Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój dziennik

dziennik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Mój dziennik
Siema
Więc przyszła pora na mnie aby założyć swój dzienniczek. Systematycznie ćwiczę od lipca 2011. W tamtym roku coś tam targałem ale musiałem skończyć z różnych powodów. Moim głównym celem nie jest bycie jakimś wieelkim tylko wyrobienie jak najlepszej sylwetki np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Trochę o mnie:
Wiek: 19
Wzrost: 185cm
Waga: 70kg

Aktualne wymiary:
Biceps: 31,5cm
Klatka: 94cm
Pas: 77,5cm
Udo: 50,5 cm

Rekordy:
Wyciskanie: 72kg
MC: podam w dzień treningu
Przyciad: podam w dzień treningu

Jadę tym planem od dwóch tygodni (w ćwiczeniach gdzie robię 12-10-8 dokładam ciężar):
Dzień I (klatka, biceps)
Klata:
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3 x 12-10-8
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ 3 x 12-10-8
ROZPIĘTKI NA POZIOMEJ 3 x 10
PRZENOSZENIE SZTANGIELKI ZA GŁOWĘ 3 x 10
Biceps:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ 3 x 12-10-8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI MŁOTKOWY 3 x 10
MODLITEWNIK 3 x 10

Dzień II (nogi)
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ 3 x 12-10-8
PROSTOWANIE NÓG W SIADZIE 3 x 10
WSPIĘCIA NA PALCE 3 x dużo
Robiłem jeszcze wykroki, ale teraz chodzę do pracy w której moje nogi bardzo cierpią więc dałem sobie narazie spokój.

Dzień IV (barki, triceps)
Barki:
WYCISKANIE SZTANGI ZZA KARKU 3 x 12-10-8
PODCIĄGANIE SZTANGI WZDŁUZ TUŁOWIA 3 x 12-10-8
UNOSZENIE SZTANGIELEK W OPADZIE TUŁOWIA 3 x 10
SZRUKSY 3 x dużo
Triceps:
WĄSKIE WYCISKANIE 3 x 12-10-8
FRANCUSKIE WYCISKANIE SZTANGIELKI 3 x 10
ŚCIĄGANIE WYCIĄGU 3 x 10

Dzień V (plecy, przedramienia)
Plecy:
PODCIĄGANIE DO KLATKI 3 x max
MC 3 x 12-10-8
WIOSŁOWANIE SZTANGĄ W OPADZIE 3 x 12-10-8
WYCIĄG DO KARKU 3 x 10
Przedramienia:
UGINANIE NADGARSTKÓW 3 x dużo

Brzuch w każdy dzień treningowy ABSII

Od jutra zaczynam brać Mutant Mass, Kreatyne OLIMP, VitaMin i oczywiście ruszam z dietą.
Jakieś fotki postaram się wrzucić na dniach, aby było później ewentualnie do czego porównywać.
Narazie chyba tyle.
Pozdrawiam
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Ok to te nogi zmienie, plan układałem sam ale wzorowałem się na tych zasadach, które Ty podawałeś i Twoich planach z różnych tematów.
Mam pytanie bo po treningu chcę brać porcję tego Mutanta i również kreatynę i czy mogę po prostu ją przepić tym gainerem? Po treningu bd go rozrabiał z wodą
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Tak z tym się zgodzę, że gainer to jedzenie w proszku, ale teraz bywa tak, że jestem w pracy od 7 do 19 więc jak jem śniadanie koło 6:30 to muszę zabrać ze sobą przynajmniej 3 posiłki do pracy więc gainer naprawdę mi się przyda
A tą kreatyne to chyba będę brał przed samym treningiem a po gainer
A jeszcze pytanie co do diety. Jem według tej rozpiski http://forum-kult...-ruszyc-z-masa/ i mój problem jest taki, że jak np. zjem koło 21 ostatni posiłek a idę spać o 22 to już jestem bardzo głodny, zwykle wtedy zalewam to mlekim bo mnie szybko zamula, ale nie wiem czy dobrze robię. Może jakaś rada? A i rozumiem, że te płatki na śniadanie to z mlekiem czy na sucho?

Użytkownik slysz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Tą diete dopiero zaczynam 2 dzień więc może dlatego
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Jestem po treningu. Dziś pierwszy raz zastosowałem te serie 12-10-8 z dokładaniem ciężaru. Jestem masakrycznie zmęczony dużo cięższy trening niż jak robiłem 3 x 10. Zacząłem kreatyne, witaminki i Mutanta. W smaku z wodą Mutant o dziwo bardzo dobry z mlekiem pewnie będzie jeszcze lepszy tylko jest trochę za słodki. Tylko nie wiem jak ja teraz zjem posiłek po treningowy bo z mutantem wypiłem 1l wody i teraz z kreatyną 0,5l więc jestem zalany na maxa. Biceps zaraz po treningu +2cm :napalony:
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
No mutant z mlekiem to masakra ;/ Słodkie masakrycznie ...
Jaki masz smak .

Czemu tak dużo tej wody ? Do kreatyny nie musisz dużo . Ja rozpuszczam w szklance ,pomacham łyżeczką i pasuje ;) z 150-200 ml
A co do mutanta to 500 ml starczy . Ile wg rozrobiłeś prochu ?

