Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tunczyk w oleju


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mmiissiieek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tunczyk w oleju
Kiedys jadlem bezposrednio po treningu normalnego tunczyka w sosie wlasnym, ale jego cena nie usmiechala mi sie. Przerzucilem sie na "biedronkowego" ale jego jakosc i przede wszystkim smak pozostawia wiele do zyczenia. Wiec zaczalem kupowac tunczyka w oleju- rowniez z biedronki. Czy nadaje sie on na posilek po trenigowy- oczywiscie po bardzo dokladnym odecedziu z tluszczu- goraca woda i te sprawy;) Wiem ze tluszcz po treningu spowalnia wszystkie procesy wchlaniania itd Co wy na to :clap: ? ? ?
  • 0

marcin9732
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tunczyk w oleju
Jeżeli nie odpowiada ci smak tego tuńczyka z biedronki możesz trochę dodać trochę kukurydzy, jajko albo 2, cebulę , majonez. Wtedy na pewno będzie lepiej smakował :clap: Osobiście nie lubie jeść samego tuńczyka , wolę sałatkę wtedy ma lepszy smak. ( ja kupuję w Kaufland) :clap:
  • 0
Ćwiczenia powinny stać się częścią długoterminowego programu poprawy zdrowia.Regularne uprawianie sportu rok w rok-oto co się naprawdę liczy. Krótkotrwałe ćwiczenie daje krótkotrwałe efekty.

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tunczyk w oleju

Kiedys jadlem bezposrednio po treningu normalnego tunczyka w sosie wlasnym, ale jego cena nie usmiechala mi sie. Przerzucilem sie na "biedronkowego" ale jego jakosc i przede wszystkim smak pozostawia wiele do zyczenia. Wiec zaczalem kupowac tunczyka w oleju- rowniez z biedronki. Czy nadaje sie on na posilek po trenigowy- oczywiscie po bardzo dokladnym odecedziu z tluszczu- goraca woda i te sprawy;) Wiem ze tluszcz po treningu spowalnia wszystkie procesy wchlaniania itd Co wy na to :clap: ? ? ?


ja tez czesto szamam tego w oleju z biedronki, tez odcedzam i jest OK. wiadomo ze zawsze cos tam tluszczyku zostanie ale nie wiele.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Tunczyk w oleju
Też go jadłem.Nieraz mieszałem z tym w sosie i nawet mi smakowało.Najlepiej mi podchodził z chlebem i masłem :clap:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tunczyk w oleju

Też go jadłem.Nieraz mieszałem z tym w sosie i nawet mi smakowało.Najlepiej mi podchodził z chlebem i masłem :clap:



He he ja tez je czesto mieszam ale i tak jeden i drugi odcedzam :clap:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024