Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Taktyczność" - z czym to sie je ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?

Po trzecie: estetyka sprzętu okreslanego mianem taktycznego bardzo mi odpowiada. Lubię stonowane kolory jak khaki, OD Green czy tan. Lubie sporą ilość ponaszywanych kieszonek, bo jestem gadżeciarzem i mam co tam poupychać. I lubię takie solidne rzepy czy zamki błyskawiczne, które nie rozlatują i nie zapychają się w "polu".


Wojtas, wyrosniesz z tego ;) ponoc :0 bo jak przy takiej dyskusji rok temu napisalem mniej wiecej to samo to mi tak powiedzieli :)

A sebka przeciez w sumie jest taktyczna - brzydka i pancerna :)

Ale jak mowi wój - sebka z pieknymi wooden inlays juz nie jest taktyczna.. bo jakos tak szkoda, bo to takie piekne.
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?
ja dam wam Jedyną, Słuszną Definicje taktyczności:

Microtech SOCOM auto tactical LE, najlepiej tanto.


Jest cały czarny (razem ze śrubkami 8) ), ma nieużytkowe, ale zajebiscie wyglądające ostrze (tanto), jest wytrzymały, ma odpowiednią (wojskowo-specjal.) nazwę, ma guzik do odpalania "w ułamku sekundy", odpowiednią cenę i wygląd... No i ta marketingowa otoczka Limited Edyszyn- czysty tactical, zgadza sie we wszystkim.

dziękuję za uwagę,

Pozdrawiam,
Smoku

PS. Zippo nie jest "taktikal", bo nie ma odpowiednio maskującej barwy :P Ani militarnego znaczka :)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?

Zippo nie jest "taktikal", bo nie ma odpowiednio maskującej barwy :P Ani militarnego znaczka :)


Jasne - i zupełnie bez znaczenia jest, że została zaprojektowana na potrzeby wojska, a dopiero później trafiła na rynek cywilny...
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?
a jeśli ktoś sądzi że jest wolny od wpływu speców od marketingu w dowolnej branży, to albo jest w błędzie, albo nic nie kupuje. :)

chociaż jest też trochę prawdy w tym co ostatnio napisał Cliff Stamp - że najlepsze noże robią firmy niekoniecznie najdroższe, ani najbardziej znane, tylko jest jeden problem - nikt wie które :-) poza Cliffem oczywiście

edit:

Niech tylko ktoś mi powie, jak zrobić full-black taktyczną sebenzę z wkładkami z kratonu zamiast drewna, co? Bo bym taką chciał taką TAKTYCZNĄ...


Piter, a nie może być Combat Elite Tactical Elite Level 3? :) dla mnie to taka taktyczna Sebenza
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?

Zippo nie jest "taktikal", bo nie ma odpowiednio maskującej barwy :P Ani militarnego znaczka :)


Jasne - i zupełnie bez znaczenia jest, że została zaprojektowana na potrzeby wojska, a dopiero później trafiła na rynek cywilny...


Mizd e dżołk?

rozmawiamy tu o "taktyczności" (czyli naszego rozumienia tego słowa), a dla mnie synonimem "taktyczności" jest właśnie coś pomalowanego w militarne barwy, z militarnym znaczkiem i wojskowym rodowodem :wink: nikt nie przeczy, że zwykłe Zippo jest super, ale nie jest"taktyczne", co najwyżej "militarne" :)

PZDR,
Smoku
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?
hlip, hlip, :cry:
a ja się tak łudziłem....
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?

Zippo nie jest "taktikal", bo nie ma odpowiednio maskującej barwy :P Ani militarnego znaczka :)


Jasne - i zupełnie bez znaczenia jest, że została zaprojektowana na potrzeby wojska, a dopiero później trafiła na rynek cywilny...


Mizd e dżołk?

rozmawiamy tu o "taktyczności" (czyli naszego rozumienia tego słowa), a dla mnie synonimem "taktyczności" jest właśnie coś pomalowanego w militarne barwy, z militarnym znaczkiem i wojskowym rodowodem :wink: nikt nie przeczy, że zwykłe Zippo jest super, ale nie jest"taktyczne", co najwyżej "militarne" :)

PZDR,
Smoku


a ja nie chce miec zippo zieloego z logo US ARMY.
mialem se takie kupic ale stwierdizlem ze jest po chuju.
wiec se kupilkem srebrna z gwiazka taka:D

aha, i mam w dupie piramidy cytatow :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?
Same plamy camo taktycznego sprzetu nie czynia. Co innego taktyczna stylistyka a co innego prawidziwa uzytkowosc i pancernosc ;)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?
No jak to - tu mamy przykład taktycznego kamuflażu. Czyż ta pani nie jest wystarczająco "taktyczna"???
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?
Dołączona grafika


A ci panowie są taktyczni czy nie????
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?

A ci panowie są taktyczni czy nie????


a gdzie takie można kupić?? :D
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczność" - z czym to sie je ?
Mali Panowie są zdecydowanie taktyczni, jeżeli chodzi o Panią to nie jestem pewny czy jest taktyczna... jednak napewno bardzo ergonomiczna i wielce przydatna :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024