Skocz do zawartości


Zdjęcie

L-Carnitine + HMB pomocy:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_skisklad2
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

L-Carnitine + HMB pomocy:(
mam proźbe czy moglibyście pwoiedziec czy stosujac taki zestaw da to cos czy proostu z mieszania róznych odzywek wyjdzie gówn**?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
ale o co CI chodzi jaki chcesz miec efekt??? i odzywki to uzupelnienie diety takze najpierw uloz dobra diete pozniej mysl nad odzywkami :)
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
mam pytanie kupilem sobie HMB1000 i gainera 2!! i teraz konkretne pytanie! co najpierw!! czy mam zjesc gainera i pozniej brac dopiero hmb czy mam zazywac obie odzywki jednoczesnie!!?? zaznaczam ze chce przybrac kilka kilo ale nie zalezy mi na misiowatych(pulchnych) miesniach!! czekam na odpowiedzi i pozdrawiam!! bo ja widze to tak ze przez gainera przytyje i pozniej przy pomocy HMB troche oszlifuje miesnie!! tak??
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
Co do pytania 1 to dobre zgranie supli na zbicie masy, ale dokupil bym sobie do tego thermal speed z firmy olimp. Kosztuje ponizej 50zl i daje dobre efekty. Laczysz to wszystko z sumienna dieta i wysilkiem aerobowym i gwarantowane spadki masy tluszczowej.
2.Po jednym gainerze nie bedziesz mial ogromnych pulchnych miesni ktorych tak bardzo miec nie chcesz. Jedz razem wedle wskazowek zawartych na opakowaniach.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
HMB bym sobie odpuscil bo to sciema...czytalem ostatnio badania i robili je na osobach cwiczacych i nic nie dawala dawka nawet 6g...efekty byly jedynie na zwyklych Kowalskich :) jak sie masujesz to kup do gainera najlepiej CellPump Biogenix, a do rzezby tak jak kolega wyzej...do wsztstkiego oczywiscie dobrz zbilansowana dieta :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
Z tego co sie orientuje to HMB niektorych ludzi calkiem dobrze kopie a niektorych wcale. Wyprobowane na znajomych. Wiec moze warto sprobowac chociaz ten jeden miesiac moze on bedzie ta osoba ktora kopie.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
a jaki byl staz tych osob ktore kopnelo bo jak do roku to mi sie wydaje, ze jeszcze powinno dzialac, z dluzszym stazem (powyzej roku) uwazam, ze to strata kasy i lepiej zakupic kreatynke-ona kopie zawsze i kazdego bez ryzyka ;)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
Ale ostatnio jak kupowalem koledze zestaw na odchudzanie to pan Mariusz Strzelinski zaproponowal do tegoz zestawu wlasnie HMB jako jeden z glownych suplementow. Wiec poprostu na to wynika ze zastosowanie HMB i kreatyny jest z deka inne ;]
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
no dlatego kreatyna jest skuteczniejsza ;) zamiast HMB bym proponowal juz Glutamine(o wiele lepszy wybor), lub BCAA
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
Nie no tak na przyrost masy, sily, wytrzymalosci mocy i potegi to tak. W ogole kolega podal jakis lipny zestaw gainer i HMB. Chociaz dzieki dzisiejszemu marketingowi niektorzy ludzie naprawde mysla ze jak sie najedza HMB to im sie miesnie ladnie zarysuja ;] A tu trzeba diety i cwiczen do tego :o
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
poza tym HMB to bardziej antykatabolik jak spalacz takze przy redukcji sie nie oplaca, a jako antykatabolik jes slaby ;)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
Ja po mniej więcej roku treningów, zacząłem z HMB żadnych konkretnych efektów nie czuję. Ciekawe czy będzie jakaś odczuwalna różnica jak skończy mi się HMB i przestanę brać.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
Nie wiem ja po wjebaniu miesiecznej dawki nie czolem nic. Ale moze w zestawie z innymi uplami za poltora tysiaca zlotych by cos dalo ;]
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
za tyle kasy musi cos zadzialac ;) i nie sadze zeby bylo to HMB raczej cos z pozostalych supli ;)
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
moj kumpel wydal ostatnio 400 zl na suple - totalny poczatkujacy, nie zdazyl zrobic pierwszego treningu a juz mial liste odzywek :) no i skoczylo mu 2 kg :) )))) a wystarczylaby sama kreatyna :P
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
Suplementy jeszcze przed pierwszym treningiem?.... PO CO? Początkujący mają w sobie zwyk;le tyle zapału, żę i na sucho były by efekty. Zresztą jak koniecznie chciał coś brać mógł zacząć od odżywek... Z tego co wiem suple powinni stosować nieco bardziej obyci "kulturysci" :? :? :roll:
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(
ja osobiscie po HMB przy pierwszej kuracji mialem naprawde duze efekty!! dlatego wlasnie sie na nie zdecydowalem kolejny raz!! a co do tego ze jest to dziwne polaczenie. powiem wam czy bylo ono dobre po zakonczeniu kuracji:) jednak zjem najpierw calego gainera... odczekam dwa tygodnie i zaczne z HMB!! pozniej napisze czy byl to dobry wybor...

myslisz ze kupilem to HMB bo PAN w sklepie powiedzial mi ze bede super wilki itp. jestes w bledzie!! pytam poprostu o porade...

Chociaz dzieki dzisiejszemu marketingowi niektorzy ludzie naprawde mysla ze jak sie najedza HMB to im sie miesnie ladnie zarysuja ;] A tu trzeba diety i cwiczen do tego :o
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(

moj kumpel wydal ostatnio 400 zl na suple - totalny poczatkujacy, nie zdazyl zrobic pierwszego treningu a juz mial liste odzywek :) no i skoczylo mu 2 kg :) )))) a wystarczylaby sama kreatyna :P

wystarczyla by pozadna dietka i skoczylo by samo te 2 kilo i to lekko ;)
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(

moj kumpel wydal ostatnio 400 zl na suple - totalny poczatkujacy, nie zdazyl zrobic pierwszego treningu a juz mial liste odzywek :) no i skoczylo mu 2 kg :) )))) a wystarczylaby sama kreatyna :P

wystarczyla by pozadna dietka i skoczylo by samo te 2 kilo i to lekko ;)


dokladnie :)
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Carnitine + HMB pomocy:(

wystarczyla by pozadna dietka i skoczylo by samo te 2 kilo i to lekko ;)


racja :) ale koles jest dziwny.. tydzien bierze, tydzien nie bierze, w miedzyczasie co drugi dzien chleje a teraz wyjechal do anglii i mi mowi ze chcial wziasc hantel 10 kg na bica, a jest naprawde drobny, na klate bierze po odzywkach 45 kg na raz wiec nie wiem czym on chcial przykozaczyc :) ale to taki typowy kozak, wiec juz nawet mi sie nie chce smiac z tych jego textow :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024