Skocz do zawartości


Zdjęcie

hmb +....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

hmb +....
Witam,
nie wiem czy to odpowiedni dzial na to pytanie wiec w razie czego prosze o przeniesie.
Chodzi mi o laczenie poszczegolnych suplementow. Wiem ze mozna laczyc hmb z karnityna i ze wspomaga to efekt spalania tluszczu, mam jednak pytanie czy jednoczesne uzywanie jeszcze cell pump jest odpowiednie do tego? cell pump zawiera jablczan kreatyny i pewnie w jakis sposob nawadnia miesnie co kloci sie z tzw rzezbieniem , czyli mozna czy nie?
Pozdrawiam
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
Wiesz tak ogolnie to mozna wszystko polaczyc tylko czy ma to sens :) jesli zalezy Ci na konkretnym dorzezbieniu ja bym nie laczyl rowniez jesli chodzi o hmb to jestem sceptykiem moim zdaniem nic nie warty suplement -oczywiscie to moje zdanie na Ciebie moze zadzialac ???Jesli nie wydales jeszcze kasy ja bym zaproponowal thermospeeda z tauryna i jakies bialko jesli masz malo w diecie,Jak starczy Ci kasy dolacz l-karnityne :) jablczan zostaw na zime :twisted:
pozdr
  • 0

budo_slayer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
ja bym Ci radzil kreatyne :wink:
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
Witam,
jeszcze nie wydalem. OK czyli jablczan na zime, sama kreatyna raczej nie rzezbi ;]. Termogeniki dzieki nie chce. Ma ktos inna opinie na temat HMB? CO do odzywiania to dostosuje sobie diete tak aby nie tyc.
Pozdrawiam
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
tylko czy kreatyna na serio jest taka dobra? tak na serio to "napompuje" go na jakis czas a potem bedzie wracal do swoich poprzednich rozmiarow. Poza tym kreta daje mase a nie rzezbe wiec moze to mija sie z jego celami .
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
dlatego zaproponowalem kreatyne na zime :-) Na pewno troche zalewa woda a potem czesc tego spada stad tzw "retencja wody" ale Ja nigdy nie mialem tak ze przytylem 5kg a potem spadlem 5 zawsze ze 2kg zostanie :) oczywiscie wszystko zalezy od danego organizmu :( poza tym kolega pytal o jablczan a to podobno juz tak nie zalewa jak monochanryt

Barlug jesli termogeniki nie to sprobuj z l-karnityna na mnie dziala super ale moze Ja jakis dziwny jestem :twisted: Przy aerobach i diecie 14kg w 3m-ce

pozdr
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
poza tym moze sprobuj pirogirianu kreatyny (creapure pyruwate) :) poza dzialaniem kreatynowym redukuje tluszcz :) ale czy jest dobry to sie nie wypowiem bo nie probowalem
pozdr
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
Eee l karnityne sobie podaruj szkoda pieniedzy moim zdaniem .
Do HMB wszyscy polecaja kreatyne bo podobno brana z hmb ma lepsze efekty .
Tylko jak nigdy nie brales kreatyny wczesniej to sobie podaruj na poczatek jabłczany tylko zacznij od mono.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
hmb=gowno
nie chcesz termogenikow z jakiego powodu??
jak sie ich z jakiegos powodu boisz to polacz HCA+L-karnityna+CLA+Chrom+Green tea(nie pamietam czy ma dzialanie termogeniczne czy nie)...wyjdzie troche kasy ale termogeniki maja wlasnie w sobie miedzy innymi te skladniki(nie sa termogenikami) ktore w jednym opakowaniu wychodza o wiele taniej...sprobuj jakiegos fat burnera(nie termogenika) bez kofeiny itd..napewno takie sa :)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
Gadasz głupoty SOS jakby to było gowno to by sie nie sprzedawało . A ludzie biora i to nie amatorzy tylko porzadni zawodnicy. Tylko trzeba wiedziec po co brac i czego sie spodziewac jak ktos mysli ze zacznie jesc i nagle go wydupi niewiadomo jak i kiedy to pozniej jest rozczarowany . Ja jadłem i miło wspominam ...
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....

