jaki bedzie efekt??
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Jeśli trening i dieta będą wporządku to napewno poczujesz różnice.
Guest_Djethiop_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
pozdro
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Krawaty wiąze i usuwam ciąze
Napisano Ponad rok temu
troche zawczesnie sie wziales za ta kreatynke - zaleca sie by pierwszy cykl robic po ok. roku cwiczen :-)
pozdro
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jaki tani, spory noz ze stalym ostrzem |
MAGIA STALI |
|
|
||
GOŁOTA BĘDZIE WALCZYŁ NA STARYM KONTYNENCIE? |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Jaki plan i sprzęt |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Jaki plan ? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
PO jakich sterydach nie zmienia sie glos? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Co lepiej???- Ponad rok temu
-
Pytanko co do Gainerow...Guest_chuderlak_* - Ponad rok temu
-
Tribusteron/ZMA- Ponad rok temu
-
czy dobre suple dla mnie????- Ponad rok temu
-
Jak szybko przybrać masy mięśniowej?- Ponad rok temu
-
Cytrynian czy Jabłczan ?!- Ponad rok temu
-
Spalacze prosze o pomocGuest_bartek1988_* - Ponad rok temu
-
Oswieccie mnie!- Ponad rok temu
-
ile kreatyny na 1 cykl?- Ponad rok temu
-
!!PYTANIE!! Niech Ktoś Odpowie :)- Ponad rok temu




Ponad rok temu
