Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_ftr
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
heh...
da sie schudnac poprzez gloduwke i to dosc duzo da sie ;)
ja np. biegalem rano, wracalem jadlem pomidora i jechalem na basen
pozniej w okolicach obiadu jadlem 2 pomidora
ok. 18 jadlem 3 pomidora i koniec na jeden dzien
pilem przy tym bardzo duzo bo jakos ok. 3-4 litrow wody dziennie, ale wynik byl super 5-6 kilo w 1,2 tyg. . Tyle, ze stracilem trosszke miesni przez ta glodowke dlatego tez w sierpniu chodzilem na silownie (nadrobic).
Uwazam osobiscie, ze glodowka jest dobra, ale trzeba odp. duzo pic i byc wytrwalym. Jeszcze jedno glodowka bardzo jest meczaca tzn. szybciej chce ci sie spac, jestes slabszy itd., ale ogolnie polecam!

p. :twisted:
  • 0

budo_g. i. jane
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
Tak zastanów sie jeszcze tylko ile z tych kg to tłuszcz a ile woda i mieśnie jak dla mnie to duuuuuuuuża większość to miesnie i woda, a w odchudzaniu chyba nie o tochodzi, pozatym po czymś takim zwalnia metabolizm i potem szybko występuje efekt jojo. Dieta taka nie uczy rowniez niczego czyli po skonczonym okresie odchudzania znowu jemy tak jak kiedyś i nic nam to nie dało. No chyba ze zalezy nam wlaśnie na kg np przed jakimś ważeniem albo na schudnięciu tylko na chwile w niedługim czasie np przed jakimś występem.To ze czuleś sie osłabiony to wyraźny znak ze dieta ta nie byla dobra i Twój organizm dawał Ci to do zrozumienia
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
w/g mnie

1) intensywny trening aerobowy* a nie silowy okolo 1.5 godziny dziennie
2) dobra dieta
a) rano platki pszenne na niskotluszczowym mleku
B) potem normalne jedzenie ale bez slodyczy i z mala iloscia tluszczu
c) w sumie z 5 malych posilkow
d) ostatni posilek bialkowy (np puszka tunczyka)

-------
* - basen, bieganie, plywanie, rower (stacjonarny), najlepiej na wieczor (nic potem nie jesc) albo rano naczczo.

z takim planem mozesz zrzucic okolo 2kg/tydzien i to bez glodowki wydaje mi sie to maxem, poza tym po co sie przemeczac i wygladac jak trup, lepiej 2 tygodnie dluzej pocwiczyc a nie spac po 12h dziennie i ledwo stan na nogach - to jest tylko moje zdanie,
pozdrawiam.

sam cwiczylem 1.5h dzinnie 5/7 dni w tygodniu, jadlem nie duzo, nie pilem nic gazowanego, zadnego alkoholu, slodyczy, tluszczu i w ten sposob zrzucilem ok7-8 kg w ok 1-1.5 miesiaca i w/g mnie to bardzo dobrze :-)
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
co do jednego jesteś w błędzie ludee - aeroby nie zapewianią spadku wagi. głównie poprawiają kondycję... to dzięki ćwiczeniach siłowych można spalić najwięcej tkanki tłuszczowej
  • 0

budo_g. i. jane
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
to właśnie podczas ćwiczeń aerobowych czyli w których nasze tętno wynosi 65-80% cario max spalanie tłuszczu w stosunku do spalania glikogenu i mięśni jest najoptymalniejszcze, ćwiczeniami siłowymi owszem da sie zrzucić tkanke tłuszczową ale głownie są one by budowac mieśnie
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
Nie raz czytałem w gazetach o sporcie, że to właśnie ćwiczenia siłowe powodują większą redukcję tkanki tłuszczowej. Po aerobach metabolizm naszego oragnizmu jest bardziej aktywny przez jakieś 2 godziny, a po ćwiczeniach siłowych prawie cały dzień... co nie oznacza oczywiście, że najbardziej wkazane jest łączenie tych dwóch typów ćwiczeń + odpowiedni sposób odżywiania ;)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
Żebyś sie na tej głodówce nie ususzył .
A swoja droga to w 2 tygodnie 10 kg ? :?
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !

1. Dieta South Beach. Na pierwszym etapie chudnie się zazwyczaj 3-6 kg. Ja schudłem 4.
Ponieważ możesz jeść białko, a nawet tłuszcze, nie powinieneś mieć kłopotu z ćwiczeniami i normalnym funkcjonowaniem. Jest się trochę słabszym, ale da się to wytrzymać.


Sprubóję ...


I jak efekty ? Kiedy ja stosowalem bylem zadowolony z rezultatow ( na poczatek 3,5 kg w 2 tygodnie ). Niestety w wyniku wakacyjnych sympozjonow musze teraz zaczynac od nowa :wink:
  • 0

budo_g. i. jane
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
Po ćwiczeniach siłowych jest wieksze zapotrzebowanie kcal np dlatego ze zwieksza sie sucha masa mięśniowa (rosną mieśnie) i by je ogrzać i ruszać potrzebujesz więcej kcal(tak na chlopski rozum). Przecież gdyby to te ćwiczenia siłowe powodowały przedewszystkim utrate tluszczu to kulturyści będący na masie nie ćwiczyli by na siłowniach a jest wlaśnei odwrotnie, gdy celem jest masa minimalizuje sie ilość aerobów. Ale oczywiście podstawą jest dobra dieta na drugim miejscu wląśnie trening czyli pełno aerobów + ćwiczenia siłowe
  • 0

budo_ziomek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
ma ktos jakąs tabelke lub cos (nieewiem jak to sie nazywa), co w niej jest napisane ile sie powinno wazyc jak na taki wiek i na taki wzrost :D :-) ??

