Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

stroke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

Mam 22 lata. Jestem ze swoją dziewczyna od 5 lat. Jestęsmy dla siebie pierwszymi partnerami. Od 3 miesięcy pojawia się u mnie problem z utrzymaniem erekcji. Erekcja wprawdzie pojawia się ale po dłuższych pieszczotach. W trakcie stosunku zanika i to wszystko powoduje u mnie bardzo duży stres. Nie jestem w stanie potem go postawić. Dziewczyna reaguje na to negatywnie (w zasadziez przez to nasz związek jest w rozsypce). Jaka moiże byc przyczyna? 


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?
Powody mogą być różne np takie ze partnerka juz Cię przestaje pociagac
Lub np zbyt często się kochacie albo nawet zaczynające się problemy z układem krążenia..
Lub też np zła dieta obniżony poziom testosteronu lub np tlenku azotu w organizmie tego nikt nie jest do końca na 100% stwierdzić
  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

Oj tutaj przyczyn może być bardzo wiele: stres brak witamin choroba (chociaż to akurat bardzo pesymistyczna i daleka wersja) jakieś problemy z hormonami ewentualnie psychika (możesz nie mieć problemów z erekcja ale po prostu sam stosunek tak Cię denerwuje,ze takie problemy się pojawiają). Brak diety, otyłość.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?
Wydaje mi się, że psychika. Sam miałem podobnie nawet przy innej partnerce. Wziąłem viagre i po jednym razie mi przeszło. Tylko uważaj viagrę pod inną nazwą dostaniesz na tą chwilę w aptece bez recepty, ale cukierki to to nie są. Jeśli zdrowie ok to i nic się nie stanie, tylko w przypadku dłuższego nadużywania problem może się pogłębić, niestety znam to z autopsji. Za każdym razem brałem po 50-100mg kamagry i po paru miesiącach bez niej było na prawdę ciężko, dopiero po jakimś czasie wszystko wróciło do normy.
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

Zanim sięgniesz po środki farmakologiczne proponowałbym sprawdzić inne kwestie. Wspomniana dieta i niedobory żywieniowe mogą znacząco obniżyć sprawność seksualną oraz libido. Podobnie jest ze zmęczeniem, niedostateczna ilość oraz kiepska snu, a także niewłaściwa regeneracja także mogą mieć wpływ na erekcję. Możesz też asekuracyjnie sięgnąć po naturalne środki pozwalające na podwyższenie poziomu testosteronu jak np. suplementy będące kompleksem cynku, magnezu i witaminy B6 (popularne ZMA/ZMB6) czy preparaty bazujące na tribulusie, palmie sabałowej, szczodraku bądź bueta superba. Oprócz tego do nasilenia libido mogą przyczynić się niewielkie dawki argininy lub tyrozyny.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


stroke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

No i właśnie tutaj muszę powiedzieć że nic z tych wszystkich rzeczy. Jestem wysportowanym, zdrowoodżywiającym się facetem. Czy psychika? Może i tak ale przecież nic konkretnego nie spowodowało tych problemów. Problem po prostu się pojawił. Wcześniej tak nie było i seks był super.


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

To może spróbuj sobie jakichś tabletek? Bo skoro piszesz,ze wszystko teoretycznie jest ok.


  • 0

stroke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

Zastanawiałem sie ale słyszałem, że sildenafil uzależnia :(


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

Nie piszę tutaj o sildenafilu ale o innych  środkach zawierających głównie L argininę ale również inne składniki, które mogą dobrze działać na erekcję. Na przykład pokrzywa czy żeń szeń. Kup sobie penis complete, ewentualnie cum on. Dwa najmocniejsze moim zdaniem środki na rynku jakie można sobie kupić. No i jeszcze dochodzi kwestia psychiczna. Wydaje mi się, że za bardzo patrzysz się na swoje czynności seksualne i zwracasz na nie swoją uwagę. Im bardziej się denerwujesz,ze penis opada tym bardziej ten penis będzie opadał. Tutaj wchodzi w grę błędne koło.


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

stroke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

Przypadkiem penis complete nie jest na powiekszenie penisa jak czytałem w innym temacie?


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

Nie tylko. L arginina działa głównie na powiększenie erekcji. Pompuje się o wiele więcej krwi do penisa. Ciała jamiste są lepiej wypełnione i dzięki temu erekcja jest mocniejsza. Przy dłuższym stosowaniu może faktycznie mieć dobre działanie również i na powiększenie penisa.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z utrzymaniem erekcji. Stres czy coś innego?

Ponownie proponuję posprawdzać naturalne suplementy i ich długoterminowe działanie zanim sięgniesz po produkty medyczne :). Może warto też skonsultować się z psychologiem bo rzeczywiście, nadmierny stres może mieć odzwierciedlenie w kondycji libido.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024