Skocz do zawartości


Zdjęcie

totalnie ciemny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Devo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

totalnie ciemny
Witam wszystkich:)szukajac informacji o diecie, odzywkach, i sposobie dzieki ktoremu moglbym przybyc na wadze i wyrobic sobie sylwetke- przypadkiem odnalazlem to forum. Od wielu dni zastanawiam sie co mam z Soba zrobic- waze 60 kilo, mam 20 lat, i 182 wzrostu, jakas tam sylwetke wyrobiona przez treningi aikido(ale to zadna silowka, nigdy w zyciu nawet nie bylem w silowni)-ale coz to za sylwetka jak tak nieproporcjonalnie do wzrostu waze. Jak juz wspomnialem- nigdy nie bylem na silowni, tak samo jak i nie mam zadnej diety, w zyciu duzo stresu, jem nieregularnie, spie roznie, ale na szczescie zycie wolne od nalogow(nie jaram, piwo z zadka wypije, bron Boze nic nie biore) i tak naprawde- nie wiem od czego zaczac zeby rozbudowac swoj organizm. Nadmienie takze ze mam uszkodzony obojczyk lewej reki(niby sie zrosl i nie da sie z tym nic wiecej zrobic, ale zrosl sie krzywo i czesto pobolewa)Myslalem o tym zeby pojsc do lekarza pierwszego kontaktu i szukac tam pomocy ze swoja niedowaga, a z drugiej strony myslalem czy by nie pojsc na silownie i tam pytac o to co powinienem zrobic. Zupelnie nie znam sie na pakowaniu, odzywkach, dietach, nie wiem nic- jestem totalnie w tym temacie nieobeznany. Bylbym bardzo, bardzo, bardzo wdzieczny za jakakolwiek pomoc, wyjasnienia, rady jakie mozecie mi udzielic, zwiazane z tym co powinienem z Soba zrobic, od czego zaczac. Moim marzeniem;)jest zdobyc 75-77 kilo wagi jeszcze przed wakacjami(o ile to mozliwe). Pozdrawiam.
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: totalnie ciemny
Siemka. Wszystko jest w podwieszonych postach w każdym dziale ;-) : dieta, trening i suple (ale to jeszcze nie teraz ;-) ). Dieta to podstawa więc szamaj dużo i z głową :mrgreen: Niestety muszę Cie zmartwić :? nie ma szans na złapanie 15kg w ciągu 4 miesięcy :-(
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: totalnie ciemny
maxxtro mozna zlapac ok 15kg masy w 4 miechy :P
tylko ta masa to nie bedza same miesnie :D

ale do wakacji mozna przybrac na luzaka z 8kg

a reszte jak wyzej......trening ogolny, dieta
  • 0
Be free.

Devo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: totalnie ciemny
dzieki za odpowiedz, mozecie mi jeszcze powiedziec jaki trening?mam w domu tylko hantelki, wiec czy mam sie zapisac na silke i tam pytac trenera czy moge sobie sam w domu zorganizowac jakis trening?i jaka dieta?czy powinienem isc do dietetyka badz jakiegos trenera zeby mi jakas specjalna diete ulozyl czy moge sam, i jak to zrobic, bo nie potrafie...
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: totalnie ciemny
Devo chyba nie czytasz uważnie ... Poprzeglądaj posty w działach i nie musisz iść do żadnego dietetyka żeby dietke ułożyć ;-)
  • 0

Devo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: totalnie ciemny
ok thx za pomoc panowie!!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024