Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
776 odpowiedzi w tym temacie

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]30.11.2005[/shadow][/glow]
Po dniach wolnych od treningu (poniedzialek i wtorek) przyszedl czas na trening bary+nogi
zaczolem od wyciskanie zza karku poszlo lepiej niz tydzien temu bo tydzien temu byla masakra :/ dzis zrobilem 12 9 7 5 mysle ze za tydzien juz wroce do normy
pozniej bylo unoszenie ramion na bok z malymi problemami ale zrobilem 3x10
kolenjym ciwczeniem bylo unoszeni sztangi do brody zrobielm tak samo jak zza karku 12 9 7 5
przysiady poszly ok :-) zgodni z planem wszystkie serie i powtorzenia
łydki robilem bez obciazenia i jedna noga na stoponiu i max powtorzen tak lepiej wchodzi i tak bede robil
na koniec na dopompowanie bylo 20kg i 33 powtorzenia wyciskania zza karku i brzuch w domu

Dzis zaczolem brac glutamine :-) i bccaa :-)

Po tej przerwie od treningu wycieczka + choroba w sumie 3 tygodni prawie nie zanotowalem wiekszych spadkow tzn sa ale male tylko podczas cwiczenin na barki zauwazylem ale mysle ze na treningu za tydzien juz pojdzie zgodnie z planmem
raczej w tym tygodni pozostale partie pojda juz normalnie i nie bedzie sladu po spadkach w sumie jestem pewny po cwiczeniach w zeszlym tygodniu gdzie tylko w ostatnich seriach opusczalem ostatnie powtorzenia w niektorych cwiczeniach
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Ja miałem tydzień przerwy i mi nic nie spadło, a nawet ci powiem że waże pewnie więcej, bo po lekarstwach miałem taki apetyt że łoo. Ale spadków nie masz dużych, po tygodniu wrócisz do normy :D Powodzenia.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]01.12.2005[/shadow][/glow]
Dzis trening poszedl zgodnie z planem :-)
zaczolem od superseri na bica ostatnie powtorzenia w srugiej i trzeciej serii masakra ale dalem rade :-)
mlotki nawet latwo poszly :P
2 serie "21" pierwsza w miare lajtowo ale druga bardzo ciezko ale zrobilem :-)
przedramiona - superserie ok jak zawsze :-) teraz dostaja bardzioej w dupe przy superseriach na bica i przy "21"
na konic dalem 18kg i dalem rade zrobic 23 powtorzenia :P
brzuszek w domu i bcaa i glutamina :-)

PS
Tommeck, bic juz bylo dzis ok plecy i klata w tamtym tygodniu nie bylo najgorzej tylko te barki jakos tak :/ ale motywator czyli suple sa i bedzie dobrze :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
A jak musi byc dobrze :D
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]03.12.2005[/shadow][/glow]
Wczoraj byly baje i poszedlem na pizze z kumplami :/ ale reszta diety utrzymana :P
Dzis mialem robic z rana klate a jutro plecy bo dzis mam roczek z dziewczyna wstalem o 11 i jutro zrobie klatea w poniedzielk plecy postaram sie dzis utrzymac diete ale wiem ze to nie wyjdzie bo po pierszwe za pozno wstalem i juz powinienem jesc drugi posilek a bede jadl za chwilke pierwszy i miedzy 17 a 23 nie bedzie mnie w domu iraczej nic z moejej diety nie zjem raczej pizze i jakies piwko ale coz zrobic :P jutro juz normalnie trzymam diete ;p
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
dla dziewczyny chyba zrezygnowałbyś z siłowni i diety g;) na jeden dzień.

a tak w ogóle...

dzis mam roczek z dziewczyna


...miłego świętowania


g;) g;)
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]04.12.2005[/shadow][/glow]
dzisiejszy trening poszedl mniej wiecej tak samo jak tydzien temu
wyciskanie na plaskiej zrobilem 12 10 7 6 ostatnie powtorzenie w ostatniej seri z mala pomoca ;p
wyciskanie na skosie 12 10 8 5 ostatnie powtorzenie juz za nie dalem rady :/
rozpietki normalnie :-)
tricepsa po francusku od razu zmniejszylem o 1 powtorzenie i zrobilem 11 9 7 5
hantlem normalnie 3x10 :-)
na koniec 37 kg i 24 powtorzenia wyciskania na plaskiej na klate
w domu brzuszek :-)

od dzis ostro biore sie za diete nie beda stale godziny jedzenia bo to w zaleznosci od szkoly i od tego o ktorej ide na silownie np dzis po silowni mialem obiad (makaron z rosolem + piers z kurczaka i ziemniaki) to posilek potreningowy (tunczykz ryzem i makaron z sosem) przesuwam na pozniejsza godzine :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

wyciskanie na plaskiej zrobilem 12 10 7 6 ostatnie powtorzenie w ostatniej seri z mala pomoca ;p

