Skocz do zawartości


Zdjęcie

Napadli mnie...w gipsie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Napadli mnie...w gipsie!
Calkiem niedawno poszlem sobie z kolesiem do pubu, wypilismy piwko, jakies typy patrzeli krzywo, ale nawet nie myslelismy o boju bo chcielismy sobie kulturalnie wypic pivko, a do tego mam noge w gipsie i wyraznie kustykam. Gdy wyszlismy z owego pubu doszedlem na druga strone, a moj towarzysz stal kolo wejscia i odpalal cygareta. Nagle otworzyly sie drzwi i wyskoczyli w/w typy, popatrzeli sie najpierw na mojego kola a pozniej rzucili sie...na mnie! (na bank widzieli ze kustykam i mam cos z noga bo jeszcze mnie mierzyli jak wychodzilem) po krotkiej walce w stojce wywrocilem sie na glebe (wystarczylo mocniej mnie pchnac, kto mial noge w gipsie ten wie) w parterze nie moglem nic zrobic z tym gipsem (nie znam parteru, ale nawet nie moglem zalozyc gardy). Zeby bylo jeszcze smieszniej to klient ugrysl mnie w ucho (po tym jak upadlem siedzial na mnie jeden, reszta poszla na "zdrowego" kolesia). :? :cry: :!:

:roll: :roll: I co wy na to?! Nawet potencjalny kaleka nie moze sie czuc bezpiecznie na ulicy.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
zeby bic czlowieka z noga w gipsie !!! No to juz przesada :/ argh
  • 0

budo_skaj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
Heh, tak jak w topicu o honorze. Na ulicy go nie ma niestety. To ze byles w gipsie jeszcze bardziej ich przekonalo do napadu bo byles latwym celem. Dla mnie to hamstwo, ale teraz to stalo sie juz normalne :(
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
To jeszcze jeden dowód na to ze na ulicy nie ma regul. Znam jeden przypadek jak kobieta szla z dzieckiem gdzies 5letnim podbiegl jeden pojeb i z rozbiegu kopnol dziecko w glowe ktore padlo nieprzytomne. Chcial sie pewnie popisac przed kolegami stojacymi w bramie. Bija dziewczyny, dziadkow, babcie, kalekow, WSZYSTKICH to sa psychole co nie maja zadnych hamulców.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
Kurwa, brak słów - Tae Tad - trzeba znaleźć i okastrować tych frajerów. Pogadamy dzisiaj. No co to się porobiło - frajerstwo takie bezczelne.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
Swiat schodzi na psy... Bylo sprobowac kopnac gipsem... No ale dobrze, ze nic nowego Ci w gips nie wsadzili...
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
mam pomysl... chodzmy po ulicach i tempmy wszystkich podejrzanie wygladajacych typkow :P...
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!

mam pomysl... chodzmy po ulicach i tempmy wszystkich podejrzanie wygladajacych typkow :P...


Tym sposobem sam możesz za którymś razem dostać po łbie... :lol:
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!

mam pomysl... chodzmy po ulicach i tempmy wszystkich podejrzanie wygladajacych typkow :P...


Heheh pzrypomina mi sie tekst kumpla... Jak podchodzi do ciebie babcia i pyta sie o godzine, to od razu bezwzglednie udez, a pozniej powiedz: "ale pani tak jakos groznie wygladala, po co mnie pani zaczepia" :P

A co do akcji - no to juz jest przegiecie!

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
Szkoda słów. Kurwa, ludzie to już za grosz honoru nie mają. Świat schodzi na psy albo ludzie są jacyś bardziej pierdolnięci. A pewnie i jedno i drugie.
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!

mam pomysl... chodzmy po ulicach i tempmy wszystkich podejrzanie wygladajacych typkow :P...


Tym sposobem sam możesz za którymś razem dostać po łbie... :lol:


coz... moge dostac i za pierwszym razem :P... ale najpierw moze mu cos zrobie :P ... moze mnie przynajmniej wspomni jak okaze sie impotentem albo jak odkryje ze go kosc ogonowa boli :P .... a to sie liczy....
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!

Heheh pzrypomina mi sie tekst kumpla... Jak podchodzi do ciebie babcia i pyta sie o godzine, to od razu bezwzglednie udez, a pozniej powiedz: "ale pani tak jakos groznie wygladala, po co mnie pani zaczepia"

A co do akcji - no to juz jest przegiecie!

