Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tribusteron/ZMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Tribusteron/ZMA
Witam. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polega różnica w działaniu między: Tribusteronem a ZMA ? Wiem, że oba powodują m.in. wzrost poziomu testosteronu, jednak ich skład bardzo sie różni. Mimo, że najlepiej oba środki stosować po około 21. roku życia, Tribusteron już raz brałem :roll: jakieś pół roku temu. Teraz ponownie zastanawiam sie nad kupnem jednego z tych dwóch preparatów. Nie zalezy mi tutaj na zwiększeniu siły, anabolizmu, a bardziej na ... hmm... jakby to wytłumaczyć ... po prostu gdy brałem Tribusteron to miałem takiego fajnego "kopa", czułem sie taki żywszy, pewniejszy siebie itp. ... Czy biorąc ZMA też będą takie efekty ? A może jest coś innego co powoduje taki stan ? Zaznaczam, że mam 20 lat. Z góry dziękuje za odpowiedzi :-)
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribusteron/ZMA
ZMA jest dobre na regeneracje, a Tirbulus napewno w wiekszym stopniu podwyrzsza testosteron.
Czy po ZMA bedziesz czul takiego kopa??? Hmmm tzw kopa miales bo zostal podwyrzszony testostetor. Tirbulusa najlepiej brac po 21 roku zycia, a ZMA , a ZMA nie.

Samo ZMA czy TT nieda Ci dobrego przyrostu.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribusteron/ZMA
ale ZMA wplywa dobrze na regeneracje wiec powinienes sie czuc lepiej :)
  • 0
Pozdrawiam Strong


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024