Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poradzcie prosze.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Steve
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poradzcie prosze.
Na poczatku chcialbym sie przywitac ze wszystkimi. Jestem nowy na tym forum. Dawniej (kilka lat temu) cwiczylem okolo rok, pozniej braklo mi czasu na cwiczenia. No i niestety troche zaniedbalem swoja kondycje. Ostatnio postanowilem jednak ze trzeba znow sie wziasc za siebie. W zwiazku z tym chcialbym was zapytac jakie odzywki polecacie? kreatyna? aminokwasy? hmb? gainer? weglowodany? Troche sie gubie w tym wszystkim :) Ktore mozna ze soba laczyc? Czy sa takie ktore sie wzajemnie wykluczaja? No i jakie firmy sa dobre; nie chcialbym kupic byle czego co jest nieskuteczne. Chodzi mi glownie o zwiekszenie masy i sily. Pozdrawiam
  • 0

Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
a więc tak kretke na poczatku wyklucz szkoda bo nie bedzie efektów musisz ulożyć dobrą diete możesz kupic jakiegos gainerka np. mass xxl treca 4,8kg taki dobry na początek do tego hmb ale musisz je brac dłuższy casz z 3michy i jakieś witaminki do tego dokup
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
nie bierz hmb jak chcesz cwiczyc mase...
wez sobie jakas z podieszonych diet z dzialu odzywianie, uzpelnij ja w bialko i wegle (gainer - jesli w diecie malo wegli, bialko-jesli w diecie malo bialka) i trenuj ostro
w Twoim przypadku gdzie po pol roku mozesz wziasc kretke z jakims aminokwasem (proponuje BCAA) ogolnie wszystkie suplementy mozna laczyc tylko w roznych cyklach i przy roznych celach
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

Steve
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
Ok dzieki za rady. A jesli chodzi o witaminy do tego mass xxl to ta multiwitamina od treca bedzie dobra? Czy moze tez byc jakis preparat multiwitaminowy typu centrum, czy vigor? :) No i jeszcze jedna sprawa.Czy przy tym zwieksze tez sile. Bo chcialbym zyskac na masie i sile.
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
przy treningu na mase sila tez idzie :-)
witaminki moga byc z treca moga byc takie tez z apteki :-)
  • 0
Be free.

Steve
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
Dzieki Cavalier. Czy do mass xxl i witamin mozna jeszcze cos dolozyc zeby poprawic dzialanie calosci? Czy massa bierze sie tylko w dni treningu czy wszystkie? No i masssa brac razem z witaminami czy ma byc jakis odstep czasu? No i przed treningiem sie to bierze, czy po?
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
DIETE :P a dolozyc w celu jej uzupelnienia mozesz jeszcze np carbo po treningu, bialko na noc, taurynke przed treningiem,

massa bierzesz codziennie w zaleznosci od brakow w diecie
witaminki bierz rano do sniadania
  • 0
Be free.

Steve
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
A jakie konkretnie polecasz bo ja poczatkujacy jestem. Ktore carbo, bialko czy tauryna sa skuteczne? Chodzi mi o firmy no i konkretne produkty.
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
nie bierz zadnych carbo, zadnych tauryn nie bierz, NA POCZTAEK NAJWAZNIEJSZA JEST DIETA, DO TEGO JAK MASS XXL DOLOZYSZ TO BEDZIE DOBRZE, POCWICZ TROSZKE, ZOBACZ JAK CI IDZIE, TYLKO TRZYMAJ DIETE I JA UZUPELNIAJ MASSEM A BEDZIE OK. MOWIE CI. NIE MA CO SZALEC NA POCZATEK. JAK MASZ ZA DUZO KASKI TO SIE Z BLIZNIMI PODZIEL; ;) A TAK NA POWAZNIE TO DIETA I MASS I TRENING NA SILOWNI I SKUTEK MUROWANY.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Steve
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
Dzieki. A czy magnum 5000 jest rownie dobre co mass xxl? No i jeszcze jedno pytanie. Czy biorac razem z gainerem preparat multiwitaminowy nie przekrocze dziennych dawek niektorych witamin? Przeciez gainery rowniez maja w sobie witaminy.
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Poradzcie prosze.
magnum ma 13% białka i ma kreatyne. dla Ciebie lepszy będzie mass xxl. jesli chodzi o witaminy to wydaje mi sie że przy normalnym dawkowaniu nie przekroczysz, bo w odżywkach są głównie witaminy z grupy B i z minerałów to żelazo, magnez, właśnie na te rzeczy osoba ćwicząca ma większe zapotrzebowanie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024