Skocz do zawartości


Zdjęcie

500zl na suple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

500zl na suple
zlapalem ostatnio troche kasy 500 zl i chcialbym zeby ktos kto sie na tym zna rozpracował mi zestawik za ta kase na okolo 3 miechy oczywiscie bez kreatyny bo jeszcze na nia nie pora (mysle ze jakies gainery carbo bialka tauryny itd) mowie z gory ze nie mam diety i dlatego chce jak najlepszy zestaw miec bo widzialem ze na samych sulach tez mozna niezle urosnac po znajomych na silce wiec prosze o jak najszybsza pomoc

jesli dla kogos to ma znaczenie to moge zamowic to potem w kreatyna pl

[ Dodano: Wto 14 Gru, 2004 ]
a i diete mialem i teraz nie moge patrzec na niektore produkty wiec juz innej nie che na razie wiec prosze o nie doradzanie zadnych diet z gory dzieki
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
Szkoda wydawac kasy na suple bez diety. Bedziesz napewno mial jakies efekty, ale napewno nie takie jak z dieta. I opisz sie wiecej czyli wzrost, waga, wiek itp. bez tego nikt Ci nieulozy zestawu.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
jak nie masz diety to napewno duzo kasy wydasz na same odzywki - gainery, bialeczkom carbo
z tych wyzej wymienioncyh moge ci polecic tak:
- gainer - mass xxl
- odzywka bialkowa - jakas serwatka np. 100%natural z olimpu badz np. system protein 80
- carbo - normalne z olimpu
do tego kup sobie jeszcze taurynke olimpowa

policz ile dziennie jesz makroskladnikow - dobierz odpowiednie porcje gainera/bialka/carbo by uzupelnic braki i bedzie ok :)
  • 0
[you]
pozdro :P

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
ok dzieki moje dane
waga 64 wzrost 174
staz 1 rok z 5 miesiacami przerwy
plan na mase
nie lapie latwo tluszczu
wiek 18 l
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
zrob tak jak napisał Anar, zakup za fundusze ktore chcesz przeznaczyc na wspomaganie odżywki uzupelniajace, z kazdego typu(gainer, carbo, bialko, bulka nie trzeba)

pomoze Ci to w diecie... a efekty bedziesz mial duzo lepsze wlasnie ze wzgledu na nadmiar kalorii, co przlozy sie na wyniki uzyskane w trenigach.
  • 0
Pozdrawiam Strong

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
ok ale moze zrobie tak po prostu do tych odzywek bede jadł to co mi brakuje np bialka w pozywieniu i mysle ze jak zapelnie te wymogi ktore sa na diecie to nie wazne czy to bedzie z odzywki czy z jedzenia tylko wazne zeby było tyle ile ma byc moge tak zrobic??
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
w OSTATECZNOSCI mozna ale pomysl co jest lepsze twojemu organizmowi - proch - czy normalne jedzonko?:>
  • 0
[you]
pozdro :P

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
dobra to dzieki za pomoc ja te proche bede brał prze 3 miechy wiec luz nic mi nie bedzie to nie sterydy a tak poza tym czy jak sie je przez dkilka miechow to samo toczy to nie jest gorsze dla organizmu moze zjechac spyche ze czlowiek do konca zycia nie tknie niektorych produktow ale nic jeszcze raz dzieki
  • 0

zombi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
nie masz diety a bierzesz sie za odrzywki :? kup se za to mięsa ryżu i ginera i pamiętaj najpierw dieta a potem uzupełniaj jej braki suplementami!!!!!!! :twisted:
  • 0
thermal pro i inne bajery tanio pytać na gg
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 500zl na suple
No zombi dobrze mówi.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024