Skocz do zawartości


kreatynka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Krzychu_*

Guest_Krzychu_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

kreatynka
Witam!! Mam pytanko... w czym mam rozcięczać kreatynke???? W wodzie,herbacie, sokach czy w czym????:) Dzięki za odp
pozdro

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
najlepiej w soku grejfrutowym albo winogronowym, a taniej w wodzie
pozdro
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
najlepiej w soku winogronowym (nie musisz dawac dodatkowo transportu przy ok. 1,5-2szlkanki) - ale to jest nieoplacalne. Najlepiej w wodzie + carbo (ew. glukoza/dekstroza)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Krzychu_*

Guest_Krzychu_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
a jeszcze jedno takie małe pytanie!! Czy np. branie nieraz jakis leków przeciwbólowych może coś zaszkodzić w braniu kreatyny???? Zmiejszyć jej działanie czy coś???? Proszę o odp. !!

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
jezeli mogą odwadniac to tak
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_Krzychu_*

Guest_Krzychu_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
Jeszcze raz zawrócę Ci głowe:) Mam jeszcze jedno pytanko, ale obiecuję ze ostatnie:) A mianowicie dzisiaj zacząłem brać kreatynke i rozrabiam ją w wodzie!! Tylko za bardzo ona sie nie chce rozpuszczeć!! W jakiej wodzi najlepiej ją rozrabiać zimnej, ciepłej, przegotowanej, czy jest to obojętne???? A i trzeba dużo popijać czy nie???? proszę o szybką odp. Pozdro:)

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
Krzychu - zasadnicze pytanie:

Jaki masz staz treningowy??? (ew. ile lat, jaki cel)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Krzychu_*

Guest_Krzychu_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
mój staż treningowy jest malutki!!! A mianowicie 2 miesiące! Zależy mi na przybraniu masy ponieważ mam troszke niedowagi!! A i do tej kreatyny kupiłem gajnera Megabola Mass Gain! Mam go wziąć po kuraci kreatynowej czy można to razem pomieszać???? A i odpowiedz na poprzednie pytanie!!! Pozdro

GośćGuest_Krzychu_*

Guest_Krzychu_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
Zapomniałem dodać mam 19 lat

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka
kreatyny nie bierz teraz!!! :evil:
jest na nia za wczesnie - niewiele ci da po tak krotkim okresie jakim jest 2 miechy - za8-10miesiecy wez. Teraz najlepiej odloz na pulke i zapomnij o niej.
Na mase to najlepszy jes (jak mowisz ze jestes szczuply) gainer - wg. mnie gainer megabola nie jest najlepszy... dokupilbym jesio do niego mass xxl. Jakbys mial kaske to moglbys zrobic zestaw:
- gainer - mass xxl
- aminokw. z duza iloscia bcaa (np. trec amino whey system)
- tauryna

Ale jezeli chodzi ci o mase to najpierw zadbaj o diete - duzo ci to da (a suple bez odpowiedniej diety takze nie dadza zadowalajacych efektow) - uwierz znamy sie na tym i wiemy co mowimy (nie wiem czy ktos ci to doradzil czy sam na to "wpadles" - ale teraz to zly pomysl).

NA KREATYNE JESZCZE ZDECYDOWANIE ZA WCZESNIE! - nie ma sensu "marnowac" pierwszego i najlepszego cyklu na krecie teraz. Na poczatku przygody z silownia to i tak ma sie dobre przyrosty sily i masy miesniowej (jak masz diete)

tylko pamietaj:
TRZYMAJ KREATYNE W SUCHYM MIEJSCU - bo pod wplywem wilgoci wiaze wode i przechodzi w nic nie dajaca kreatynine
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024