To ten wielki skoksowany koleś ci pomagał o którym mi mówiłes nie :D:D
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]05.12.2005[/shadow][/glow]
Poniedzialem mam zawsze wolny ale ten poniedziale nie bo przesnioslem trening z soboty na niedziele a z niedzilei na poniedzialke :P
Plecy zaczolem od podciagania zrobilem 6 6 7 6 :P
pozniej wioslowanie hantlem poszlo bardzo dobrze nie zmeczylem sie tak bardzo jak zawsze i mialem lekki zapas sil wiec kolejny trening bedzie +1kg :-)
martwy w miare ok ostatnia seria z malymi problemami :P
kaptury trez ok :-)
na dopoowanie zalozylem 19 kg na hantla i zaczolem wioslowac jak doszedlem do 40 zmnilem reke i na druga tez 40 (dal bym rade conajmniej 50 :P )
i w domku brzuch

mala zmiana w diecie tzn powracam do posilku potreningowego ryz 100g + tunczyk rezygnuje z makaronu nie chce mi sie gotowac tego i tego a wiec zwiekszam ryz wyzucam makaron :P

dzis po treningu mam znowu piers :-) wiec tunczyka z ryzem zjem za okolo 1,5 - 2 godziny :P

PS Dawid o kim mowisz ?? nie ten kolo to nie zaden koks on jest przeciez taki chudy ze ledwo go zauwazylem :D popatrz na niego :D:D:D nie to co ten ktoremu pomagal :D:D:D
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]07.12.2005[/shadow][/glow]
Dzis myslalem ze nie pojde na silownie :P spalem niecale 6 godzin :/ a jak przyszedlem ze szkoly musialem nosic meble :P ale Dawid szedl na silownie to tez poszedlem :-)

barki zaczolem od wyciskania z zzakarku poszlo lepiej niz tydzie ntemu zrobilem 12 10 7 5+1 z pomoca Dawida
unoszenie hantli na boki poszlo ok bez wiekszych problemow 3x10
unoszenie sztangi do brody tez lepej niz tydzien temu i tez 12 10 7 5 :P
przysiady z malymi problemami ale poszlo zgodznie z planem 12 10 8 6
lydki 3 serie wspiec n maxa bez obciazenia niezle wchodzi :-)
na koniec zalozylem 20 kg i zrobilem 35 powtorzen wyciskania z zakarku :-)
i w domu brzych :-)
na silowni sprzedzilem okolo 80 minut

jak skoncze bcaa i glutamine(poczatek stycznia) to kupie gainera :-) 2 lub 3 kg :-) chyba ze wpadnie jakas kasa to kupie jeszcze w grudniu
dzis zaexperymentuje i serek wiejski zmieszam z miodem i kakaem bo juz nie moge tego jesc a jakies bialeczko przed snem trzeba wszamac
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

hantelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
serek wiejski zmiksowany ze śmietaną i bananem jest niezły...polecam.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] KIEDY????????

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
zrobilem serek wiejski 250g mleka 2 lyzki kakaa i 2 lyzki midou i 100 razy lepsze od serka wiejskiego z chlebem :D jutro sproboje to samo tylko zamiast serka wiejskiego dam zwykly ser bialy ( we wiejskim jest 200 g i 11g bialka /100 g co daje 22g bialka a w zwyklej kostce sera chudego jest 250g i 20g bialka /100 g co daje 50 g bialka a cena ta sama :-) )
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Ja zwykły serek bialy szamalem z cukrem mi smakowało a to warto by wyprobowac:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

Ja zwykły serek bialy szamalem z cukrem mi smakowało

hehe tez tak teraz jem:) ale muli juz ostatnio trzeba cos innego wyprobowac, moze sposob Kropka jutro wyprubuje moze bedzie dobre w smaku:P
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
wiem ze na dluzszy okres robie sie juz coraz mniej znosne dlatego tez zamierzam sprawdzic przepis kropka - szczegolnie chodzi mi o dodanie miodu :)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]08.12.2005[/shadow][/glow]
Powrocilem do klasycznego trenigu na bica :P tzn troszke go zmodyfikowalem
Dzis bylo dopasowywanie ciezaru ;p
na poczatek uginanie ramion ze sztanga - 3 serie 1 seria 10 powtorzen 26 kg druga seria 8 powtorzen 38 kg szlo bardzo latwo to 3 seria 6 powtorzen 43 kg
pozniej uginanie ramin z hantlami - 3 serie - pierwsza 10 powtorzen 17 kg na hantla 9 powtorzen 18 kg tez szlo latwo ostatnia seria 20 kg :-) 6 powtorzen ;p
2 serie mlotkow po 10 powtorzen 13,5kg
2 serie "21" druga nie do konca pelna mialem 25 kg
superserie na przedramiona
i 18 kg 23 powtorzenia na sztandze :P

