Skocz do zawartości


Zdjęcie

Film "klatka"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Film "klatka"
Czesc tak mi sie przypomnialo, ze za tydzien w TVP2 ma byc film Latkowskiego "klatka" o godz 22.30 (chyba)

Moze warto ogladnac, a pozniej podyskutowac na forum. W sumie ja za bardzo nie mam czasu, ale bede sie staral:)


Pozdrawiam forumowiczow

Maciek
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
acha nie dopisalem ze w srode 14.01 jest ten film (troche sie zagubilem w dniach tygodnia) :)

Pozdr Maciek
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
film slabiutki.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
http://www.forum-kul...showtopic=62400 :roll:
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
Obejrzec by trzeba. Latkowski (dobrze napisalem?) dobre filmy dokumentalne kreci (np. blokersi)

Ja bede ogladal, jak rozwinie sie kolejna dyskusja to sie wlacze.

Pozdrowienia
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"

Latkowski (dobrze napisalem?) dobre filmy dokumentalne kreci (np. blokersi)

8O :shocked!: 8O :shocked!: 8O
Czy Ty mówiłeś to na poważnie? :rofl: :rofl: IMHO to najgorszy dokumentalista w Polsce!
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
latkowski kreci dobre filmy?? hehehe no pwiem ci ze od razu mi humor poprawiłes :-) przeciez blokersi to była jedna wielka beka....klatka jest moim zdaniem rowniez na bardzo niskim poziomie...co ma huliganka do zawdonikow vt?? moim zdaniem ten film jest o wszystkim i o niczym...a jeszcze te dzwieki podstawione do uderzen niczym z filmow z brucem lee(nie urazajac bruca:-))to juz w ogole smiech na sali
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
powiem ci tak Latkowski, prowadzi cały scenariusz dokumentu pod siebie.
bylem swiatkiem tego ile wyciął z gwiazdora- dokumentu o wisniewskim i jak bardzo w nim lawirowal.
jestes jednak odbiorca i jezeli film trafia do ciebie to chwała latkowskiemyu za to.
jestes jednak chyba w mniejszosci.
kazdy ma wlasny gust i szuka czego innego.
jednak nie nazywajmy tego dokumentem i nie nazywaj go najlepszym.
jezeli interesuje cie dokument w polsce i historia chetnie przesle ci tytuły wazniejszych utworów i postaci.
pzdr.
  • 0

budo_qb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
BEznadziejny tak samo jak blokersi dokument. Szczegolnie odglosy uderzen np jak byla pokazana ustawka lub jakas walka w klatce. Parnoja, bzdura, to brzmialo jak odglosy uderzen z filmow z lat 70 lub z gier na atari. Kadzy czlowiek wie ze naprawde zaden cios nie ma takich dzwiekow kosmicznych.
Co do fabuly - rownie dobrze Latkowski moglby tam jeszce sprawe o UFO wkrecic. Jedna wielka bzdura, nie wiem wogole, jak taka szanujaca sie telewizja jak TVP moze pokazywac takie bajki dla dzieci. Przez ten film obraza ludzi w nim wysetpujacych.
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
Oglądałem film wczoraj w TVP2, powiem szczerze, że był trochę nudny. Spodziewałem się czegoś innego, takie przeplatanki, klatka, ustawka, boisko, bloki, i znowu klatka ... i tak przez #####. Ale uważam, że dobrze się stało, że ludzie mogli zobaczyć w telewizji taki obraz. Pewnym osobą podejrzewam, że nawet nie śniły się takie rzeczy, które w tym filmie zobaczyli.
Jakby rodzice dbali o wychowanie dzieci, o to żeby już od najmodszych lat zajmowały się czymś pożytecznym (sportem) to nie mieli by teraz czasu na takie "spotkania" :(
Smutne ale prawdziwe.
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
Żenada. W sztuczny sposób połączone 3 zjawiska: bitwy okołostadionowe, ustawki i - zupełnie bez związku - walki w klatkach. Reżyser powinien jeszcze wsadzić parę innych subkultur (skinów, dresiarzy itd.) - tak samo by pasowało. Z kolei dyskusja po filmie odsłoniła słabość intelektualną reżysera, który sam nie bardzo wie o czym zrobił film. A naprawdę to po prostu robi tanią sensację, lepiej by się wziął za filmy fabularne. Ogólnie - dno i bąbelki.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"

Żenada. W sztuczny sposób połączone 3 zjawiska: bitwy okołostadionowe, ustawki i - zupełnie bez związku - walki w klatkach.

Dokładnie, na okrasę rugbiści ( niewykorzystany materiał z poprzedniego filmu Latkowskiego? ), kibice piłkarscy pomieszani z kibicami rugby naśladującymi nowozelandczyków - bez ładu składu i sensu.
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
Totalne gówno...Sorry, ale czy ktokolwiek z Was odkryl sens tego filmu ??

