Skocz do zawartości


Zdjęcie

Robienie pompek.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Xjator
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Robienie pompek.
Elo.
A więc ostatnio zacząłem robić sobie pompki. Nie mam na razie na celu wyrzeźbienia sobie ciała tylko jakoś tak postanowiłem że będę robić pompki codziennie. W pierwszy dzień wycisnąłem 20 pompek z 3 razy, później już brak siły. Od 5 dni robię, ale ciągle słabo. Zrobię 10 pompek góra i zgon, nie mam siły XD
To chyba trochę dziwne, po 5 dniach powinno być lepiej niż na początku... Może rzecz w tym ze organizm potrzebuje trochę odpoczynku czy jak? Nie jestem wgl w tym temacie obcykany.
Wiem że to może mało profesjonalne ale nie robię jakiś seryjek ani nic, tylko po prostu, wstaje robie 10 pompek, za 5 minut znowu, 10 pompek i tak od czasu do czasu ;d.


Mógłby mi ktoś napisał jakiś plan jak robić pompki (po ile w jednej serii, ile serii, co jaki czas przerwa itp, bo chyba nie robić pompek codziennie?)

Prosił bym o wypowiadanie się osób obcykanych w tym temacie.

Aha... i jak by to było istotne xd :
Wiek : 16
Waga : 75kg
Wzrost : 176cm
pozdro
  • 0

Bucy15
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Łuków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robienie pompek.
Masz rację, rób pompki seriami mniej więcej co 2 dni. Może to ci pomoże :http://www.100pompek.pl/
Najpierw zrób maksymalnie ile możesz, potem po prawo wybierz trening odpowiadający liczbie twoich pompek ;)

Na każdym treningu przekraczam granice moich możliwości.

Jeśli pomogłem daj +

Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.

Nie pisać na PW/Priv.


Xjator
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robienie pompek.
Dobra dzięki, ale zacząć ten program dopiero po jakoś 2 dniach odpoczynku?
Bo dziś nic nie robiłem, zamierzam sobie odpocząć i wtedy zaczne bardziej profesjonalnie wykonywać pompki, a nie tak jak teraz kiedy chce po kilka pompek ;d.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024