Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

eve
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje pomocy
Witam!

Nie wiedziałem, w jakim temacie umieścić mój post, ale ogólna wiedza podpowiedziała mi, że w temacie o endokrynologii będzie najrozsądniej.

Jestem prawie 23-letnim mężczyzną, choć nie wiem czy w moim przypadku to odpowiednie określenie (jak w temacie). Zacząłem mieć świadomość swoich problemów mniej więcej w wieku 15 lat, kiedy zauważyłem, że moje ciało bardziej przypomina ciało kobiece niż męskie. Szerokie biodra, mizerna muskulatura, duże pośladki. Myślałem, że coś się zmieni, że sytuacja się jakoś unormuje, ale nic się nie zmieniło. Wprawdzie w wieku 18 lat zostałem skierowany do endokrynologa przy okazji problemów z nadciśnieniem i powiedziałem mu o swoich obawach. Zrobił mi testosteron, kortyzol, sprawdził owłosienie (jest i było typowo męskie) stwierdził, że hormonalnie wszystko jest w porządku, a ludzie są różnie zbudowani, a ja muszę się po prostu z tym pogodzić. :( Równolegle z moimi problemami z sylwetką rozpoczęły się problemy z nadawagą, w związku z tym
endokrynolog radził schudnięcie. Tyle, że jakoś rok wcześniej zastosowałem drastyczną dietę (głodziłem się) i udało mi się schudnąć 8 kg, ważyłem wówczas 72 kg przy wzroście 1,70 m. Ale, co z tego, że wtedy schudłem, skoro kobieca budowa ciała pozostała.

Dołączona grafika




JAK MAM CWICZYC ? W BIODRACH MAM 100CM (kość a nie tłuszcz)
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
musisz przyłożyć się do pleców i barków bo to te mięśnie wpływają na szerokość obręczy barkowej i całej góry. jeżeli uda Ci się w miare je rozbudować, szerokie biodra nie będą tak się rzucały w oczy. zapraszam do działu trening i dieta, poczytaj sobie tam trochę, zacznij trening ogólnorozwojowy i za miesiąc i bierzemy się ostro do pracy.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
chlopak takich fot sie nie wrzuca na forum :przestraszony: wystarczylo opisac sytuacje, idz do dietetyka i zajrzyj do trenera/instruktora na silce ktorej cwiczysz opowiedz mu o wszystkim i powiniene dostosowac trening pod ciebie. Zacznij cwiczyc to budowa sie poprawi i nie bedzie widac tak twego problemu.
  • 0

eve
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
Wstydze się zwierzać innym ludziom o sobiście dlatego jestem na forum. Pomóżcie mi z dieta i treningiem jestem zielony. Czy wogole bede ze mna ludzie 100cm w biodrach nikt nie ma jeszcze przy tym wzroscie 170cm Pomozcie koledzy.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
zacznij od treningu ogolnorozwojowego znajdujacego sie w tematach podwieszonych pojedz nim do 6 tyg nastepnie wroc to sie zlozy nowego, jesli chodzi o diete to dzial odzywianie tez w podwieszonych dieta na mase i lecisz.
  • 0

eve
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
a jakie odzywki i sterydy brac?bo nie wygladam jak czlowiek to mnie dobija nikt z takiej formy nei zaczynal to jest -100% a wszyscy zaczynaja od zera :(
  • 0

diablo08
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
eve, na poczatek wystarczy sama dieta i dobry trening, dlaczego wy wszyscy NOWI uzytkownicy myslicie w ten sposob ze jak juz na poczatku wezmiecie odrzywki lub koks to urosniecie a nawet dobrze sie nie odrzywiacie a nawt do silki nie zagladnieliscie
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
Jakieś ćwiczenia na boczki porób, może ci zejdzie troche
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
Odwiedź działy: Odżywianie i Trening. Poczytaj różne artykuły o regeneracji, na forum też coś znajdziesz. Zobacz treningi który Ci pasuje, powiemy czy może być dla Cię.. do tego jakaś może dieta? :>
Powiem Ci tak.. mam kumpla co miał budowę podobną bardzo do Twojej, miał kompleksy itd.. Siłownia zrobiła z niego faceta, postawił bym trzy osoby obok niego (też z siłowni), nie zgadł byś który to..
Wiesz czego Ci potrzeba na start? Jest taki steryd- motywacja... Zaopatrz się na start w 30 litrów, pomoże Ci, a bez tego ani rusz.. Musisz po prostu chcieć, wierzyć w to i skończyć w końcu czytać tego głupiego posta i w z i ą ć S I Ę D O R O B O T Y !
Czas start, masz przed sobą życie, tylko jedno, karta Ci nie poszła? wydaję się, inni mają gorzej, jesteś prawdziwy szuler? pokaż to... nie jesteś? to nie mów nam o tym i udawaj że nim jesteś, i staraj się nim być, długo siebie nie można oszukiwać a kiedyś musisz się nim stać..


..




No, co tu jeszcze robisz?;>
Powodzenia :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

eve
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
k-x, możesz mi powiedziec jak ten twoj kolega cwiczyl ? I jakie suple jadl ? Rozpisz mi jakis trening jak mozesz bo jestem zielony co bedzie dla mnie najlepsze
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
Idź na siłke napierdalać a będą efekty jeszcze coś jak rozbudujesz górę będziesz bardziej poteżniejszy niż inny z wąskimi biodrami więc są i plusy . yo
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
Ja pier.... jakie foto ;/
Radzę wykupić karnet na siłkie + dieta
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
Jak ćwiczył? Tak jak każdy chłopak na siłowni. Wejdź w dział trening, tam masz przykładowe treningi na masę, poczytaj trochę, wybierz jeden z pierwszych, tam masz dla początkujących o ile dobrze sięgam pamięci.. Następnie otwórz sobie atlas ćwiczeń, zobacz jak te ćwiczenia wyglądają, masz gdzie ćwiczyć?? Masz z kim??
Suple odstaw narazie na dalszą trasę, poćwicz trochę "na sucho".. w trzy dni Krakowa nie zbudowali. Jak znajdziesz trening, napisz, pomożemy :) I informuj nas jeżeli możesz o postępach, mam nadzieję że o nas nie zapomnisz za miesiąc, rok, i za trzy lata :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

eve
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
ale nogi tez musze cwiczyc???? patrz jakie mam szerokie
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
musisz ty nie masz szerokich ud tylko biodra
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
i lepiej pilnuj kalorii w diecie. Buduj suchą masę mięśniową. Bo jak Ci pójdzie jeszcze trochę tłuszczu w biodra albo na klatę to się całkowicie załamiesz.
Porozmawiaj jeszcze z prywatnym endokrynologiem. Oni nie boją się pomóc, bo Ci w państwowych placówkach to... no comment.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy
On już chyba odpuścił ;x ;l
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024