Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastepcze cwiczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Zastepcze cwiczenia
Witam wszystkim. Zaczalem w tym tygodniu 5 tygodniowy trening na mase z dzialu podwieszonych postow. Cwiczenia sa trudnie ale na kogos kto cwiczyl na przyrzadach a pozniej zaczyna na lawce to chyba zawsze tak jest? ;) Otoz niektore cwiczenia z tego treningu na mase nie za wygodnie mi wykonywac. Lepiej jest chyba zastapic wowczas je czyms innym niz sie meczyc. I moje pytanie dotyczy czy mozna zastapic te cwiczenia:
1.- rozpiętki na ławce prostej 3 serie 10-12powt.
na tym sprzecie 3 serie po 10-12 powt.:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2.- skręty z kijem na barkach (byle by nie z obciążeniem - bo może poszerzyć w pasie)
na tym sprzecie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
3.- ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 3 serie po 12powt.
na 3 serie po 12 powtorzen na tym sprzecie sciagajac wyciag gorny za kark szerokim uchwytem, sciaganie do klatki za bardzo mi nie odpowiada poniewaz przy tym trzeba precyzji a ja nie jestem pewny czy dobrze je wykonuje wiec lepiej znalezc cos na te same partie miesniowe co bedzie odpowiadac:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
4.- unoszenie wyprostowanych rąk ze sztangą wąskim chwytem leżąc 3 serie po 10powt.
i na to nie mam pojecia jakie cwiczenie, moze cos z wyciagiem dolnym?:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bardzo bym prosil o konkretne odpowiedzi a nie w stylu "badz twardy musisz sie przyzwyczaic". Narazie przyzwyczajac sie musze do laweczki :). Dziekuje z gory za odpowiedzi.

[ Dodano: Pią 07 Sty, 2005 ]
Do punktu 3 jeszcze ten sprzet jest mozliwy ;)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastepcze cwiczenia
jak trudno Ci wykonywac te cwiczenia to zmiejsz ciezar, pewnie za duzy uzywasz.....

rozpietki mozesz zastapic butterflyem na tej maszynie ze zdjecia
skretow z kijem to sorki ale nie wiem co w tym trudnego...no ale ta maszyna ze zdj do tego cwiczenia sluzy
sciaganie tez wymyslnej techniki tam raczej nie trzeba :-)
a to 4 cwiczenie to chyba chodzi o przenoszenie sztangi bo jak nie to z tego opisu nie wiem jakie to cwiczenie, jak to przenoszenie sztangi to nie zastapisz go wyciagiem bo to na inne miesnie dziala

wedlug mnie zmniejsz ciezary i wtedy technike wyrobisz....albo jak masz na silce instruktora to popros go o pomoc i pokaze Ci jak sie je robi
a i masz tu stronke :-) sa tu gify i pokazuja jak sie robi pewne cwiczenia :-)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
Be free.

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastepcze cwiczenia
Wlasnie ja mam problem z ta strona poniewaz opis jest ale gify mi sie nie wyswietlaja nie wiem tylko dlaczego. Z opisu staram sie wyobrazic to sobie ale wiadomo ze jak sie zobaczy cos to wtedy dopiero wiadomo. Co do skretow z kijem tu nie chodzi o trudnosc tylko o kij ;). U mnie na silowni nie ma niestety kijow a na silownie przez miasto nie bede szedl z kijem od mopa :). No sciaganie np. to nie wiem czy mam plecy pod odpowiednim katem i czy cos krzywo nie robie. Ale dobra, postaram sie jakos przyzwyczaic skoro nic innego na to nie ma. A te ostatnie cwiczenie to chyba jest to ze lezysz na laweczce na plecach lapiesz sztange waskim uchwytemi wyprostowanymi rekoma ciagniesz ja tak zeby rece byly prostopadle do podlogi. Czy moze zle mysle?
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastepcze cwiczenia
Powiem ci jedno maszyny nigdy nie dadzą takiego efektu jak wolne ciężary, oczywiscie mozna je uzywac dla urozmaicenie i też są przydatne :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastepcze cwiczenia
te gify sie czasami dluuuuugo laduja, albo nie wchodza tez czasami :PPPP
brzuch mozna z powodzeniem trenowac w domu a nie tracic czasu na niego na silowni :-) a w domu kijem mozna wymiatac elegancko :-)
  • 0
Be free.

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastepcze cwiczenia
Skoro tak mowisz to moze z drugiej strony. Jak uwazasz? Lepiej cwiczyc dobrze a zeby dawalo mniejsze efekty ze wzgledu na maszyny. Czy moze cwiczyc zle? :) W kazdym badz razie dzieki chlopaki za porady :)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastepcze cwiczenia
Pogro:
Rozpiętki możesz zamienić.
Skręty też możesz zamienić.
Ściąganie drążka - właśnie chodzi o ćwiczonko na takowej maszynie (oczywiście chodzi mi o co siedzisz i drążek ściągasz z góry maszyna:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Powiedz mi jedno - ostatnie 4 ćwiczenie jest w treningu barków, klatki czy pleców?
Pozdrawiam!

  • 0

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastepcze cwiczenia
WBD dzieki za porade. Cwiczenie nr 4 jest na barki i wlasnie chyba jak ostatnio bylem to zle je wykonywalem. Bo ja tym waskim uchwytem zza glowy unosilem sztange majac wyprostowanie rece, a to trzeba bylo chyba od kolan do pionu? ;)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastepcze cwiczenia
Niom, od kolan do pionu :-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024