Skocz do zawartości


polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Lasuch_*

Guest_Lasuch_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?
Chcialbym aby efekty byly jak najszybsze i najlepsze aby organizmowi nic nie brakowalo o kase nie ma gadki chcialbym stosowac dobre suplmenty na stronach przeczytalem ze ZMA i HMB oraz kreatyna to alternatywa dla stwerydow wiec czy mozna taka mieszanke polaczyc ja juz to uzywam i biore powiem ze od tygodnia z kulturystyka mam juz troszke do czynienia ale dopiero teraz stac mnie na cos dobrego i drogiego wiec kupilem to co opisane zostalo za naprawde silne bepieczne i dobre produkty
Stosuje je mianowicie tak :
5g kreatyna rano naczto
2 kapsulki HMB rano naczto
1 kapsulka tribusteron 60 rano naczto
1 amino 1500 rano naczto
potem przed treningiem to samo tylko juz bez kreatyny na wieczur to samo z kreatyna tylko dodaje 3 kapsulki przed snem ZMA
wiem ze mieszanka jest zajebista i sklada sie z bardzo dobrych prodoktow ale mam pytanie czy produkty nie przeszkadzaja sobie w dzialaniu czy mozna je zazywac razem
Informacja od 10 dni stosuje to tk jak wyzej napisalem i powiem ze efekty juz widac napuchlem przytylem na twazy oraz miesnie sa naprezone mam wiecej sily i lepsza kondycje oraz duo energi czuje sie bardzo dobrze i czuje ze dziala juz po tak krutkim czasie
kiedys bralem omadrn i metenabol i efekty byly po 1 miesiacu tu blyskawicznie czy wszystko jest o ko ?
prosze o odpowiedz naprawde osoby ktora sie na tym zna profesionalisty dziekuje z gury
Lasuch !!!!!!!!!!!


GośćGuest_Lasuch_*

Guest_Lasuch_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?
Sory za bledy ortograficzne i inne ale mieszkam od 2 lat w londynie i malo pisze przepraszam z gory :)
Chcialbym do dac teraz to tego co napisalem jakas odzywke bialkowa - serwatkowe jesli sie nie myle czy moge ?
dziekuje z gory Lasuch

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?
ile masz lat i ile dokladnie cwiczysz, kiedy miales ostatnio przerwe, masz diete ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_Lasuch_*

Guest_Lasuch_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?
Witam lat mam skonczone 24 cwicze juz od prau lat ale zawsze mialm przerwy tak po pol roku waze jakies 76 kg wzrost 180 cm kiedys cwiczylem na sterydach ale dawno i malo bralem oraz ktotko chcialbym dodacdo tego odzywke bialkowa jak juz wczesniej dodalem tylko nie wiem jaka chce zeby byla dobra ! co do diety nigdy nie stosowalem ! ale teraz zaczolem jesc inaczej zaczolem pic mleko 1 l dziennie jesc babany czodziennie jesc jajka samo bialko jem duzo ryby tunczyka najbardziej energetyczna ryba chyba z tego co wiem jem troche ryzu staram sie unikac tlustych posilkow oraz jem duzo kurczaka co do diety to nie wiem jak i co tyle co wiem jak sie odzywiac to co napisalem wyzej jesli cos zle robie prosze o podpowiedz szczegolie o ta odzywke bialkowa dziekuje Lasuch

GośćGuest_Lasuch_*

Guest_Lasuch_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?
prosze opodpowiedzi moze musze jeszcze cos brac do tego zestawu jakies ochronne produkty albo cos jeszcze prosze o podanie tylko najlepszych i sprawdzonych suplementow z najwyzszej pulki teraz zaczolem cwiczyc tak od 2 miesiecy ale ta mieszanke zaczolem brac tak od 10 dni wczesniej tylko bralem kreatyne + odzywka protein

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?
wedloog mnie starczy hmb tauryna i bialko\gainer\bulk, wiecej Ci nie trzeba jak narazie
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_Lasuch_*

Guest_Lasuch_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?
Ok ale czy w tym co wymienilem jest jakis zonk ! czegos nie mozna laczyc razem i prosze o podpowiedz w kwestji bialko odzywka jakie najlepsze ?
dziekuje

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polaczyc HMB-ZMA-Amino1500-Tribusteron60-kreatyne czy moge ?
Twooj zestaw jest dobry ale nie jest dla Ciebie tamto co napisalem wystarczy spokojnie, bialko zalezy ile masz kasy, moze byc matrix olimpa, bardzo ekonomicznie wychodzi, jezeli masz duzo kasy to wtedy moze byc kazde wpi,
pamietaj ze na bialku masy nie zbudujesz, musisz miec odpowiednią ilosc wszystkich skladnikoow w diecie..
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024