Skocz do zawartości


hmb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
a co to jest te CLA??? strong tlumacz tylko po chlopsku hehe bo Ty jak sie rozpiszesz i bedziesz pisal slowa ktore wczesnije nie slyszalem to i tak z tego nic nie bede kumal :lol:

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
strong: jeszzce jedno :P
co bys powiedzial na taki zestaw...
kreta + dextrosa + hmb (+ BCAA ewentualnie jak bedzie mnie stac:P) po cyklu HMB + L-glutaminka
co Ty na to??? 8)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
cla - kwas alfa linolowy

hmb odlooz nie da n ajlepszych efektoow, duzo lepiej oplaca sie cla, zamiast dekstrozy daj carbo
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
dextrose to juz mam bo zamowilem se z kreatyna.pl, z ta CLA o jeszcze sie spytam w klepie jak bedzie doradzal a do reszty to jak sadzisz dobry zwestaw???
a ten kwas jakis to chyba pomaga jeszcze spalac tluszcz tak...???

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
zestaw dobry tylko hmb nie potrzebne, cla nie dziala na tkanke tlooszczową, nie redukuje jej, ale za to dziala anabolicznie i antykatabolicznie, dorzuc jeszcze tauryne do kreatyny
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
no to zapowiada sie ladny cykl 8) jezeli dobrze zrozumielem Krea + Dextrosa + Tauryna + Cla hmm no to ladnie hehe a co z BCAA i Glutaminka? jest senes jeszcze dorzucic do tego cylku jeszcze cos???
Glutaminke wziol bym po cyklu na wzmocnienie organizmu a teraz jeszzce BCAA bym dorzucil co Ty na to strong? :twisted:
przeliczajac sobie to, top chyba juz zaczne zbiearc kase :wink:

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
dorzuc bcaa jak mozesz - same korzysci :D

nie zapomnij o rygorystycznej diecie :D - przy krecie b. wazne - bez diety nic nie osiagniesz.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
mozesz dorzucic jezeli masz kase, jezeli nie to nie musisz
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
z BCAA to sie pomysli jeszcze, co do diety to oczywisice bede stosowal.
Mama taki pytnie hehe jak stosowaliscie cykl krety albo wogole odzwki ile razy piliscie alkochol?? :twisted: z reka na sercu oczywiscie :P

ogifo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport : kulturystyka, piłka itp

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
avanger a co ty tak za tym BCAA?? :) a czy BCAA treca jest dobre?? czy mozna BCAA łaczyc z odrzywka weglowodanowo-białkowa i kreatyna?? A czy Trec Nutrition Amino Whey System 250tab to jest BCAA ???? Co sadzisz o BCAA Trec Nutrition Anabolic BCAA 240 kapsułek :lol:
ale ci zadalem pytan :D Mysle ze mi na nie odpowiesz , oczywiscie prosze tez inne osoby o udzielenie swoich pogladów o BCAA 8)
  • 0

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
strong mowiles ze CLA nie jest reduktorem tluszczu a na neci pisza cos innego, chodzby na kreatynie.pl. To jak w konuc jest z tym CLA moiwls ze reduktorow tluszcz nie laczy sie z kreta

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb

jak stosowaliscie cykl krety albo wogole odzwki ile razy piliscie alkochol?? z reka na sercu oczywiscie

z reka na sercu to siem przy krecie nie powinno w ogole pic zadnego % - ale da siem wytrzymac ;) - wiec nie lam siem :D

avanger a co ty tak za tym BCAA??

No bo to dobre jest ;) - przydaje siem miec podczas treningu aminokwasy w krwioobiegu :P Wg. mnie bcaa jest dobre i powinno siem (jak ma siem mozliwosc) stosowac - ja siem nie zawiodlem; choc nie mozesz siem spodziewac po tym nie wiadomo czego %-) - lepiej siem na bcaa cwiczy ;)

a czy BCAA treca jest dobre??

tak

czy mozna BCAA łaczyc z odrzywka weglowodanowo-białkowa i kreatyna??

jak najbardziej ;) nie ma to jak bcaa i mass xxl :DDD

A czy Trec Nutrition Amino Whey System 250tab to jest BCAA ????

Amino Whey system to kompleks aminokw. tam sa tez bcaa, ale nie tylko, takze wiele innych aminokw. (lizyna, kw. glutaminowy, asparginowy, metionina....) - ladne proporcje, duzo jak na jedna kapsule bcaa (ok.500mg!!!!), pozyskiwane z izolatu - jeden z najlepszych tego typu produktow na rynku

Co sadzisz o BCAA Trec Nutrition Anabolic BCAA 240 kapsułek

dobre, sam stosowalem, ale teraz przerzucam siem na amino whey system :D - jak juz wspominalem 500mg w jednej kapsie bcaa (w anabolic bcaa jest 550mg bcaa + tauryna, ale ja to siem i tak dokupi ;)) 250 kapsow, a nie 240 (czyli w aws jest wiecej) za cene 89zl... wg. mnie bdb.

Mysle ze mi na nie odpowiesz

i dobrze (ze ;)) myslisz!! - oczywiscie ze obpowiem - po to tu jestem ;)



Stronguś a co Ty sadzisz o stosowaniu aws systemem rano2kapsy, przed treningiem 3-4, po treningu 3-4???
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb

strong mowiles ze CLA nie jest reduktorem tluszczu a na neci pisza cos innego, chodzby na kreatynie.pl. To jak w konuc jest z tym CLA moiwls ze reduktorow tluszcz nie laczy sie z kreta

jak mowil strong - cla nie redukuje tk. tluszczowej wiec jest sens laczenia przy budowaniu masy ze wzgledu na inne przydatne wlasciwosci cla (sam tez sprawdze za niedlugo jego skutecznosc ;)) - producenci podaja wiece cech prod., niestety nie wszystkie sa prawdziwe :(
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
ava

ja nie radze stosowac aminokwasoow, nieekonomicznie, lepiej bialko kup ;)
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
ktory waszym zdanie sklad jest najlepshy :twisted:
1) kreta + dextrosa + hmb + bcaa
2) kreat + dextrosa na 15dni ( po niej tauryna do konca cyklu ) +
hmb + cla
3) kreat + dextrosa na 15dni ( po niej tauryna do konca cyklu ) +
bcaa + cla

wymincise liczbe i ewentualnie jakies sugerowane zmiany przez was do do skladu 8)

i nie klucici sie bo jak was znam zaraz pojdzie o hmb i bcaa :wink:

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
opcja numer 3(dekstroza jest niepotrzebna)
  • 0
Pozdrawiam Strong

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
zamiast dextrozy weź carbo <= chyba o to Ci Strong chodziło?? :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
w tym problem ze dextrose juz mam bo zamowilem sobie z kreta z kreatyny pl jako gratis dostalem, ale i tak mi starczy tylko na kilkanascie dni a po nije co kupic carbo czy tauryne???

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
kup i to i to.

carbo - jako transport do krety i uzupelnienie glikogenu miesniowego po tr.
taurynke - pobudzi przed tr. i inne pierdoly Ci da ;)

zestaw nr.3 jest najlepszy (z trym ze cla to bedziesz musial ze3-4 opakowania...)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb
carbo jest obowiązkowo, mozesz dokupic tauryne\ala
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024