Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań odnośnie treningu itp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Feriqun
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilka pytań odnośnie treningu itp.

Witam chciałbym w tym temacie zadać kilka pytań, jeśli będziecie mieli ochotę odpowiedzieć to będę wdzięczny icon_e_wink.gif
1.Prosiłbym żebyście mi trochę doradzili w sprawie treningu, 16lat,58kg,170cm ale nie powiedziałbym że jestem ektomorfikiem, trzymam się ostatnio mniej więcej diety jak to "Warszawski Koks" radził tylko makroskładniki i kalorie, poza tym ćwiczę FBW 3razy w tygodniu(ze sztangą a do dyspozycji mam jeszcze ekspander,drążek,ławkę) i codziennie biegam jakieś 17minut na bieżni, jakieś efekty tego są ale nie wiem czy zmierzam w dobrym kierunku
2.Jakie polecacie aeroby i ile czasu? To znaczy tak: biegam na bieżni ale już mnie to strasznie nudzi biegać codziennie na bieżni, czasem jak ładna pogoda jest to idę na rower ale jak pada albo coś takiego to nie wiem co robić z aerobów w domu ; poza tym takie pytanie też do aerobów. Jak sądzicie efektywniejsze jest jak "biegnę" na bieżni 14km/h przez jakieś 17min(4km) czy jak "idę" 9km/h też 4km? (oczywiście chodzi mi o takie chodzenie jak Korzeniowski icon_e_biggrin.gif) no i jeszcze ostatnie do aerobów: ile razy w tygodniu, ile czasu.
Jeśli odpowiedzielibyście mi na te pytania to byłbym bardzo wdzięczny i bardzo by mi to pomogło w dalszym rozwijaniu się i w rozwianiu wątpliwości Dzięki z góry i pozdrawiam


  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie treningu itp.

Według mnie to te aeroby przy Twojej wadze możesz całkowicie odpuścić.


  • 0

Feriqun
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie treningu itp.

jakoś mi tak źle jest jak nie zrobię w dzień aerobów ;) Jakieś sugestie na zamiennik? :D


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024