Skocz do zawartości


Kreatyna czy coś innego - po przerwie - słabe stawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_cocsic_*

Guest_cocsic_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna czy coś innego - po przerwie - słabe stawy
Sorka Panowie ja mam taki sam problem nie ćwiczyłem od pół roku :oops:, gdyż wyskoczył mi bark na treningu i miałem bóle podczas kolejnych treningów, wcześniej ćwiczyłem przez około 5 lat z małymi przerwami, dwa razy brałem samą kreatynę i piłem duzo soku winogronowego podczas jej brania, jak widać mam problem z barkami i oprócz tego dochoczą jeszcze kolana i nadgarstki - po prostu sa słabe. teraz wróciłem na siłke i chodzę od półtora miesiąca ale nie mam motywacji gdyż mam bardzo słaba kondycję mięśni po zrobieniu trzech serii z obciążeniem 75% mozliwości w czwatrej serii już nie mam siły - muszę robić długie przerwy między seriami. Myslałem własnie żeby zapodać sobie jakąś kreatynę ale nie jestem do końca pewien, może coś innego - jak sądzicie - dordzcie proszę.

Serdecznie dziekuję.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę --- Cocsic :chat:

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy coś innego - po przerwie - słabe stawy
NIe kreatyna w tym wypadku odpoada. Kup sobie glukozamine i zrob dluzsza przerwe, a potem powoli zacznij podchodzic do treningu i przez jakis czas na glukozaminie.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy coś innego - po przerwie - słabe stawy
dokladnie - glukozamina + ew. kolagen....
lajtowe treningi - po tem gdy juz bedziesz wpelni sprawy [:-P] wezmiesz sie za kreatyne - teraz rownie dobrze rosniesz i bez niej :-)
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_cocsic_*

Guest_cocsic_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy coś innego - po przerwie - słabe stawy
OK DZIĘKI!! Ale już mnie nie boli. Chcę kupić cos na wzmocnienie stawów ale też coś na zwiększenie wydolności organizmu i wytrzymałości mięśni na dłuższy wysiłek co mi na to pradzicie.
I mam jeszcze jedno pytanie może trochę niegrzeczne ale przepraszam musze je zadać: Skad jest Wasza wiedza na ten temat. Dzięki za szybka odpowiedź.

Jak już pisałem wcześniej straciłem motywację ale chodzę na siłkę od miesiąca i myślę że już będę chodził tylko co kupić lub jak ćwiczyć żeby zwiększyć kondycję mięśni?

Dziękuję i pozdrawiam :chat: Cocsic.

kosmit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy coś innego - po przerwie - słabe stawy
by zwiększyć kondycję mięsni to zdecydowanie kreatyna+np: dekstroza
  • 0
Pot, ból i zakwasy drogą do sukcesu
Foty na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024