Gadasz głupoty SOS jakby to było gowno to by sie nie sprzedawało . A ludzie biora i to nie amatorzy tylko porzadni zawodnicy. Tylko trzeba wiedziec po co brac i czego sie spodziewac jak ktos mysli ze zacznie jesc i nagle go wydupi niewiadomo jak i kiedy to pozniej jest rozczarowany . Ja jadłem i miło wspominam ...

a jaki masz staz treningowy?? ile tego gowna zjadles??
uwierz mi, ze ogarniam w tym temacie duzo dluzej niz Ty i wiem co jest 5 :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....

Witam,
jeszcze nie wydalem. OK czyli jablczan na zime, sama kreatyna raczej nie rzezbi ;]. Termogeniki dzieki nie chce. Ma ktos inna opinie na temat HMB? CO do odzywiania to dostosuje sobie diete tak aby nie tyc.
Pozdrawiam

w takich postac piszacy zawsze powinien napisac swoj poziom zaawansowania, ile lat cwiczy i co i jak i gdzie i jaka ma diete. suplementy sie stosuje, jak sama nazwa wskazuje, jako uzuplenienie idealnej diety. bo "dieta zeby nie tyc" to ja nie wiem co masz na mysli. bez fast foodow?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
no fakt zapomnialem ...masz racje :)
pokazuj ziomek diete najpierw, pisz ile trenujesz co i jak :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....

hmb=gowno


cos chlopie pochopnie rzucasz slowa na wiatr. jelsi chcesz wyrobic w 2 miesiace 8 kg wagi to ok bierz krete ale HMB dziala wolniej a dokladniej. mozna zdobyc nawet do 8 kg w pol roku. za to cale oczekiwanie masa Ci nie spadnie w ogole wiec jesli mądralo chcesz sie szprycowac na mase maksymalnie syzbko to kup sobie jakies konskie sterydy i pewnie Cie to zadowoli
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....

hmb=gowno


cos chlopie pochopnie rzucasz slowa na wiatr. jelsi chcesz wyrobic w 2 miesiace 8 kg wagi to ok bierz krete ale HMB dziala wolniej a dokladniej. mozna zdobyc nawet do 8 kg w pol roku. za to cale oczekiwanie masa Ci nie spadnie w ogole wiec jesli mądralo chcesz sie szprycowac na mase maksymalnie syzbko to kup sobie jakies konskie sterydy i pewnie Cie to zadowoli

:lol: wez nie czytaj reklam...jak Ci powiem, ze po mojej kupie w pol roku urosniesz 8 kilo to bedziesz jadl?? :twisted:
nie trenuje masy takze te 8 kilo jest mi zbedne 8)
sterydy to nie dla mnie, jestem za madry :roll: i po chuj mi te dodatkowe kilogramy jak juz wspomnialem ?? :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
http://budo.net.pl/v...er=asc&start=45
hmb dziala na osoby z malym stazem treningowy...i juz nie chce mi sie naprawiac nastepnej osoby na tym forum...bierzcie co chcecie
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
No to mnie zdołowałeś. Z tego wynika że jeśli nie zmienie treningu to HMB nic kompletnie mi nie daje :( . Wielkie dzięki za odesłanie do artykułu.

Pozdrawiam jerz.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
hmb dziala jedynie na osoby ktore zaczynaja swoja przygode ze sportem :)
dokladnie to wynika z tego artykulu...w miare zaawansowania treningowego dzialanie hmb robi sie doslownie do niczego i nie dziala wcale :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
skoro nie robisz masy to po cholere Ci kreatyna ktora tak polecasz ?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hmb +....
ale z Ciebie lol...gdzie napisalem, ze polecam kreatyne??...w tym temacie nigdzie bo to nie jest produkt nadajacy sie do robienioa rzezby:)
ps. kreatyna nie sluzy jedynie do robie nia masy...poczytaj troche i mozesz ze mna na ten temat podyskutowac 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024