Skocz do zawartości


Zdjęcie

OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
mam pytanie kulturysci jak juz nic nie chce przyjsc cm. Jak juz skonczylem cykle 3 na kreatynie monohydrant Mega caps a pozniej jak bym chcial wziac biogenixa Crevolution albo Olimp CreaFUSION Mega caps ale nie wiem ktora jest lepsza crefuzja ma w skladzie tlenek azotu czyli cos jak Nitrobolon ale zastanawiam sie czy po cyklu nie spadnie znacznie lapa... BIogenix podobno to zaawansowana technolgia i powino sie uzywac jak sie cwiczy z 2 lata ktora kreatyna jest lepsza?
  • 0

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
Jeśli chodzi o to co lepsze to zdecydowanie Crevolution z Bx... nie ma co porównywać...
A co do Twojej osoby to... dietka podstawa, ciekawym czy masz ;] może by tak zmiana treningu?
  • 0

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
zmieniełem trening ale pisze ogolnie jak juz wogole mi lapa nie bedzie rosla a czy jak odstawie crevolution nie spadnie mi duzo cm w lapie jak na nitrobolonie. a jeszcze sie chcialem spytac o kreatyne olimpa Pyruvate bo jest strasznie droga ciekawi mi czy dobra
  • 0

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
pyruvate o ile wiem sprzyja redukcji tkanki tluszczowej / utraty wagi wiec na cykl na mase sie nie nadaje, lepiej jabłczan, jabłczan+ester a najlepiej stack ;] pozdro
  • 0

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
a co stack jest? jablczan + ester czyli dwie kreatyny?
  • 0

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
stack to zestawienie różnych substancji w jednym preparacie, cos takiego jak np. Crevolution, cell pump, xpand, creafusion i wiele innych. jabłczan + ester, tak to połączenie dwóch kreatyn ale nie było by konieczne w Twoim przypadku, wystarczył by jabłczan...
  • 0

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution

rozumiem czy moge zastsowac jablaczan kreatyny w 3 cyklu na mase. Bo cos lapa mi nie chce rosnac nawet jak zmienilem trening, TCM Mega Caps olimp.Mam pytanie do odzywki Crevolution. Czy tak odzywkami slyszalem ze ma w skladzie Azot wiec po czesci podobne jest to do Nitrobolon czy po tym cyklu zastsowoaniu Crevolution spadnie znacznie lapa? jak skoncze cykl

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
spadki zależą od dalszego trzymania diety i zapewnienia organizmowi najlepszych warunków do rozrostu mięśni :P CR nie zawiera azotu lecz składniki zwiększające stężenie jego tlenku w organiźmie. Możesz kupić TCM.
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
Jaki Ty masz staz?? Bo 3 cykl na mase to cos mi sie wydaje ze niecaly rok... I Ty sie chcesz brac za stock :|
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
cwicze 4 miesiace ( bedzie 1 Czerwca)... teraz jestem jakby w 20 dniu cyklu 2-gim i uzywam mega caps kreatyna (monohydrant). i chcialbym teraz wziac na 3 cyklu TCM Mega Caps (jablczan). NIe wiem czy brac stacka ale z czym moglbym polaczyc w 3 cyklu tcm? napewno jeszcze nie w crevolutionem dpiero wzial bym to po przerwie i jak bym zaczynal znow 1 cykl po 4 cyklu
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
Cwiczysz 4 miesiace i juz masz za soba 3 cykle na krecie?? Wez odpusc sobie wogole krete wez sie za diete i trening a spowrotem wroc po krete(monohydrat) za okolo pol roku. Stock wogole odpada.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
nie zle zrozumialem mam zasoba prawie 2 cykle ,, a czemu mam teraz odpuscic amplikowanie ?
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
Pierwsza cykle poleca sie robic po okolo roku przemyslanych treningow, przed tym czasem mozlieosci organizmu do jej pelnego wykozystania sa znacznie mniejsze, pozatym niewielw kreta daje bo bez niej sie dobze w tym czasie rosnie. Dlatego odpusc na pol roku krete(kazdy nastepny cykl oslabia jej dzialanie) . Ty zrobiles dwa cykle na krecie w pierwsze 4 miech cwiczen czyli nie zrobiles nawet przerwy miedzy cyklami i teraz jak bys cos wziol to nawet stack bedzie duzop slabiej dzialal gdyz organizm ma juz bardzo slaba przyswajalnosc krety. A cykl na stacku to sie robi dopiero po nawet 5 cyklach na mono.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution

A cykl na stacku to sie robi dopiero po nawet 5 cyklach na mono.

Widze ze poprawiles swoja wiedze i piszesz juz dobrze nie stock a stack:) ja wole uzywac zformulowania ze stack robi sie wtedy gdy mono nie rusza nas i nie przebija.
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CreFUSION Mega Caps czy BIOGENIX Crevolution
Stary a diete masz?? po co ci odrzywki jak nie masz diety??
A jesli chodzi o stack a zwykle mono to chyba lepiej jest jechca do celu BMW niz polonezem? (male porownanie) Ale jednak na pierwsze 2 - 3 cykle to i na mono mozna niezle pojechac. Lepiej kup se gainera bo napewno za malo jesz, a kreatyne zostaw na pozniej :)
A co do tego ktore lepsze to Cr bx'a. Jesli juz brac creafusion to w prochu taniej wyjdzie ;-)
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024