Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
ja np, nie mam sily na nic po silowni jak tobie barki albo cus to wogule nie umie sie oprzec a jak robie nogi to mi cale drza nie wiem czemu :P , dopiero carbo mi daje sily.
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
hachi, i o to chodzi;] jak jestes wykonczony to znaczy ze miesnie dostaly w dupe:P
  • 0
Moja malutka:)

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
i tak najbardziej uwielbiam poranek nastepnego dnia :P ta loteria czy sa zakwasy czy nie ma :rotfl: :hyhy:
  • 0

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
hehehe.. jak pójde w piatek to zrobie wsuyztsko, żebym sie nie mógł ruszac po terningu :D

dziś siłke musze odpuscić, no bo zamknieta, może w domu coś porobie - wypadałoby sie poruszac :)

może mój organizm sie tak szybko regeneruje czy co.. no bo w poniedziałki mam siłke rano, a potem lece na uczelnie na 12 i jest spoko bez problemu sie ruszam ;)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
Też jestem z Tychów :) siłka z rana?troche dziwnie :zdziwko: jak dobrze pamiętam to u nas sa dwa sklepy z odżywkami jeden obok drugiego:D(okolice Hotelu TYCHY). W 1-szym od razu sprzedawca polecił mi mass xxl-a a w drugim powiedzieli że nie mają bo jest hooo*jowy ;]. zanim pójdziesz coś kupić w którymś z tych sklepów dowiedz sie na forum co, bo w tych sklepach to ci zrobią mentlik w głowie:D
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)

hehehe.. jak pójde w piatek to zrobie wsuyztsko, żebym sie nie mógł ruszac po terningu

heheheh kiedyś z kumplem zrobiliśmy maraton na nogi ,spore ciężary wtedy poszły .po 2 h treningu wypełzaliśmy z siłki ,a next dnia to zgon całkowity ,nawet nie byłem w stanie dojść do kibla :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pozdro.paqj paqj :P :padam:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
no to jedziemy chłopaki :)

już prawie tydzień jadę ma ostwowi - no daje rade jakochś ;) z mleczkiem wymiata:) z wodą gorzej.. ale czego to sie nie zrobi.. :) mam trochę problemy z rozpuszczeniem tego często mam grudki pływające u góry płynu ;) może macie jakiś pomysł jak wy to robicie, o ile nie macie tego problemu co ja? :P no i popijam sobie ostrowie 3x dziennie dlaje na krecie jade :)

już w weekend będzie miesiąc ćwiczeń :) bede się mógł wymierzyć po mojej ogólnorozwojówce :) na kolejny miesiac i troche planuje zrobić a6w, no bo fajno by było mieć fajny brzuchol, a jak sie przygarbie, to mi sie opona robi - trzeba sie pozbyć tego :)

na siłce próbuję się katować, dziś szczególnie bicepsy - były zarąbiście twarde jak konczyłem :) no ale teraz to już w sumie nie czuje,. ze na siłce byłem, może tylko lekko :P

pozdro - mam nadzieje, że też oczekujecie wyników warzenia i mierzenia jak ja :D :wstyd: :hyhy: :hyhy:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
no..:) to dziś mamy 13, czli miesiac czasu od momentu kiedy pierwszy raz wybrałem się na siłke :)

jakie efekty ? ja jestem zadowolony :D

+2kg
+2,5 cm w bicu
+2 cm w klacie

brzuch bez zmian - nie wiem, czy źle, czy dobrze, ale nie rusza mnie to.. zastanawiałem sie nad wprowadzeniem a6w, ale chwilowo mam lenia.. choć moze sie zmotywuję, bo wczoraj mierzyła mnie Dziewczyna (moja:P) i powiedziała, że fakltycznie coś widać, że trenuję :hyhy: no ja tez efekty widze :) na wiosne chce wypracowac fajną sylwetke ;)

a przez następny miesiąc chce osiagnac metr w klacie - brakuje 1cm:P no i przytyc minimum 1kg, dodatkowo przyrost w bicepsie mile widziany :D

no i poczytałem jesszcze raz wasze wszytskie posty... i zastanawiam się nad odłożeniem krety na jakiś czas, bo mówicie, że początkowo mi to nic nie da, a potem sie przyda, no to po co mam to teraz marnowac..? naraziue jade na ostrowi + kreta 1250 - co sądzicie? jeden głos za odłozeniem i odkładam :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)

no i poczytałem jesszcze raz wasze wszytskie posty... i zastanawiam się nad odłożeniem krety na jakiś czas, bo mówicie, że początkowo mi to nic nie da, a potem sie przyda, no to po co mam to teraz marnowac..? naraziue jade na ostrowi + kreta 1250 - co sądzicie? jeden głos za odłozeniem i odkładam

nie no jak juz jedziesz na krecie to pojedz do 6 tyg z kretą i zrób przerwe od kretki tak z 2 mc. w czasie przerwy dalej sie masuj i dorzuć jakis gejnerek, tzn cały czas szamaj jakiś geynerej :P

pozdro :hyhy:

ps wyniki całkiem spoko:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Ariello
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łubowo
  • Zainteresowania:Elektronika, muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
gdybym ja rósł w takim tempie... :D

a kreta - popieram Pita.
  • 0
Mój Dziennik treningowy --- > zapraszam!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


"Jeśli doping - to tylko forma najczystsza!"

