Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klatka 15-latka!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Orzechus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Wszystko poza szydełkowaniem

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
w takim razei male pytanko: do mniej wiecej jakiego ciezaru moge robic serie zeby bylo to bezpieczne?

a masse moge cwiczyc?

[ Dodano: Pią Lis 19, 2004 8:01 pm ]
a odpowie mi ktos wreszcie? ;>
  • 0
Byceps Tryceps Krata!

maxipl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:samochody i silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
Ja jak ide na silke to przewaznie robie wszystko 3 razy w tygodniu a na silce jestem w pon, srode,piatek siedze w silowni godzine czasem ponad czy podszebuje dobry plan zeby moje miesnie mialy czas na regeneracje??
:roll:

[ Dodano: Sob 27 Lis, 2004 ]
kiedys cficzylem co dziennie ale to bylo 2 lata temu czytalem kiedys o babci ktora pakowala i jest mistrzyniom swiata w body building to jest prawda ona tez jest co dziennie na silowni :mrgreen:
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
Maxipl: jeżeli nawet ta kobieta trenowała, to zrozum, że zawodowcy - to starzy koksiarze... ich organizm na cyklu (sterydowym) regeneruje się szybciej niż nasz normalnie.
Pozdrawiam!

  • 0

karolxxxczajka
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
co wy pierdolicie ja mam 15 lat 60 kg i 182 i biore 45 jak to możliwe że bieżecie po 80-100 a niektuży mają podobne wymiary
ja praktycznie nie mam tłuszczu a dopiero taki :shock:
:-( :-(
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
z lacina sobie radzisz "co wy pierdolicie", ale z silownia i ortografia "niektuży" ani troche masz zadatki na wspanialego "drecha lub tzw karka" powodzenia
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
Panowie - proszę grzecznie - bez bluzg i łaciny... bo będę rygorystycznie podchodził do takich osób - to nie podwórko! Tam możecie sobie klnąć... Nie tu!
Pozdrawiam!

  • 0

maxipl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:samochody i silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
Ja za ortografie to sory ale nie mam polskiej czcionki. :>

[ Dodano: Nie 12 Gru, 2004 ]
Orzechus mam pytanko do ciebie ile masz w klacie i ile w bicepsie jaki aktualny starz ile teraz biezesz na klate bo to co piszesz to jest pelne podziwu gratulacje :brawo:
  • 0

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
ee no nie dziwcie sie ze kolo w wieku bierze 100. moj kumpel jest tez w jego wieku i bierze na klatke 110. tyle ze ta swnia wazy 90-93 kilo. Ja nie mam sie czym chwalic i sie tym nie przejmuje. Jak podbije wage to wtedy sprobuje isc na rekord, narazie waze TYLKO 54-55 kilo !!! a na klatke podnosze 70kg. wiec ten wynik nie jest zachwycajacy ale jak dla mnie to spox :)

a i jeszcze jedno w sprawie tego mojego kumpla, koles jest silny i masywny ale bic sie nie umie:) wiec gdybym mial sie znim zmierzyc to poszedlbym bez problemu i strachu :) moze tak samo jest z naszym znajomym Orzechusem ;> ;> ;-)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
Panowie nie zawsze siła licząca się w wyciskaniu, jest odwzrowoaniem naszej siły w biciu się.
Znam ludzi, którzy są bardzo silni, i co z tego, skoro nie są szybcy? i łatwo jest się nimi "zająć". :)
Pozdrawiam!

  • 0

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!

Panowie nie zawsze siła licząca się w wyciskaniu, jest odwzrowoaniem naszej siły w biciu się.
Znam ludzi, którzy są bardzo silni, i co z tego, skoro nie są szybcy? i łatwo jest się nimi "zająć". :)
Pozdrawiam!


Zgadzam sie 100% z WBD, u mnie w miescie tez jest jeden taki kolo, ktory ma 160 cm i wazy z okolo 65kilo, na klatke bral 80-90 kilo, ale koles bic sie umial,mial szybkosc,wytrfalosc,itd.raz pamietam jego starcie z najwiekszym sterydziazem tamtego czasu, naszego miasta. koles jak napial to wygladalo jak godzilla i zwykly czlowiek, ale tamten maly raz dwa go oblecial, przyjebal pare prostych i na koniec zajebal mu takiego jakby suplesa :D.no i po walce a dodam ze jeszce byl podpity :D
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
Adeek: pod wpływem alkoholu - nie czuje się takiego strachu. Ja naprzykład wtedy jestem (w zależności od sytuacji) bardzo agresywny... a niekiedy śmieję się jak głupi :)
  • 0

Orzechus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Wszystko poza szydełkowaniem

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
kolejny upgrad, wczoraj 110 peklo, nawet bez specjalnej walki. a waga praktycznie stoi w miejscu bo jak sie dzisiaj rano wazylem to ledwo 72 pokazuje. pewnie tradycyjnie bedzie wiele postow ze ktos nie wierzy w taka poprawke bo np w grudniu dopiero 100 pekla....
  • 0
Byceps Tryceps Krata!

kempes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ostróda

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka 15-latka!!!!!!
Orzechus mam kolesia, który tez skakal po kilka kilo, ale to bylo na poczatku, jak jeszcze mial tluszczyk. Teraz musi sie niezle napracowac, zeby cos wziac.
Ja osobiscie mysle, ze mozesz tyle brac bo ten moj koles wyciska 90, a jest troche lzejszy od ciebie.
A tak ogolnie to gratulacje :brawo:
  • 0
.....Back in the game.......



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024