Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w Diecie! 108kg 17lat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Seba24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w Diecie! 108kg 17lat
Siemka! Od początku wakacji ( będzie z 4 miesiące ) zacząłem chodzić na siłownie, chodze 4x w tygodniu, Biegam, codziennie robię inna partie mięśni, Biorę Spalacze Viper Ultra High Fat-Energy Burners, Bralem tez proteiny ale jak się skończyły już nie chciałem więcej brać bo wydawało mi sie ze wogole nie chudnę, I Mam do was pytanie, Czego mogę jeść najwięcej w jakich porcjach a czego wogole jeść nie mogę? Wiem mam 17 lat i tyle wazę, Teraz staram się i ciężko pracuje zęby schudnąć i ładnie wyglądać, od 4 miesiecy schudłem tylko 10KG, Od 4 miesiecy Pije tylko czysta wode, 2l dziennie, Nic gazowanego nie dotknąłem, Od czasu do czasu zdąży mi sie jakiś Hamburger albo Frytki, ale jak juz zjem to czuje sie z tym zle, bardzo zle... Nie pije wogole piwa ani wodki, Nie Pale papierosów. A Waga cały czas stoj, Słyszałem tez od kolegi ze masa miesniowa wazy wiecej od masy tluszczu, może dlatego tez stoje na wadze? Jestem początkujący i nie zamierzam sie poddać :)
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w Diecie! 108kg 17lat
10 kg w 4 miesiące lepsze niż 10kg w 4 tygodnie, nie doświdczysz efektu jo-jo, spalasz głównie tłuszcz dlatego powoli idzie, szybki spadek wagi spowodowany jest utrata glikogenu z wątroby i mięśni oraz wody, a te skłądniki szybko się uzupełniają i kg wracają.
dużo białka(mięsa, sery, ryby) mało węglowodanów(płatki, ciemne pieczywo, ryże, kase, makarony) średnio tłuszczy roślinnych. po treningu na siłowni albo w dzien bez siłowni bieganie/rower z 40 min
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Seba24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w Diecie! 108kg 17lat
Jestem fanatykiem robienia ciast, czy jak raz na tydzień zjem kawalek ciasta to będzie za duzo czy moge sobie pozwolić na chwile rozkoszy ?:P
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w Diecie! 108kg 17lat
jeżeli ten kawałek to nie będzie cała forma to możesz, 1 dzien w tyg "luźniejszy" nie zaszkodzi
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Seba24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w Diecie! 108kg 17lat
Ostatnie pytanie nie na temat diety, Na silowni robie duzo brzucha oraz boczki, Czy przy tym tez schodzi mi tłuszcz w tych partiach ciała czy robią mi sie tylko mięśnie?


@EDIT

Jeszcze jedno nurtujace mnie pytanie

z Czym powinno sie robic Triceps? Bo ja np robie z Klata a kolega mowi ze lepiej sie robi z czyms innym a bicep lepiej zrobic z Klata niz z plecami.

Użytkownik Seba24 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w Diecie! 108kg 17lat
od samych brzuszków tłuszcz sie nie spali.

Z czym Ci wygodnie, ja teraz robie np triceps z klatką a biceps z barkami, możesz w klatka, plecami, barkami, bicepsami
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024