1)Dobra, są "kibice" lejacy się na ustawkach - no i co ?? kogoś ten problem interesuje ??, czy ci kolesie wychodzą na ulice i mordują dzieci ?? - to ich sprawa co robią z wolnym czasem...

2) Rugby - no comment.....

3) Vale Tudo a koksy z ustawek - hhmm...zastanawia mnie jedno - rozumiem że gdyby np. taki "team" kolesi którzy się na ustawkach leją (20-30 osóB) również biło się i trenowało Vale Tudo, to można powiedzieć że jest problem - bo ci panowie wtedy coś potrafią..Ale jeżeli dają wywiad z 2 panami to co to za porównanie..Ja np. trenuje VietVoDao i jestem na Biol-Chemie, to znaczy że jest problem, bo ludzie z tego profilu trenują MA i stanowią zagrożenie ??....Geeezzzz...

Do tego te odgłosy uderzeń......porażka...

Latkowski do komina
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
http://www.forum-kul...showtopic=62400
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
Shostack tak cuzłem ze biol chem to normalne nie są.

prawda jest taka ze film to nic w porównaniu z syfem jaki sie słyszalo w rozmowie "specjalistów"

a po stronie młodziezy postawili pajacy ktorzy nie bardzo mieli co powiedzeic....
fakt postawienia Vt kontra Debile z boisk jest załosny. tak samo jak uwypuklenie i parokrotne pokazanie dzieciaków w wieku 11 12 lat ktorzy patrzą na to "barbarzynstwo":) ehhh
  • 0

budo_qb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"

3) Vale Tudo a koksy z ustawek - hhmm...zastanawia mnie jedno - rozumiem że gdyby np. taki "team" kolesi którzy się na ustawkach leją (20-30 osóB) również biło się i trenowało Vale Tudo, to można powiedzieć że jest problem - bo ci panowie wtedy coś potrafią..Ale jeżeli dają wywiad z 2 panami to co to za porównanie..Ja np. trenuje VietVoDao i jestem na Biol-Chemie, to znaczy że jest problem, bo ludzie z tego profilu trenują MA i stanowią zagrożenie ??


Po pierwsze chcialem cie spytac dlaczgo musza trenowac akurat vale tudo? Pozatym akurat do ustawek jak powiedzial jakubek lepsza jest walka w stojce.
Po 2 napsiales ze gdyby ci kolesie cos potrafili lub cwiczyli valetudo( bo jak cwicza kickboxing to znaczy ze nic nie potrafia pewnie wg. ciebie) to by byl problem itd. Uwierz mi, ja znam kilka osob z bojówki i na pewno mimo, ze cwiczysz BJJ niechcialbys z zadnym z nich wyskoczyc "na solo". Oni potrafia duzo i dlatego akurat oni, a nie nikt inny chodzi na ustawki.
  • 0

budo_thule
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sieradz

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
Film beznadziejny...i to bardzo :!: brak fabuly, pomieszane historie, wszystko wrzucone do jednego worka...Biedna policja nie moze sobie poradzic z chuliganami ze stadionow...drodzy komendanci prosze wziasc przyklad z Anglii tam zrobili z pseudokibicami porzadek...film przedstawia kolejna patologie i jest na strasznie niskim poziomie...bleeeeeeeeeeeee :!: :!: :!:
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
Ludzie ten temat juz dawno jest w dziale Vale Tudo & K1
wiekszosc waszych (w wiekszosci slusznych opini ;) ) juz zostala zapisana ,poczytajcie ....a moderator moglby to dodac/przeniesc/skasowac
po co 2 razy pisac to samo ,zasmiecanie niepotrzebne

pozdr.
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
Wczoraj jak przechodzilem przez moje osiedle to spotkalem kilka grupek jakichs lysoli (na oko 17-19 lat )co sie jarali ta Klatka jaki to zaje....sty film i jak koles w klatce masakrowal drugiego jak sie nadu....li w nielegalnych walkach za kase. :?
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Film "klatka"
QB ..

Nie chodzi mi o to że koleś z ustawek załatwi mnie "na solo" :D , tylko o to że po takim głupim filmie ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o MA będą przywolywać na myśl obrazki lejących się na ustawkach kolesi, po usłyszeniu hasła "Vale Tudo", "Sztuki Walki" czy "Walka w Klatce", bo zobaczyli urywki z walki MMA..

Poza tym, nie neguje żadnej ze sztuk, systemów czy sportów walki, ale jeśli dyskusja roznosi się o VT, to gadamy o VT :)

P.S., nie trenuje BJJ :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024