Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dietka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Dietka
Ważę 65-66 kg, 182-183 cm wzrostu i chce utrzymać tę wagę, ewentualnie delikatnie ją zwiększyć, ale w tym powinny pomóc mi zakupione odżywki :!: Dieta nie jest skoplikowana, proszę tylko aby napisać czy może takowa być.

A więc na śniadanie - 6 rano - 2 kromki chleba z rozsmarowaną rybą / chudą szyneczką z kurcząt / pasztet

Obiad - 14-15 - zazwyczaj to co matka ugotuje w drobnych ilościach ale przeważnie jest to jakieś mięso + surówka (bez ziemniaków).

Kolacja - 17 - identycznie jak na śniadanie z tym, że zamiast 2 normalnych kromek, daje 1 dużą i jedną średnią.

Czy z taką dietą, utrzymam wagę? Ćwiczę na rzeźbę, więc intensywność ćwiczeń jest dość spora. Jednak żeby się trochę nabić kupuje tabletki, które budują/formują trochę masy. Potem podam pełną nazwę, bo teraz mi to wyleciało z głowy.

PS. piję tylko wodę, i herbatę bez cukru.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka

Ważę 65-66 kg, 182-183 cm wzrostu i chce utrzymać tę wagę, ewentualnie delikatnie ją zwiększyć, ale w tym powinny pomóc mi zakupione odżywki :) Dieta nie jest skoplikowana, proszę tylko aby napisać czy może takowa być.

A więc na śniadanie - 6 rano - 2 kromki chleba z rozsmarowaną rybą / chudą szyneczką z kurcząt / pasztet

Obiad - 14-15 - zazwyczaj to co matka ugotuje w drobnych ilościach ale przeważnie jest to jakieś mięso + surówka (bez ziemniaków).

Kolacja - 17 - identycznie jak na śniadanie z tym, że zamiast 2 normalnych kromek, daje 1 dużą i jedną średnią.

Czy z taką dietą, utrzymam wagę? Ćwiczę na rzeźbę, więc intensywność ćwiczeń jest dość spora. Jednak żeby się trochę nabić kupuje tabletki, które budują/formują trochę masy. Potem podam pełną nazwę, bo teraz mi to wyleciało z głowy.

PS. piję tylko wodę, i herbatę bez cukru.

Zarzuć ten temat w dziale dieta tam napewno Ci ktos pomoze.
  • 0

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka

Zarzuć ten temat w dziale dieta tam napewno Ci ktos pomoze.


OJ! sry... ale strzeliłem gafe :) Proszę admina/moderatora o przeniesienie tematu.

Up. do poprzedniego.

Z odżywek biorę jedynie Thermo Speed Extreme.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024