Skocz do zawartości


Zdjęcie

Optymalna dieta i trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

yetix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Optymalna dieta i trening
Mam 16 lat, 185cm wzrostu i wagę 65kg. Zamierzam zacząć ćwiczyć, jednak nie wiem która dieta będzie dla mnie optymalna. Jakaś na masę, czy może na rzeźbę? Kilka lat trenowałem piłkę ręczną i pływanie, obecnie tenis ziemny więc sylwetkę jako taką mam wykształconą (nie widać po mnie kości :>).

Dysponuję hantlami po 5 kg jeden. Jaki był by optymalny trening do diety?

Proszę poniżej wpisać propozycje diety i treningu dostosowanego do niej. Będę bardzo wdzięczny.

ps. Dysponuję także odżywką olimp profi whey mass
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Optymalna dieta i trening
jak zaczynasz cwiczyc to trening ogolnorozwojowy, potem na mase, diete wez sobie z podwieszonych(na mase w twoim przedziale wagowym)
Z takimi hantelkami to za duzo nie zdzialasz jak naprawde chcesz zacza cwiczyc to zapisz sie na silownie
  • 0
Be free.

Prezes07
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Sport ( Siatkówka )

Napisano Ponad rok temu

Re: Optymalna dieta i trening
Dużo to tego sprzętu nie masz ale da się tak ćwiczyć!! chociarz leprza by była siłka!! masz tutaj treningi --->
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tam znajdziesz trening domowy z hantelkami i trening domowy bez sprzętu !! postaraj się go połączyć a jak nie dasz rady to zapytaj czy może tak być !! na początek to trening ogólnorozwojowy ( ACT ) --->
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
około 6-8 tygodni i nie zabieraj się narazie za żadne suple ( przynajmniej ja tak sądze ) ale białko nie zaszkodzi ;-) powodzenia
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024