Ah ta pompa ! :D Zrobisz dobrze technicznie ćwiczenia to spompowana będzie mega łapsko :D Szkoda że za godzine opada :napalony:

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
No właśnie zmierzyłem i dalej 31,5 :/
Ja Mutanta jeszcze z mlekiem nie piłem tylko z wodą i jest mega słodki. Na jedną porcję daję nie całe dwie miarki czyli jakieś 100g i do pełna wodą zalewam w shakerze to wychodzi jakieś 0,7l wody ale jak wypije to jeszcze zostaje na ściankach to dolewam 0,2 wody i jeszcze to wypijam i prawie 1l wychodzi. A kreatyne mam w kapsach więc jak 4 takie połkniesz to musisz dwie szklanki wody wypić. Gainer mam banan-truskawka :napalony:
Zaraz nogi a nie rpzepadam za nimi :/
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
I po treningu. Znowu ten sam problem czyli koło 21 skończyłem trening wypiłem gainer, ptoem wziąłem kreatynę a teraz nie mogę nic w siebie wdusić do jedzenia. Jakieś sugestię? Muszę zrobić jakoś żębyposiłek potreningowy to była również kolacja ponieważ kończę ćwiczenia około 21
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Dawaj jak najmniej tego płynu . I tak 40 min po treningu dopiero zapodaj normalny posiłek :napalony:

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Daję jak najmniej, ale to się budyń robi :napalony:
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Ale mam zapier***. Wróciłem z pracy o 20 zaraz zrobiłem sobie jedzenie, teraz wróciłem z treningu, wziąłem gainer, zaraz kreatyna potem posiłek potreningowy który jest odrazu kolacją i rano o 5 pobudka. Jutro na szczęście piątek. Dziś barki dostały porządnie jak potem robiłem abs to nie miałem sił wisieć na drążku. Spadam ELO

Użytkownik slysz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Nie ma opierdalania się :napalony: Wytrwałości mistrzu ;) Ale uważaj z tymi węglami na noc bo może brzuchol zalać ;D no chyba że nie masz tendencji do tycia :0

Pozdro !

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
kurczę, ale mam zapie*** dziś wyjechałem do pracy o 5.40 a wróciłem 20.30 plecy dostały bardzo w kość a jeszcze trening pleców dziś był, ale po treningu czuje się OK, nareszcie coś dałem radę wepchnąć w siebie na kolację, trochę mniej wody dałem do gainera, na zdjęcia znowu nie mam czasu bo jutro dalej o 5.30 pobudka i do roboty, ale mam nadzieję, że tylko do południa więc trochę odpocznę i zmobilizuje się aby fotki dodać i trochę po forum się porozglądać w nowych tematach
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Ale zaniedbałem dziennik, ale teraz z pracy wracam o 21 potem siłownia więc już anwet nie mam czasu żeby na kompa zobaczyć. Wczoraj klatka i biceps elegancko, na klatkę zwiększyłem ciężar w porównaniu do ostatniego tygodnia i powiem, że siły przyrost czuję. Dziś się zważyłem ale 70 bez zmian. Mutant już mi trochę zaczyna brzydnąć, jutro dzień nietreningowy więc chyba nawet go nie bd brał.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
jezeli dajesz wode to dajesz jej wg uznania... ja nei rozrabiam nigdy bialka z mlekiem, tylko wode uznaje. nie liczy sie smak a jakosc.


a co do posilkow. w ciagu dnia gainer jest ok. ale musisz sie postarac zeby przed i po treningowy byly bogate w egle i bialko. np ryz+kura/ryba itp. kombinacji jest duzo.

TRENUJE BO LUBIE


slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Dzień dzień wolny od pracy to chwila odpoczynku. Postanowiłem od dziś z samego rana robić w jednej seri max liczbę pompek ponieważ klatę mam chudziutką, zobaczymy co z tego wyniknie.
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Wczoraj nie miałem czasu na trening bo z pracy o 23 wróciłem więc dziś barki a jutro plecy. Po rozgrzewce myślę sobie: "Biorę tą kreatynę prawie 2 tyg to zoabczymy jak kopie". Pierwsze ćwiczenie wyciskanie zza głowy. Najeba*** tyle ciężaru a poszło zajebiście, kolega co ćwiczył tym samym ciężarem jeszcze 2 tyg temu to dziś nawet tego nie wyniósł za głowę :( Jest zajebiście ale masa stoi. Trochę nudzi mi się już ten gainer i jak narazie myslę to w przyszlości raczej będę unikał gainerów a raczej łądował w kreatynę, witaminy, bcaa. Myślę, aby za tydzień czyli jak juz kreatyny zostanie tylko na tydzień nie kupić czegoś pobudzającego np. super pump 250. Co byście polecili?
A i jeszcze jedno. Odkąd biorę odżywki to jak narazie wypiłem tylko jakieś 100ml wina do obiadu, a jutro planuję coś wypić jakieś 2 piwka, bardzo źle to się odbije na sile?

Użytkownik slysz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Mutant jak dla mnie był mega słodki i też mi się syzbko znudził . Kumpel wział tylko 3 razy i sprzedał cała pake haha

No masy nie ma bo słąba dieta ;/ Pokaż swój jadłospis

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Dieta jak tutaj: http://forum-kult...-ruszyc-z-masa/ ale olwia jest tylko na kolację, sniadanie to jakieś 80g płatków owsianych i 2 jajka - więcej nie wepchne za chu** i co do warzyw to raczej malo jem jak cos to tylko z dwoma posiłkami :/ A i kolacja to jak pisałem wcześniej - jest nią posiłek potreningowy zwykle. No te dawki są trochę mniejsze niż padane w tej diecie ale zwykle ryż aksza makaron to 100g

Użytkownik slysz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Posiłek po treningowy nie może być ostatnim :( Tam przed snem musisz zapodac jeszcze twaróg .
Zwiększ dawki i będzie dobrze .

Mutanta jak dawkujesz ? kiedy i ile ?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024