Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening dla 16 latka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Bis
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening dla 16 latka
Na wstępie chciałbym powitać wszystkich forumowiczów ;)
A więc... Mam 16 lat, 63 kg wagi i 178 cm wzrostu. CHciałbym wreszcie wziąść się za siebie, mieć troche siły no i wyglądać przyzwoicie :-) Motywacja już jest, ale ... brak sprzętu ; / Jedyne co posiadam to sztanga zrobiona i waży ona z jakieś 25 kg... Od jakichś 3 tygodni, ćwiczę tak tylko "rekreacyjnie" tylko ćwiczenia na bicepsy w :poniedziałki, środy, piątki - 3 serie po 14-12-10 powtórzeń ... Od przyszłego tygodnia zamierzam, zaczać jakąś diete, głównie opierająca się chyba na ryżu ;)
Mam do was pytanie, jak mogę ćwiczyć tylko z tą sztangą? Tak, doskonale wiem że mam baardzo mało sprzetu,ale niestety to nie moja wina,bo niestety taki sprzęt kosztuje : /
Proszę o jakieś podpowiedzi, głównie chodzi mi o klatkę i biceps :-)
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla 16 latka
Powiem ci tak zostaw to no na razie !!!!

Uzbieraj kase na podstawy ławke regulowaną + grył prosty+2 hantelki+obciązenie wtedy możesz myśleć nad poprawą sylwetki bo na siłe to masz czas jeszcze

Jak na razie proponuje trening domatora w jakimś stopniu przygotujesz mięsnie do normalnego treningu i jak ćwiczyć to całe ciało

Jednym słowem jestes sezonowcem idzie lato i chodzi ci o bicki i klate śmiać mi sie z ciebie chce chłopczyku !!!!!
  • 0

Bis
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla 16 latka
Nie wiem czy sezonowcem,ale na "ćwiczenia" zbierałem się od dawna, nie chodzi mi o to, żeby chwalić się klatą na plaży w lecie... Chcę nabrać poprostu nabrać więcej siły...
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla 16 latka
Teraz piszesz o sile wcześniej pisałeś ze zalezy ci na bicepsach i klacie zdecyduj sie każdy by chciał od razu wszystko na raz :eek:

Za kup sprzęt i działaj
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla 16 latka

Teraz piszesz o sile wcześniej pisałeś ze zalezy ci na bicepsach i klacie zdecyduj sie każdy by chciał od razu wszystko na raz :eek:

Za kup sprzęt i działaj



W raz z przyrostem bicepsów i klaty przyjdzie siła. Wiadomo że robiąc masę będą przyrosty siły. Puki co proponuje dozbierać sprzęt.
  • 0

muscleman-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla 16 latka
albo zapisz się na siłownie jeżeli nie masz jak kupić tak od razu sprzętu tam masz wszystko, jak będziesz miał dobry trening i dietke to może ze 2cm Ci przyjdzie do wakacji w bickach..:P
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024