Bardzo chciałbym przytyć!! Potrzebuje diety aby utyć!!
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
i do tej diety możesz spokojnie stosować mass xxl
a co do białka też tylko po co ci ono jak w djecie bedzie go dość
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Że coale mase tłuszczową jest dość łatwo przybrać trzeba poprostu jeść rzeczy z dużą zawartością tłuszczu!
[ Dodano: Pon Sie 30, 2004 8:37 pm ]
bo to że jak szamasz dużo tłustych potraw to obrastasz w tłuszcz to wie chyba każdy
Napisano Ponad rok temu
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Kajman - Chciałbym Kiedyś ft. Pih, Ola Zachariasz OFFICIAL VIDEO |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Bardzo fajny Highlight shihan Matsui |
KARATE |
|
|
||
prosze o rozpisanie mi treningu na 4 dni...! bardzo WAZNE |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Jakie białko po treningu? Uzupełnienie diety... |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Treningi noza w Warszawie - chetni i bardzo chetni |
CROSS-BUDO |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Jak stosować MASS XXL? Mam 170cm i waże 50 kg.- Ponad rok temu
-
Dieta na zrzucenie tluszczuGuest_AjmAr_* - Ponad rok temu
-
Chcialbym przytyc- Ponad rok temu
-
Optymalna dieta i trening- Ponad rok temu
-
Dobra Dieta??- Ponad rok temu
-
Oliwa z oliwek- Ponad rok temu
-
Serwatak? co sadzicie?- Ponad rok temu
-
dietaa potrzebna- Ponad rok temu
-
Chce Zacząć Ćwiczyć - Pomocy !!- Ponad rok temu
-
jaka dieta??- Ponad rok temu




Ponad rok temu
