Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

america
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prosze o pomoc
witam wszystkich.Prosze o porade i wskazówki postaram sie jak najbardziej przyblizyc moją sytuacje ,przez około 10 lat pracowałem jako kierowca ciezarówki :) no wiadomo przez to dostałem spory brzuch no i nie ciekawie sie z tym czuje waze teraz 95kg przy 178cm wzrostu.Z pięknych czasów nastolatka został mi sprzęt siłowy ławka,sztangi,hantle,worek bokserski itp.Od kilku dni zmieniłem prace i jestem teraz codziennie w domu chciałbym wykorzystac ten sprzet,no i tu moje pytanie jaki trening na początek?od czego zacząć myslałem tez o zakupie jakiegos suplementu ale kompletnie sie na tym nie znam,co mi pomoze zredukowac wage i poprawic wygląd moze ktos mi podsunie jkąś dobrą diete itd.z góry dziekuje za odpowiedzi.Pozdrawiam
  • 0

maks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

witam wszystkich.Prosze o porade i wskazówki postaram sie jak najbardziej przyblizyc moją sytuacje ,przez około 10 lat pracowałem jako kierowca ciezarówki :) no wiadomo przez to dostałem spory brzuch no i nie ciekawie sie z tym czuje waze teraz 95kg przy 178cm wzrostu.Z pięknych czasów nastolatka został mi sprzęt siłowy ławka,sztangi,hantle,worek bokserski itp.Od kilku dni zmieniłem prace i jestem teraz codziennie w domu chciałbym wykorzystac ten sprzet,no i tu moje pytanie jaki trening na początek?od czego zacząć myslałem tez o zakupie jakiegos suplementu ale kompletnie sie na tym nie znam,co mi pomoze zredukowac wage i poprawic wygląd moze ktos mi podsunie jkąś dobrą diete itd.z góry dziekuje za odpowiedzi.Pozdrawiam


  • 0

maks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

witam wszystkich.Prosze o porade i wskazówki postaram sie jak najbardziej przyblizyc moją sytuacje ,przez około 10 lat pracowałem jako kierowca ciezarówki :) no wiadomo przez to dostałem spory brzuch no i nie ciekawie sie z tym czuje waze teraz 95kg przy 178cm wzrostu.Z pięknych czasów nastolatka został mi sprzęt siłowy ławka,sztangi,hantle,worek bokserski itp.Od kilku dni zmieniłem prace i jestem teraz codziennie w domu chciałbym wykorzystac ten sprzet,no i tu moje pytanie jaki trening na początek?od czego zacząć myslałem tez o zakupie jakiegos suplementu ale kompletnie sie na tym nie znam,co mi pomoze zredukowac wage i poprawic wygląd moze ktos mi podsunie jkąś dobrą diete itd.z góry dziekuje za odpowiedzi.Pozdrawiam

siema 2 gr bialka i 2 gr weli to musisz trzymac 6 posilkow na dobe i 4 razy trening aerobowy w tygodniu nasilowni duzo powtuzen w seriach aeroby musza trwac co najmniej 40 minut pamietaj dieta to podstawa siema powodzenia
  • 0

maks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

siema 2 gr bialka i 2 gr weli to musisz trzymac 6 posilkow na dobe i 4 razy trening aerobowy w tygodniu nasilowni duzo powtuzen w seriach aeroby musza trwac co najmniej 40 minut pamietaj dieta to podstawa siema powodzenia


  • 0

maks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

siema 2 gr bialka i 2 gr weli to musisz trzymac 6 posilkow na dobe i 4 razy trening aerobowy w tygodniu nasilowni duzo powtuzen w seriach aeroby musza trwac co najmniej 40 minut pamietaj dieta to podstawa siema powodzenia


  • 0

Bucy15
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Łuków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
Człowieku co ty piszesz! Chyba pomyliła ci się redukcja z masówką :) 6 posiłków?!
Co do america : ograniczaj węgle, nie jedz na wieczór, areoby, bieganie, może być też basen.
Trening: 4-6 dniowy jak masz czas, dużo serii, dużo powtórzeń, mały ciężar, krótkie odpoczynki między seriami.
Dieta: low carb, co do szczegółów czekaj na bardziej doświadczonego ;d

Na każdym treningu przekraczam granice moich możliwości.

Jeśli pomogłem daj +

Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.

Nie pisać na PW/Priv.


maks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

Człowieku co ty piszesz! Chyba pomyliła ci się redukcja z masówką :) 6 posiłków?!
Co do america : ograniczaj węgle, nie jedz na wieczór, areoby, bieganie, może być też basen.
Trening: 4-6 dniowy jak masz czas, dużo serii, dużo powtórzeń, mały ciężar, krótkie odpoczynki między seriami.
Dieta: low carb, co do szczegółów czekaj na bardziej doświadczonego ;d


  • 0

maks
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

Człowieku co ty piszesz! Chyba pomyliła ci się redukcja z masówką :) 6 posiłków?!
Co do america : ograniczaj węgle, nie jedz na wieczór, areoby, bieganie, może być też basen.
Trening: 4-6 dniowy jak masz czas, dużo serii, dużo powtórzeń, mały ciężar, krótkie odpoczynki między seriami.
Dieta: low carb, co do szczegółów czekaj na bardziej doświadczonego ;d

a ile jesli bedzie jadl zadziej organizm bedzie mu musial odlozyc na zapas czyli w tkanke tluszczowa zgadza sie czy nie . bialko wyrownane z weglami badzie wydatkowal organizm wiecej energi i termogeneze czyli spalal tluszcz bo szybciej spali wegle niz bialko a na bialko potrzeba duzo energi w polaczeniu z aerobami i treningiem na silce powinien gubic kilogramy ty tez dobrze napisales basen itd. ale to nie zastapi mu aerobiku lub interwalu czy mam racje
  • 0

america
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
dzieki kevin czytałem ostatnio duzo o tych dietach treningach itd.Ale to co napisałes najlepiej mi odpowiada wszystkie partie na jednym treningu 3 razy w tygodniu tak bede robił zobaczymy efekty napewno sie podziele rezultatem.Nie chce zostac jakims kulturystą chce tylko pozbyc sie tłuszczu no i opony na brzuchu ,oczywiscie jesli mi sie to uda a zapał nie minie będe ćwiczył dalej,no ale czas pokarze.Kevin a moze doradzisz do tego jakis suplement?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024