odrebny temat i moze ktos Ci pomoze:)
  • 0
Moja malutka:)

magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
Ale dla mnie to nie jest problam :D ... bo mnie t owisi kiedy mam wieksze zakwasy rano czy wiezorem ?:PP Dupcyc to :D ciesze sie ze wogole sa ;D:
  • 0
Żyj Kolorowo :D

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
no i zakwasy już całkowicie mineły, nawet z samego rana nie mam.. po prostu nic.. :)

powiem Wam, ze widzę efekty wiiec nie ma źle.. łapa jakby wieksza.. kalta tez sie ruszyła do przodu i na boki? ;> a to dopiero dwa tygodnie ćwiczen :] korci mnie, żeby sie zważyć i zmierzyć, ale poczekam do pełwnego miesiaca trenigu zeby były widoczny mam nadzieje duże zmiany :)

w ogóle szczerze mówiąc to mój plan, który pisąłem jako pierwszy nie wypalił.. wydrukowałem go, ale jako.s tak nie wiem.. nie wytszło mi ćwiuczyć z nim.. zaczałem robić to co mi sie najabrdziej podoba no i teraz cały czas robie to:

1. ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE 4x10
2-4. ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE (za głowe, szerkoim nachwytem do klatki, waskim chwytem) 3x10(12) (jedna seria, za głowe, potem jedna do klaty, i jedna wąskim.. i od poszatku)
5. WYCISKANIE „FRANCUSKIE” W SIADZIE NA MASZYNIE 3x10
6. PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 3x10
7. coś na mięścnie brzucha

co o tym myslicie? przypomne, że jestem w sumie chudawy i chodzi mi o mase.. czy kolejnośc moze być? czy może je jakoś zastąpic?

w piatki dokładam do tego jeszcze jakies nadgarstki, martwy ciąg, i tam jakies inne drobne rzeczy ;) czasami coś walne z nogami, ale głównie skupiam sie na klacie, ramionach i plecach

no i dziekuje tym którym sie chce to czytac i zawsze coś dopiszą to miłe :)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024