Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaka dieta??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

jaka dieta??
Profesjonalisci pomozcie mi, bo jush nie wiem co czynic. Hsitoria jest dluga a wiec od poczatku:
Mam 20 lat, 180cm wzrostu i 99 kilo wagi (otluszczenie duuze, przede wszystkim brzuch). Cwicze przez ok.3 tygodni (zazywam przy tym Thermo Fat Burner Trec'a oraz 1 raz dziennie po treningu (i w dni treningowe przed snem) 100% Whey Protein bialeczko firmy Optimum). Cwicze od 3 do 5 razy w tygodniu na silowni (najpierw silownia a potem 50 minut bierznia). Mam tylko problem z dietą. Na samym poczatku nie ukladalem dokladnie diety - ograniczylem po prostu tluszcze i weglowodany, jadlem 4 posilki dziennie (mieso i warzywa, jeden owoc dziennie). Potem powiedzialem trenerowi na silowni o swej diete a ten mnie zjebal ze nie ma w niej weglowodanow i ze oslabne bardzo. No i wtedy ulozyl mi diete nastepujaca:
1 posilek:
50g platków owsianych+4 bialka jedno zoltko (usmazone na teflonie w postaci placka)
2 posilek:
200g miesa+50g kaszy gryczanej(albo ryz basmati)+warzywa+lyzka oleju z pestek winogron
3 posilek - to samo
4 posilek - to samo bez oleju
5 posilek - to samo bez oleju
6 posilek banan+odzywka (w dni nietreningowe bez banana)

Przyznaje sie ze nie stosowalem sie do tej diety w obawie ze jeszcze bardziej przytyje (moja wczesniejsza dieta to i tak bylo dle mnie w sam raz i nie chodzilem glodny), tzn. nie jadlem rano platkow, potem jadlem ryz albo kasz w miesem ale nie 4 razy a i tak zauwazylem ze brzuch troche sie powiekszyl...

Co mi radzicie, jaką diete, co jest zle...zalezy mi na rzezbie - zgubic brzuch (!!!) ??
Jaki suplement mozna ewentualnie dolozyc zeby wspomoc spadek wagi (wyrzezbienie)?
tylko nie piszcie ze green tea, moze HMB chociaz slyszalem ze nie jst rewelacja...

PS. wczesniej cwiczylem ok. 5 miesiecy nieregularnie na silowni i duzo w domu na sztangah i hantlach.
Pomocy
  • 0

Prezes07
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Sport ( Siatkówka )

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka dieta??
Ciężki przypadek!! Hmmm... A może poprostu masz tendencję do tycia!! Ja po takich przeżyciach próbowałbym się odchudzać ale też ćwiczyć lecz żadziej i bez większgo wysiłku!! uważam że odchudzanie i bieżnia dobrze Ci zrobią a to co brałeś, bierz dalej ale z tego co piszesz to stosujesz za małe dawki!!! poczytaj na stronce jest dużo o dawkowaniu!!! przy tym produkcie też jest napisanie w dziale "reduktory tłuszczu" i odnajdziesz tam swój reduktor i poczytaj !! napewno to pomoże !!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024