WojtekX - Biczys & flaszka :) czyli relaks na siłowni
Guest_Patryk 666_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
no ale komu by sie chcialo
zrozum ze ja nigdy nei robilem w zyciu rzezby, redukcji czy czegos w tym rodzaju
ja mam tak NATURALNIE
nawet gdybym chcial to sie nie zaleje
Guest_maks_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
wystarczy powiedzmy miesiac nie jedzenia i wypicie powiedzmy 5 piw raz w tygodniu i połroczna praca na silowni idzie w pizdu
Guest_Patryk 666_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
....i tak organizm ledwo zipie
a niby czemu?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
jakas tragedia sie wydazyla?
mi sie chce smiac z tego jak ja kiedys do nich pozowalem
Napisano Ponad rok temu
oby tak dalej - pozdrawiam!!
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Plan treningowy ( siłownia/basen ) |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Video's World Championship Judo Juniors Paris 2009 |
JUDO |
|
|
||
Siłownia i Boks |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Siłownia , ćwiczenia , plan |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Porządna siłownia lub/i dobry trener w Krakowie? |
CROSS-BUDO |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 6
0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
"DT" Moje zapiski, mój świat- Ponad rok temu
-
Siemaneczko!- Ponad rok temu
-
Droga na scenę - dziennik treningowy Pawła- Ponad rok temu
-
DT - Biorę się za siebie- Ponad rok temu
-
Dziennik Treningowy Dawid23Guest_Dawid23_* - Ponad rok temu
-
Dziennik un_ix'a- Ponad rok temu
-
Dziennik Judoka- Ponad rok temu
-
Dziennik Tomasza- Ponad rok temu
-
Dziennik prezes- Ponad rok temu
-
Zasady działu motywator !!- Ponad rok temu




Ponad rok temu