Pozdrawiam

:) ta jeżeli się nie mylę to podałem kiedyś przykład że jak poczujemy się zagrożeni z czyjejś strony to nie czekać tylko działać, bo potem może być już za poźno, a jak się okaże że gościu chciał się o godzinę spytać to trudno, ale to byłtylko taki żart poodbnie jak z wykożystaniem w walce płyt chocdnikowych (chociaż jakby jakaś była pod ręką :lol: ). Ale to niekoniecznie o mnie musiało chodzić, z tą babcią.
  • 0

budo_przedwieczny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
Witam

coz... moge dostac i za pierwszym razem :P... ale najpierw moze mu cos zrobie ... moze mnie przynajmniej wspomni jak okaze sie impotentem albo jak odkryje ze go kosc ogonowa boli .... a to sie liczy....

Jasne koleś potem będzie atakował jedynie tych najsłabszych którzy na pewno mu nie oddadzą.Dzięki tobie przedszkolaki staną się jedynym celem.
...a wykańczać i tak nie ma po co bo cię złapią i wsadzą do pierdla że już o twoim sumieniu nie wspomne.
Zawsze można im odpowiednio kolana połamać.Ale komu sie chce?
:) :twisted:
Przybysz
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!

mam pomysl... chodzmy po ulicach i tempmy wszystkich podejrzanie wygladajacych typkow :P...

Hmmm...przypomina mi to "taxi driver" :) ......."Someday a real rain will come and wipe this scum off the streets". "Listen, you fuckers, you screwheads. Here is a man who would not take it any more.A man who stood up against the scum, the cunts, the dogs, the filth, the shit.Here is a man who stood up." kocham ten film 8)
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!

Calkiem niedawno poszlem sobie z kolesiem do pubu, wypilismy piwko, jakies typy patrzeli krzywo, ale nawet nie myslelismy o boju bo chcielismy sobie kulturalnie wypic pivko, a do tego mam noge w gipsie i wyraznie kustykam. Gdy wyszlismy z owego pubu doszedlem na druga strone, a moj towarzysz stal kolo wejscia i odpalal cygareta. Nagle otworzyly sie drzwi i wyskoczyli w/w typy, popatrzeli sie najpierw na mojego kola a pozniej rzucili sie...na mnie! (na bank widzieli ze kustykam i mam cos z noga bo jeszcze mnie mierzyli jak wychodzilem) po krotkiej walce w stojce wywrocilem sie na glebe (wystarczylo mocniej mnie pchnac, kto mial noge w gipsie ten wie) w parterze nie moglem nic zrobic z tym gipsem (nie znam parteru, ale nawet nie moglem zalozyc gardy). Zeby bylo jeszcze smieszniej to klient ugrysl mnie w ucho (po tym jak upadlem siedzial na mnie jeden, reszta poszla na "zdrowego" kolesia). :? :cry: :!:

:roll: :roll: I co wy na to?! Nawet potencjalny kaleka nie moze sie czuc bezpiecznie na ulicy.


8O 8O 8O 8O :evil: :evil: :evil: :evil:
zajebać!!!
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
te chuje litosci nie znaja :!: z noga w gipsie :!:

zero honoru i szacunku dla chorych :!:
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
Nie chuje tylko CIPY !!
Kurwa chorego to latwo sie zaczepia...
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!
a jestes pewien ze obskoczyles za darmo? bo az wierzyc sie nie chce...w kazdym razie jesli tak to ja bym tego nie odpuscil i isie odwdzieczyl.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!

zeby bic czlowieka z noga w gipsie !!! No to juz przesada :/ argh


Hm ? A byłeś zaczepiany przez człowieka z nogą w gipsie ? Bo ja tak :)
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napadli mnie...w gipsie!

:) ta jeżeli się nie mylę to podałem kiedyś przykład że jak poczujemy się zagrożeni z czyjejś strony to nie czekać tylko działać, bo potem może być już za poźno, a jak się okaże że gościu chciał się o godzinę spytać to trudno, ale to byłtylko taki żart poodbnie jak z wykożystaniem w walce płyt chocdnikowych (chociaż jakby jakaś była pod ręką :lol: ). Ale to niekoniecznie o mnie musiało chodzić, z tą babcią.


Hheheh, tak cza zaczas robic :)

No ale juz przeginaja ludzie. Ale ja wiem - im brakowalo milosci w dziecinstwie :)

Pozdrawiam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024