Skocz do zawartości


Zdjęcie

hmb +....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
Witam,
ale piszac fat burnera masz na mysli jaki spalacz, dokladnie o nazwie "fat burner"? oc do jedzenia..mialem na mysli jedzenia porzadnych produktow, przy ograniczeniu spozywania wieczornych tj ok 22-23 posilkow co niestety zdarza mi sie teraz dosyc czesto. Nie zastosuje zadnych termogenikow bo sie cholernie zle po nich czuje.
Pozdrawiam
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
Ja ci radze kub sobie Thermo Fat Burner firmy TREC.
Działanie tego środka polega na tym że przyswaja do twojego organizmu to co potrzebujesz.A reszte wydalasz.Należy to sporzywać przed posiłkami.
Moge cię upewnić że działa, sam to jadłem.Srodek tenma jeden minus.
5 minut po posiłku lecisz do kibla :D .Przynajmniej na mnie miało takie działanie.

Muśisz też wyeliminować podjadanie pomiędzy posiłkami.I zredukować spożywanie słodyczy.I te nawyki powinieneś zachować bo jak zaczniesz jeść jak oszalały to wrócisz do swojej wcześniejszej wagi(efekt jojo)

To tyle odemnie :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
Część postów wydzieliłem do odrębnego tematu bo były odrobinę nie na temat.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
Heuehuehue sam chcialem zrobic z tego osobny topik ale uznalem ze nie pisze w pierwszym poscie nic specjalnie odkrywczego wiec podpialem sie pod ten, ale ja mialem w planach dac tematowi tytul: "suplementowa propaganda" koniec OT :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024