Zróbcie ze mnie Aniołka ;)
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
a jezeli chodzi o trening to ćw aerobowe + trening ogolnorozwojowy z zwiekszona liczba powtórzen byłby najbardziej odpowiedni
Napisano Ponad rok temu
Spożywaj mniej węglowodanów za to wiecej białka.
Poza tym gwarantuje Ci ze jezeli bedziesz regularnie cwiczyła to efekty przyjdą i to calkiem szybko:) (oczywiście jezeli nie bedziesz jadla zbyt duzo).
Dodatkowo na wiosne (w dni nietreningowe) proponuje dołożyć rowerek.
Życze sukcesu
I pamiętaj trzymam za Ciebie kciuki.
Foty na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
co o mnie sądzicie? |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Czy są jakieś mniej formalne treningi we wrocławiu? |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
||
No i "skroili" mnie, k...a!!! |
Samoobrona |
|
|
||
Jaki plan byłby dobry dla mnie ? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Wiecej sprzetu, mniej sprzetu. Offtop z podsumowania. |
TACTICAL GEAR |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
mikrofala- Ponad rok temu
-
Pro?ba o pomoc- Ponad rok temu
-
Oceńcie dietę- Ponad rok temu
-
help mee- Ponad rok temu
-
gdzie odklada sie nadmiar pozywienia??- Ponad rok temu
-
czy ciagłe jedzenie ma sens?- Ponad rok temu
-
Potrzebujęschudnąć- Ponad rok temu
-
totalnie ciemny- Ponad rok temu
-
trudna sprawa.- Ponad rok temu
-
DIETA NA DOLNE PARTIE- Ponad rok temu




Ponad rok temu
