Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc z ułożeniem diety masowej.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

MrDave
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc z ułożeniem diety masowej.

Witam, mam 19lat, 173cm wzrostu, waże 69kg. Od niedawna zacząłem ćwiczyć, po półtora rocznej przerwie od siłowni. Chciałbym was prosić o pomoc w ułożeniu jak najlepszej diety masowej uwzględniając to, że niestety pracuję na 3 zmiany tak, że w jednym tygodniu mam pracę od 7:00-15 w drugi od 15-23, w trzecim od 23-7:00 z jedną przerwą po 4h pracy. Ćwiczę 4razy w tygodniu. Mam zamiar kupić sobie białko i ew gainery jeśli jest sens bawić się w coś takiego, ponieważ jestem raczej dobrze zbudowanym człowiekiem, nie mam problemu z przybraniem na wadze. Wiem, ze post jest dośc chaotyczny ale mam nadzieje, że pomożecie my coś ustalić. Jeszcze takie pytanie odnośnie białka, myślałem nad Olimp Whei Protein, mam na białko jakieś 150-200zł miesięcznie. Dziękuję z góry!


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc z ułożeniem diety masowej.

Do działu dieta zajrzyj i sam sobie ułóż ... czytając rady i wskazówki z tamtych tematów podwieszonych każdy sobie z dieta poradzi. Gainer to bezsens jak nie masz problemu z robieniem masy co na dobrej diecie nigdy nie stanowi problemu ;) a białko? Możesz kupić ale raczej do skromnego uzupełnienia diety a raczej stosowania bezpośrednio po treningu. Osobiście preferuję Treca niż Olimp i poleciłbym Whey 100 lub Ultimate Protein (osobiście wybrałbym WPC od firmy UNS ale nie polecam innym bo zaraz by sie posypały słowa krytyki od fanboyów drogich białek tak samo wałowanych jak tanie :E choć badania tanich sa robione na potenge i wiadomo mniej więcej co w nich jest a te drogie jako że marka ma renome nie sa badane za często i tutaj mogą siedzieć największe wałki składowe )


Mateusz Pawlak ;)


MrDave
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc z ułożeniem diety masowej.

Ja po siłowni mam zawsze posiłek potreningowy więc białko bym wcinał w pracy na przerwie i zazwyczaj śpię około 7-8h więc chce budzić się w połowię na shake. Wiem, że może brzmi to szalenie ale mnie to nie przeszkadza, a jestem bardzo zdeterminowany i chce mieć jak najlepszą dietę i jak najlepsze efekty ;)


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc z ułożeniem diety masowej.

To ułóż dietę adekwatną do celu a białko możesz kupić dla uzupełnienia (moge polecić Trec Whey 100 lub Fitmax 81+) bo tutaj WPC najlepiej sie sprawdzi jako uzupełnienie między posiłkami.


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


Jozef230
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 3
113
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:kujawsko-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,kulturystyka, biznes,filmy, muza
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :38.5
  • Klatka piersiowa [cm]:jescze nie taka
  • Pas [cm]:za duzo
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:100x4
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:130x3
  • Waga [kg]:78-79

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc z ułożeniem diety masowej.

po co budzic sie w nocy na szeja? przerywasz wydzielanie sie testosteronu a gdzies czytalem ze co 4 godziny jest. 


  • 0

MrDave
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc z ułożeniem diety masowej.

Olądająć wywiad ma Markiem Wahlbergiem usłyszałem, że on dla maksymalnego przyspieszenia wzrostu jadł nawet do 12 posiłków dziennie (włączając jako posiłek shejki chyba), budził się w nocy właśnie po to, żeby białko uzupełniać. Ja mam zamiar znaleźć najlepsze rozwiązanie dlatego nie chce sam układać diety, bo ja zawsze znajdę coś do czego się przyczepie i będę myślał, że nie tak coś jest na pewno... Zwłaszcza mnie nurtuje to jak ułożyć dietę, żeby jeść co te 2-3h bo jak układam to np na sen potrzebuje z 8h i wtedy jest 8h przerwy, albo w pracy przerwa co 4h więc nie jestm 4h itd... Myślałem o kupieniu rówież batonów białkowych do pracy i jedzeniu właśnie tak, żeby było białko dostarczane cały czas. Ja już mam mętlik taki w głowie, że nie wiem jak to ułożyć.


  • 0

--E51--
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4 lata

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc z ułożeniem diety masowej.

Jeśli nie jesz przez 4h w pracy postaraj się aby wtedy posiłek był po prostu większy.


  • 0

x6m8bq.jpg


Jozef230
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 3
113
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:kujawsko-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,kulturystyka, biznes,filmy, muza
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :38.5
  • Klatka piersiowa [cm]:jescze nie taka
  • Pas [cm]:za duzo
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:100x4
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:130x3
  • Waga [kg]:78-79

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc z ułożeniem diety masowej.
Każdy pracuje i ogarnia temat. Chłopaki na.budowie w ochronie a jakie byki są. Zjedz konkret śniadanie np. placek Pita z forum tuta. do pracy weźbułki z kurakiem i warzywem. Zapijaj kefirem. 8 h pracy z pprzerwa to luzik. zawsze możesz w pojemniczku posiłek wziasc do pracy z ryżem kura warzywa i oliwa. Napewno dasz rade! Odżywe białko możesz kupić ewentualnie jeszcze bcaa.
  • 0

Dezdov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:motoryzacja,kulturystyka,fajne dziewczyny
  • Staż [miesiące]:ponad 7 lat
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:66
  • Przysiad [kg]:ponad 150
  • Wyciskanie [kg]:ok 130
  • Martwy ciąg [kg]:ok 170
  • Waga [kg]:redukcja

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc z ułożeniem diety masowej.

na masę śmiało moges wcinać płatki owsiane warzywa ryż piersi z kury wołowinę ziemniaki olej lniany chleb graham itp a co do batonó możesz od czasu do czasu mogą być nawet zupy wysokobiałkowe tylko problem tkwi w cenie taka zupa i baton są średnio 3 razy droższe niż tej samej dobrj wartości białko serwatkowe


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024