Skocz do zawartości


czy mozna bez diety????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
wiesz że w organiźmie są aminokwasy endogenne(organizm je wytwarza sam), reszta aminokwasoow egzogenna dostarczana jest z pokarmu.
napisales 2g bialka na kg mc, oraz 7-8 na kg mc (weglowodanoow), jak najbardziej sie z tym zgadzam,

piszesz ze ww nie dadzą mi masy, wiadomo ze same nie tak samo jak same bialko nie da, trzeba połączyc w odpowiedniej proporcji i wtedy efekty będą, widze ze rozumiesz o co mi chodzilo, wiec jesli cos chcesz wiedziec to pytaj.:)
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
pokluccie siem jesio kiedys - fajnie siem czyta :D od razu humor mi siem poprawil :lol:

PS. Nie bede juz tego komentowal => tylko jedno: idol - nie wypowiadaj siem jezeli nie jstes w 100% pewny swej wypowiedzi i nigdy nie opieraj siem na opiniach przedstawicieli jakichs firm (kabaret :lol: )
A z tematu to schodziliscie po troszku oboje ;)

acha a np. glod jest spowodowany obnizeniem poziomu glukozy we krwi co mozg odnotowuje jako takie uczucie...
idol - mam nadzieje ze nie zapomniales ze bialko pobudza metabolizm...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
a Ty strong nie zagalopuj siem w stwierdzeniach, ze cos jest wazniejsze bo jeszcze Ty dostaniesz nobla %-)))

Wszystko jest wg. mnie tak samo wazne w odp. proporcjach bo jezeli czegos brakuje to wpiz** ;) z osiaganiem celu
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
jestes slepy %-), napisalem wczesniej ze przesadzilem z tymjak chcesz mozemy se podyskutpowac (tylko w dziale na kazdy temat) poprawimy humor ludziom hrhrhrhrr %-)
  • 0
Pozdrawiam Strong

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????

widze ze rozumiesz o co mi chodzilo, wiec jesli cos chcesz wiedziec to pytaj.:)

:lol:
Avanger: niczego w życiu nie jestem pewien na 100%
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

mahlik
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jasło
  • Zainteresowania:silownia,ps2:)

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
hehe:) ladnie sie klucicie:):):)...ale ja zejde troche z temetu...nie uwazam sie za mega kulturyste i nic nie wiem o dietach itp. ale np. swoja ciezka praca osiagnolem naprawde duzo...wyzezbilem sie bo o to mi chodzilo...teraz chce troszke zlapac masy miesniowej...okolo 5 kilogramow...wiec pytam...czy zlapie ja jedzac bialko serwatkowe ktore w 100 gramach ma 13 gramow biialka, 76 g weglowodanow...i jakies tam witaminy i inne pierdoly;)do tego keratyna...strong bart...nie moge stosowac diety...bo jestem polakiem...wiec lubie jesc;)i sobie nie odmowie tego i owego...wiec pytam czy przytyje ok 5 kilogramow masy miesniowej po takiej sesji...aha i mam jeszcze jedno pytanie:w czasie sesji raczej nie biegac duzo i nie grac w pilke?(kolejna moja slabosc...przed kulturystyka gralem 8 lat w pilke w klubie;))...wiec prosze o odpowiedz...moge przeslac zdjecie jezeli dacie mi e maila...pomozcie please:)
  • 0
... trening czyni mistrza ...

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
napisz ile ćwiczysz itp.
Dieta kulturystyczna jest bogata w posiłki(zwykle musisz jeść więcej niż na codzień), zresztą sprawdź sobie przykładowe diety w podwiedzonym poście i jeżeli juz długo ćwiczysz to będzie ona niezbędna do znaczących wyników. Jeżeli chodzi o gainery, wit itp. to załóż nowy post w dziale suplementy(tylko nie zapomnij napisać jakiś info o sobie), a napewno pomożemy.
Niby nie powinno się grać w piłkę itp. (aeroby) budując masę, ale jeżeli to jest twoja pasja to możesz przymknąć na to oko.
Pozdro
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
no wlasnie mozesz przymknac oko na to a ja osobiescie bez diety przytylem 8 kilo w 4 miechy wiec jak masz czas to po prostu duzo jedz a masa sama przybedzie
  • 0
"Użytkownik" pozdro

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????

no wlasnie mozesz przymknac oko na to a ja osobiescie bez diety przytylem 8 kilo w 4 miechy wiec jak masz czas to po prostu duzo jedz a masa sama przybedzie

A widzisz Strong, że bez diety też są przyrosty :P:P:P
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
Idol my mowiac dieta mamy na mysli jakis cykl jedzenia ryzu, kuraka i tunczyka. Strongowi chodzi o ty ze bez dostarczania bialka, ww i tluszczy nie pujdzie nam masa. wydaje mi sie ze roznie rozumiemy slowo dieta. takie moje zdanie :) pzdr
  • 0

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????

Idol my mowiac dieta mamy na mysli jakis cykl jedzenia ryzu, kuraka i tunczyka. Strongowi chodzi o ty ze bez dostarczania bialka, ww i tluszczy nie pujdzie nam masa. wydaje mi sie ze roznie rozumiemy slowo dieta. takie moje zdanie :) pzdr

Jakoś dziwnie to napisałeś

dieta to dieta i układa się ją właśnie po to aby dostarczyć odpowiednie ilości ww, białka i tłuszczu
kurczaki i tuńczyk to źródło białka, ryż węglowodanów - wychodzi na to samo
A odżywki mogą lecz nie muszą wchodzić w skład diety

Zresztą popatrz na przykładowe diety by Strong, tam są niewielkie ilości odżywek
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
wiem, ale dieta to jedzenie jakis rzeczy ktorych normalnie nie jemy, zeby osiagnac jakiegis cel. moim zdaniem Strong odebral to tak ze jezeli sie nie dostarcz bialek, ww i tluszczow to moze pujsc masa. no nie wiem nie wazne, tak mi sie jakos zdawalo ze o to chodzilo. wszystko juz wyjasnione. pzdr
  • 0

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna bez diety????
WoW panowie oczywiscie ze sie da przybrac na msie bez diety tylko ze kto wie ile w tym mam tluszczy



p.s. a jesli sie je bardzo duzo to nie jakis rodzaj diety :?: :lol:
  • 0
"Użytkownik" pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024