Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Onarmen
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o trening

Siema wszystkim, mam takie pytanie. Robie program 50 podciągnięć ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i po każdym dniu podciągania jest jeden dzień przerwy i chcialem zapytać czy moge w tych dniach robić inne ćwiczenia np. na bica,trica,klatke,brzuch itp.??? Robie tak ale nie wiem czy to jest tak dobrze robić?? Oczywiście po 5 dniach ćwiczenia mam 2 dni przerwy. W pierwszy dzień przerwy miedzy podciąganiem robie bica,trica i barki a w drugi klate i plecy, dobrze robie czy mam ineczej ułożyć sobie ten trening ??


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening

Po co robisz trening 50 podciagnięć?

Po co robisz plecy kiedy robisz program 50 podciągnieć gdzie plecy sa tak wyjebane że żaden konstruktywny trening pleców nie ma racji bytu?

 

Małe partie dostają w dupe przy podciaganiu = na pewno ci nie urosną specjalnie od siłowego + program "50"

 

jedyna patia która tutaj jest normalnie trenowana a raczej mogłaby byc to wychodzi klatka + nogi

 

Jak nie startujesz do ginesa w podciąganiu czy nie zdajesz egzaminu do mundurówek to weź sie za normalny trening a nie za naginanie miliona podciagnieć w tygodniu.

 

Nie okresliłeś celu i oczekiwań dlatego ciężko cokolwiek konkretnego napisać


Mateusz Pawlak ;)


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o trening

Podciąganie jest dobre jeśli jest zgrane z odpowiednim treningiem, bo z tego co rozumuję to chcesz rozbudować plecy. Lepiej jest robić zwykły trening kulturystyczny, niż samo podciąganie. Przykładowy trening pleców:

 

- Podciąganie się
- Wiosłowanie sztangielką / hantlem w opadzie tułowia

- Ściąganie do brzucha wyciągu poziomego
- Martwy ciąg

 

Jak nie zależy Ci na pobijaniu rektorów w podciąganiu się, tylko chcesz po prostu rozbudować dobre plecy, to daj więcej ćwiczeń do najszerszych grzbietu.


Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024