Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam i pytam.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Soniacz1418048753
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Witam i pytam.
Witam jestem tu nowy.
Odrazu mam pytanko, po ktorym mnie pewnie wysmiejecie, ale trudno.
Wiece wakacje, miesiacz czasu, trzeba cos osiagnac.
Wiem co sobie myslicie, ale trudno. Odrazu mowie, ze zadne sterydy nie wchodza w gre.
Same odrzywki. Kiedys cwiczyłem, a potem nauka i wiecie. Teraz to ja tylko brzuszek smigam. A tak to chce rozbudowac sobie gorna czesc klatki, motyle i biceps.
Wiem k***wa, ze glupi jestem, ale trudno.
Poradzcie cos. Nie wiem kreatyna, białko, odzywki weglowodanowe??
Odrazu mowie, ze diete moge stosowac, ale tylko w dni treningowe, a w inne to nie da rady.
Wiec poradzcie cos, co po miesiacu i treningu na mase wybranych partii ciała da mi jakis efekt.
Dzis mam do dyspozycji kompa z netem, wiec czekam na odpowiedzi.
Z gory dzieki i starajcie sie byc wyrozumiali.
Trenowałem z pol roku, a potem przerwa od poczatku grudnia. Teraz chce znowu.
W bicepsie mam z 28:/ A w klatce nie wiem.
Moja waga to 60 kilo i wzrost 175, wiec słabiutko:(
Czekam na wasze odpowiedzi. Z gory dzieki.
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.
za wiele sie nie spodziewaj po miesiacu...... chyba ze jeszcze przez wakacje bedziesz cwiczyl
mass xxl i dieta
  • 0
Be free.

Soniacz1418048753
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.
W wakcje tez bede.
Ale mowilem, ze raczej diety nie utrzymam. Wiec wiesz.
Sam Mass??
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.

Sam Mass??

No i dieta i witaminy. Kase kazdy potrafi wyrzucic a diete utrzymac to juz trudniej dlatego wiekszosc frajerow z kasa jest tak cienka :P Badz kozak i diete trzymaj to wtedy cos osiagniesz. O frajerach to nie bylo do Ciebie tylko tak ogolnie :P A do massa dozuc ewentualnie Carbo.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.
SEZONOWCY <żartuje> na początek kup ile mozesz mass xxl carbo witaminy stosuj dieta jak najmozliwej możesz ułuż plan treningowy na mase lub zapytaj w dziale trening i nie odpuszczaj sobie
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.
dieta, ale w miesiac nic nie zrobisz... trzeba bylo o tym myslec pod koniec ubieglych wakacji...
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

GośćGuest_adamg-85_*

Guest_adamg-85_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.
W miesiac czasu to najwyżej możesz mięśnie rozgrzać.Choćbyś niewiadomo co robił nic nie zdziałasz -za krótki okres czasu.Jeżeli nie masz zamiaru ćwiczyć przez wakacje,to możesz sobie odpuścić odżywki.

Maniuś1418048748
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.
Cienko to widzę. Na trening na masę jeszcze za wcześnie a adaptacyjnym masy nie zbudujesz. Jak będziesz dużo i dobrze jadł (ja osobiście jem znacznie więcej niż w diecie podane) to może Ci z 2kg wskoczą. Widocznego przyrostu masy mięśniowej jednak się nie spodziewaj. Co najwyżej Ci się mięśnie zarysują. Ja po drugim miesiącu miałem w bicu 1,5cm a w klatce 3cm więcej :-)
  • 0

Soniacz1418048753
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.
A jak chodze na basen 3 razy w tygodniu i 3 razy w tygodniu na siłke i ćwicze tylko gorne partie klastki no i środek klastki:) Oraz do tego plecki i biceps. No to chyba z Massem i z wiatminkami oraz z dieta w dni treningowe powinienem sie troche rozbudowac:)
A poza tym wcześniej chodziłem na siłke i teraz mam straty, to przeciez powinienem je szybko odbudowac - no nie??
  • 0

Maniuś1418048748
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam.
Jeśli chodzisz na basen od jakiegoś czasu to nie licz,że dużo Ci da bo to co miał dać to już dał-przynajmniej jeśli chodzi o wygląd. Co do siłki to nie bardzo wiem jaki trening powinieneś zacząć robić. W sumie jeśli pływasz od np miesiąca i wcześniej trenowałeś to możesz sobie chyba adaptacyjny darować choć lepiej żeby ktoś bardziej obeznany się wypowiedział na ten temat. Przy dobrej diecie (nawet nie ćwicząc) nie ma mowy byś nie przytył,ale nie licz na to,że np w klatce Ci dużo przybędzie bo rozszerza się powoli szkielet i chciał niechciał w miesiąc wiele nie osiągniesz. Powiem tak: ten miesiąc na pewno nie będzie czasem straconym. Ile zyskasz zależy od cech indywidualnych organizmu i diety (nawet jeśli nie jesteś w stanie trzymać takiej jak podają jedz po prostu dużo i staraj się by produkty zawierały dużo białka i węglowodanów)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024