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
w sumie jak zobaczylem twoje fotki to przypomnialem sobie ze na poczatku wygladalem bardzo podobnie tylko ze do tego mialem dolek w klacie,koledzy mi mowili ze mam klate jak dol po wapnie(biala i zapadnieta) :wstyd: :wstyd: ale jak sie troche wyrobilem to teraz mi zazdroszcza wygladu :hyhy:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
super chłopaki !! DZIEKI WIELKIE!! podbudowaliście mnie ostro :) będę dalej jechał na krecie i dawał z siebie ile moge ;)

teraz nie wiem czy jest sens pokazywac foty.. chyba nie.. zrobie je tylko dla siebie może ;) a Wam wrzuce może za miecha jak już będzie może czym się pochwalic ;)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
czekamy idek czekamy:) a tak swoaja droga sporo urosles:) oby tak dalej!
  • 0
Moja malutka:)

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
ło a gdzie idek zaginął????
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
hehe dzięki Pit81 jeszcze raz za pamięć to miłe (Pit wysłał mi maila, gdzie się podziewam :P)

no troszkę mnie nie było, bo po formacie jakoś nie zaglądałem, potem kolos za kolosem.. ale na takie zaproszenie musiałem odpowiedziec..

co u mnie? dalej jade na krecie.. zastanawiam się ile jeszcze? (może ktoś powie..? ) biore już 1,5 miecha... zmiana w budowie zauważalna (ćwicze też 1.5 miecha) ostatnimi czasy już rezygnuję z ogólnorozwojówki.. póki jeszcze się nie zabrałem za wymyslenie jakiegoś planu top rypię sobie na zmianę jednego dnia klate i plecy a drugiego ręce ( w międzyczaise nogi-bez katowania i brzuch)

ogólnie jakos leci :P

pozdro dla wszystkich co tutaj zaglądają i cokolowiek czytaja
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
strasznie dziwny ten trening :P
krete mogles wziasc jak bys juz jechal normalnie na mase
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)

krete mogles wziasc jak bys juz jechal normalnie na mase


no tak, teraz juz wiem, ale jasko młody i głupi od razu wziałem i jak mi powiedzieli bardziej doświadczeni fporumowicze - to zebym nie porzesatawał narazie to jechałem na krecie :)

strasznie dziwny ten trening :P


nom .. pewnie masz racje.. ułoże coibie coś w oparciu o jakieś gotowce, co by mi sie podobało ;) to moze jeszcze to zawodowcy poprawia, i będzie coś dobrego z tego
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
no to minął czas bezsensownych treningów ;) :padam: GuZu :padam: specjalnie dla mnie ułożył plan treningowy z moimi ulubionymi ćwiczeniami za co mu chwała :) :padam: :padam:

link do planu i rozmowy na jego temat jest tutaj: http://www.fabrykasi... ... 689#149689

w ogóle przez ostani miesiac przytyłem tylko 1 kg:P niedobrze może z polanem będzie to jakoś wygladało :)

zaniedługo świeta więc już z tego miejsca życzę wszytskim odwiedzajacym mnie udancyh rodzinnych i szczęśliwych Świat Bożego Narodzenia!!:)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
ooo idek sie pojawił :D jak tam miesko ??? smigasz na siłke ?
:padam: :padam: :padam: :padam:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszyscy maja dziennik... mam i ja:)
ożesz.. ale mnie tu nie było :D :P

już nie czuje sie lamerem na siłce.. czasy się zmieniły :) wiem do czego co służy, jade na planie skonstruowanym przez GuZu i radach Joksa i Was wszystich :)

w ogóle jadę teraz na MASS XXL 3 kg wanilia - po prostu wymiata w smaku.. moglbym wiadrami spijac, ale też czuje, że chyba przyrsty swowodane tym są.. martwi mnie jedynie, bo mam wrazenie, że brzuch też rośnie.., wiem, ze to w sumie moze być mozliwe, że przez mass'a bo nie spalam tyle wegli co przyjmuje..

dlatego po przytyciu sie zważymy (jak skonczy sie mass) i zobie sobie redukcje brzucha z pomoca pana Weidera;) (PYTANIE: a6w po massie czy razem z masowaniem echać weiderem?)

moze po masie jaka fote wrzuce, jakby ktos chciał ocenić rezultaty:)

pozdro PIT :]
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024