pzd4all
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
doradzam wizyte na konkurencyjnym forum w dziale fitnes tam się wszystkiego dokładnie dowiecie a w skrócie to jest tak

najlepsze jest połączenie ćwiczeń aerobowych z siłowymi (może być też hiit) i dietą ale nie głodóką
ćwiczenia aerobowe- w czasie ich trwania spala się najwięcej tłuszczu powinny trwać około godziny
ćwiczenia siłowe- nie spalają tyle tłuszczu ale przyśpieszają metabolizm i produkują mięśnie a na utrzymanie kilograma mięśni potrzeba dziennie 70kalori nawet jak podczas odchudzania nie nabierzemy mięśni to przynajmniej dzięki ćwiczenią siłowym nie stracimy tych które mamy
jeśli ktoś chce łączyć na jednym treningu siłownie i aeroby to najpierw siłownia spalenie zapasów glikogenu później aeroby spalanie tłuszczu
hiit- to np bieg 1min wolno i na przemian kilka razy 30 sek sprint 30 sek wolno podwyższa spalanie tłuszczu jeszcze kilka godzin po treningu
dieta powinna dawać troche mniej kalori niż zużywamy ale nie za mało bo wtedy metabolizm zwalnia organizm przystosowuje się do małej ilości jedzenia jak coś jemy to jest od razu zamieniane na tłuszcz
powinno byc dużo małych posiłków około 6 zapobiega to odkładaniu się tłuszczu jak jemy 2 razy dziennie to długo jesteśmy głodni znowu spada metabolizm i znowu organizm jak tylko coś dostanie to odrazu zienia to w tłuszcz
głodówka powoduje przede wszystkim spalanie mięśni waga może szybko spadać bo mięśnie ważą dużo ale tłuszczu traci się niewiele dlatego po głodówce jak zaczynamy jeść normalnie to bardzo łatwo utyć bo
mamy mniej mięśni więc mniejsze zapotrzebowanie na energie
mamy wolniejszy metabolizm który jeszcze przez długi czas będzie się taki utrzymywał przez co też mniejsze zapotrzebowanie na energie
więc jedząc normalnie tyjemy często więcej niż straciliśmy na wadze i mamy większy % tłusszczu w organiźmie niż na początku
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
a my tu tak gadu-gadu... a dwa tygodnie już minęły... może dmx pochwali się jakimś rezultatem?
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
Hmm....Zgadzam się z kolegą. dwa lata temu się odchudzałam tak fest, nie jadłam słodyczy, chleba, w ogóle mało jadłam i schudłam na początku 5 kg. Było bardzo łatwo na początku zrzucić te pierwsze kg (żeby nie było, ze byłam niewiadomo jak grubiutka, te 5 wystarczyło zupełnie), Potem już sie nie udawało, bo zaczełam treningi i trzeba było wiecej jeśc, zeby mieć siłe. Oczywiście w to moje odchudzanie zaingerowała mama i postawiła mi ultimatum : albo zaczniesz się porządnie odzywiać albo koniec zkarate. No to zaczełam jeśc w miare normalne, mimo to ciągle utrzymywałam wagę. Potem nadeszły wakacje i dostałam w "dupę" 3 kg , bo zaczelam nadrabiac to kiedy sie głodziłam. I potem utrzymałam tą wagę, nie wyglądałam niewiadomo jak źle, ale powiedzmy, ze tak zdrowo ;-) . I w marcu tego roku zachorowałam schudłam 4 kg, bo nic nie mogłam jeśc przez chorobe (szpital i te sprawy w 2 tyg) , świetnie się czułam z płaskim brzuszkiem, bo nawet po chorobie nie wrócił mi apetyt, jednak po około 3 tygodniach znowu dostałam apetytu i wróciła początkowa waga (do tego wakacje, kto w nie nie przytyje). Czyli podsumuje znowu mam te 5 kg przy sobie :? ....Musze się wziąć za siebie. Ale na poczatku ograniczyć słodycze, a to najgorsze, bo zarazem takie smaczne i przyjemne...:cry:, wiec za mnie proszę też 3mać kciuki, ale nie stawiam sobie takich wygurowanych wymagań jak kolega DMX,

Pozdrawiam wszystkich odchudzajacych się :) .
  • 0

budo_nazgorg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
Jesloi chodzi o mnie to głodowka pomogla.

Normalny tryn : sniadanie obiad kolacja ( przed treningiem ) cola, czasem cos slodkiego.


Dieta : Codizennie brzuszki, sniadanie i obiad + owoc do 17, z coli na wode bez slodyczy

Efekt : Miesiac 10 kg w plecy ....
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !

Efekt : Miesiac 10 kg w plecy ....

tylko ile z tego to mięśnie a ile tłuszcz
  • 0

budo_nazgorg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
to juz inna bajka ... Ale w kategorii sie zmiescilem i zyskalem na szybkosci.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !
a kolega znow bajki opowiada, jakby z rozbita na glowie butelka bylo malo ;)
B.
  • 0

budo_nazgorg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybka dietka [glodowka] 5-10kg straty wagi - propozycje !

a kolega znow bajki opowiada, jakby z rozbita na glowie butelka bylo malo ;)
B.


MOze to nagrac i Ci przeslac ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024