Trening bica bedzie wygladal tak
Uginanie ramion ze sztanga - 3 serie (10 8 6) - 38kg 40 kg 42kg
Uginanie ramion z hantlami - 3 serie (10 8 6) - 18kg 19kg 20kg
Młotki - 2 serie (10 10) - 13,5kg 13,5kg
"21" - 2 serie - 24kg 24kg
Przedrmiona
Superserie nachwytem i podchwytem - 2 serie (max powtórzeń) - 15kg 35kg
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
robilem koktajl ze zwyklym serem smakuje podobnie ale dzsi dalem za duzo sera bialego i mleka teraz bede robil tak
3/4 kostki sera chudego czli 187,5g ( 3 kostki mi starcza na 4 dni kostka kosztuje 2 zl :P)
250 g mleka
2 lyzki stolowe kakaa
2 lyzki stolowe miodu
wychodzi 37,5g bialka z sera bialego i 7,5 z mleka co daje 45 g na noc w sam raz :-)
wypic sie da trzeba dobrze zmiksowac bo ser bialy po zmiksowaniu ma konsystencje piasku :D ale mimo wszystko lepiej pic niz jesc :D zamkne oczy 30 sekund i po bulu :D ale nie jest tak zle kakao zabija smak i nawet slodkie jest polecam przed snem jak znalazl :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
W tym tygodniu cwiczenia na biceps i plecy poszly ok a trica klate i barki troszke lepiej minimalny przyrost sily ale nie idzie jeszzce tak jakbym chcial :P ale to dopiero 2 tydzien gluty i bcaa mam nadzieje ze w 3 sie cos ruszy bo to ostatbi termin :P

[glow=cyan][shadow=cyan]10.12.2005[/shadow][/glow]
Klate zaczolem od wyciskanie 2 serie zgonie z planem w trzeciej zabraklo bardzo malo aby zrobic osrtatnie 8 powtorzenie walczylem ale przegralem :P na ostatnia serie nie zosrtalo juz za duzo sil po przedostatniej i tylko 4 powtorzenia mysle ze za tydzien 3 serie pojda zgodnie z planem
Skoks poszedl sporo lepiej niz tydzien temu wszytskie serie wszytskie powtorzenia zaliczone :-)
Rozpietki tez w miare ok :-) zgodnie z planem :P
Tric francuski tez lepiej niz ostatnieo bo zrobielm dzis 12 10 7 5 :-)
Tric hantlem spoko 3x10
37 kg na koniec i 25 powtorzen bylo wyciskania
w domku troche cwiczen na brzuch i koniec treningu ba dzis :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]11.12.2005[/shadow][/glow]
Dzis za bardzo nie chcialo mi sie cwiczyc wstalem przd 1 wczoraj bylem na 18 wypilem 1 piwo :P
zaczolem trening od podciaganie tak samo jak w zeszlym tygodniu 6 6 7 6
wioslowanie poszlo dosyc ciezko ale dlatego ze zwiekszylem ale poszlo zgodnie z lanem 12 10 8 7 (w oststniej seri7 zamist 6 bo nie moge zalozyc tyle ile bym chicial brakuje miejsca na hantlu :/)
martwy ok tak jak tydzien temu
kaputury zrobilem 2 serie i brzuch w domu to tyle :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]14.12.2005[/shadow][/glow]
Dzis byl trening barkow
zaczolem od wyciskania zza karku wreszcie poszlo 12 10 8 6 :D ostatnia seroa ciezko ale zrobilem :D
unoszenie ramion na boki bez wiekszych problemow 3x10
unoszenie sztangi do brody oszlo ok 12 9 8 6 ta druga seria cos ciezko i nie dalem rady 10 :/ ale i tak sporo lepiej niz tydzien temu :D
nie robilem dzis nog bo sie spieszylem i zrobie je jutro z bicepsem (bez roznacy czy z barkami czy z bicepsem )
trening na wieki + :-) przyplyw sily oby tak szlo dalej :-) wreszcie sa efekty bcaa i gluty :-) zobaczymy jak pojdzie dalej :-)

przed chwila bylem u siostry na urodzianch wiec jeden posilek mi sie zmienil :D widomo ja to na urodzianch troche cisata bigos szalot jaies kanapki szampan i ze 3 kieonyc wodki jakas grejfrutowa byla :D ale bardzo dobra :-)
a przd snem walne se porcje bialka (moj magiczny koktajl:D )i bedzie ok :-)
nic nie nie uczylem a jutro mam mature probna z polaka z a polaka jestem tepy :/ mam zagrozenie a wiec bedzie smiesznie :D:D:D ale wiekszosc osob podchodi na lajcie do probnych :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024