Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój dziennik

dziennik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Ale jak np. konczę trening o 21 to posiłek jem około 21.45 to naprawdę musiał bym czekać gdzieś do 23 żeby coś wcisnąć a wstawanie o 6 :/
Mutant jeden tak między 3 a 4 posiłkiem a drugi odrazu po treningu. Na jeden raz biorę niecałe dwie miarki i zawsze z wodą. W dni NT biorę jedną porcję bo by mi zbrzydł :/
  • 0

michał.k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Widze ze super ostatni posiłek ser biały plus oliwa -SMAKÓWA !!!
Kolego zamień to na Pastę rybną(makrela "wędzona"+ser biały+kefir naturalny) albo jajeczną(jajka)całe)+ser biały+kefir naturalny+groszek) do tego porcja warzyw(na parze z ziołami)

Co do gainera to pijesz cukier puder, który jedynie prowadzi do destabilizacji poziomu cukru, an przyszłość inwestuj w białko dobre jakości plus vitargo plus enzymy plus witaminy i minerały(forma organiczna) ora probiotyki do tego dodajesz orzechy drobno zmielone i masz zastąpiony posiłek, albo baw się z uzupełnieniem gainera typu mutant produktami spożywczymi czyli kefir naturalny plus mix owoców(borówka/malina/truskawka) trochę oliwy albo orzechów czy też nasion.
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
No już pisałem wyżej, że gainery to raczej koniec. Właśnie pasuje mi jakiś posiłek do picia bo teraz jem 3 posiłki w pracy, wszystkie gotowane dzień wcześniej i niestety są zmine i nie za fajnie przez tydzień codziennie jeść zimny ryż, makaron, kasze, mięso
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
To bierz do roboty coś typowo na zimno :( Twaróg,tuńczyka np :D Tylko kup Orbitki bo zapach z buzi nie zaciekawy po tuńczyku hahah

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Tuńczyka to jem puszkę w każdy dzień treningowy
  • 0

michał.k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
tuńczyk max 2 -3 w tygodniu
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik

tuńczyk max 2 -3 w tygodniu



Dlaczego tak ? :(

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Metale ciężkie np. rtęć
  • 0

michał.k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Metale ciężkie to jedna sprawa, druga to wysoka temperatura jaką poddawany jest tu tuńczyk pzred podaniem , cholesterol zostaje przekształcany, oraz produkt zostaje wyjałowiony z omega 3, jest wiele lepszych rybek niż tuńczyk.
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Ale w ilości białka to chyba króluje tuńczyk
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
W sobotę trochę zabawiłem z % i dziś przed treningiem myślę: "lipa popiłem to będzie trzeba mniejsze ciężary", ale ku mojemu wilkiemu zaskoczeniu i zadowoleniu wyciskanie kończyłem największym dotychczasowym ciężarem więc jest zajekurwabiście :( W bicepsie po treningu 33,5 :D W sobote już miałem stałe 32cm przez kilka dni, ale w niedziele rano na kacu 31,5 :/ Zobaczymy co będzie jutro rano jak się po dzisiejszych ćwiczeniach ustatkuje. Mutant już mnie wkurza i chętni bym komuś sprzedał - zostało jakieś pół paki.
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
I znowu przez pracę trening mi sie przesunął, więc wczoraj barki dziś plecy. A powiem, że na tej kreatynie olimpa to siła jak narazie idzie zajebiście. Jak robiłem dziś MC tym ciężarem co ostatnio to odrazu dowaliłem 4kg bo leciało jak piórko !!! Zobaczymy w następną sobotę ile pocisne :(
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Dawaj,dawaj !

Jak tam z dietką ? KCAle są ? hah :D

Pozdro !

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Wiesz w tym tygodniu było ciężko bo wtorek, środa, czwartek, piątek byłem w pracy 6-23 :D Więc musiał bym brać z 7 posiłków a brałem tak jakieś kilka serków białych i rybki no i to z bułami wpiep**łem no i gainer ale powiem Ci, że sam na sobię widzę delikatne zmiany w porównaniu z tym co było pod koniec czerwca czyli kiedy zaczynałem, biceps już nie spada poniżej 32 :D W udzie już +2cm więc jestem zadowolony!!! od października sie zapisuje na Muay Thai albo MMA więc wtedy będą 2 treningi walki i 3 treningi na siłce więc masę zdobyć będzie ciężko, ale jak pisałem na poczatku moim celem nie jest mieć jak najwięcej w łapie ale ładnie sie prezentować.
P.S. Własnie wróciłem z meczu IV Liga Pogoń Leżajsk kibicowałem kumplowi i jedno piweczko się wypiło, naprawdę super sprawa takie chłodne piwko raz w tygodniu!!!

Użytkownik slysz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Haha i kolejny rekord w klacie poszedł, biceps souchl 2cm więc idze bardzo dobrze!!!!
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Juz jestem wkurzony na maksa na tego Mutanta. Teraz biorę go tylko po treningu a tak to sobie odpuszczam bo już mi się przejadł. Na wage narazie nie stawałem, ale siła cały czas do przodu!!!
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Chłopie wlewaj w siebie i nie narzekaj ! Myśl o masie ! Przełam się !
Jak będziesz tak odpuszczał to huja będzie z tego :D
Ja też nienawidzę NABIAŁU a dzisiaj się przełamałem ,zmiksowałem sobie 100 g twarogu z paroma dodatkami w smaku to była tragedia .
Nadal był posmak tego twarogu ale wlałem w siebie popiłem wodą i GRA ! :D

Pozdro !

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
@kuba1000

Proponuje sprobowac rybke jesc na noc :D
  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
A jeden dzień tylko tego odpusciłem i teraz dalej leje w siebie, idę właśnie zrobić :D
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój dziennik
Jak tam ;) ? Zyjesz jeszcze :D ?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024