Skocz do zawartości


Zdjęcie

Analizy roznych treningow.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Analizy roznych treningow.
Witam. Jestem wlasnie w trakcie odpoczynku regeneracyjnego dalem sobie tydzien na regeneracije poniewaz ostatnio miałem sporo kombinacij.. A to ze mam sporo czasu postanowilem sobie poprzegladac i przeanalizowac. Swoje plany treningowe oraz postepy jakie robilem. A troche tego mam poniewarz od ok 2,5 roku robilem sobie notatki w zeszycie z kazdego praktycznie treninu. Mam zapisanet ponad 2 grube zeszyty A4 z notatkami i z zapisywanymi rekordami oraz srednio robionymi pomiarami co pol roku. Ale to musze dokladnie przeanalizowac poczytac szczegol po szczegole i napisze tu na forum note z mojch ostatnich 2,5 roku na silowni. Zdradze narazie tyle ze w przeciagu tych 2,5 roku waga wzrosla ze 70 do 85 kg obecnie. Poczekajcie cierpliwie to napisze bardziej szczegolowo.
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Analizy roznych treningow.
No jestem bardzo ciekaw, takze czekam ;)
  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Analizy roznych treningow.
Witam ponownie w tym poscie powiem tak przeanalizowalem juz te wszystkie moje treningi "spisane na papierze" przez te 2,5 roku wykonalem ok 7 roznych rodzaij treningow, cwiczylem metodami super serri, gigandseri, seri potrojnych, metody wymuszonych powtorzen, " metoda dodawania, odejmowania ciezaru, ale jeden spob przykol moja najwieksza uwage, niewazne jaka metoda cwiczylem czy to byly metody wymuszone, czy tez trening standarowy, czy jaki kolwiek inny, moja MASA,I SIŁA! Najbardziej zyskiwala na wartosci podczas gdy moim piorytetem bylo Z Treningu na trening przerzucenia chociarz 100- 200 kg. Wiecej niewarzne czy robilem to przez dodatkowa serie, czy powtorzenie, czy tez przez zwiekszenie ciezaru, jedyne czego sie trzymalem to by nie przedluzac pobytu w silowni. Max czas jaki sobie dawalem to bylo 1 godz i 15 min ( na mniejsze partie bylo to od 45 min do 1h. I robilem 5 treningow na tydzien w takiej kolejnosci. Pon- Nogi, Wtorek-Klatka. Środa - Wolne. Czwartek-Plecy, Piatek- Barki. Sobota- biceps,triceps. Przedramie. Niedziela Wolna! I jak juz napisale piorytetem bylo by z treningu na trening przerzucac wiecej kilogramow. Np jednego treningu po dodaniu wszystkich seri powtorzen. I ciezaru wyszo przykladowo na klate 10.000 kg to w nastepnym tyg staralem sie zeby bylo np 10.500 kg i td.. I tak z kazda partia jak to obliczalem- proste np robiac serie na klate z obciazeniem 100 kg np 8 pow to jest 100x8 = 800 drugi przyklad 12 p z 85 kg = 1020 kg i td. I na kacu dodawalem te sumy i wpisywalem wynik i tak dla przykladu podam ze gdy robilem pierwszy raz ta metode to na plecy bylo- 11.500 kg a po 3 -mc juz doszedlem do 22, 000 do tej metody wracalem 3 krotnie! I mam na papierze- czarno na bialym! W woim przypadku dziala najlepiej. Przyrost masy i sily byl najwiekszy w tym okresie! ALE TO JEST MOJE CIALO I DOTYCZY MNIE W ZADNYM WYPADKU MNIE NIE NASLADUJCIE! CHYBA ZE NA WLASNE RYZYKO!!
  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Analizy roznych treningow.
Ale tak szczerze co myslisz o tym zeby " przerzucac " z treningu na trening wiecej tak jak ja to robile? Jezeli przerzucam wiecej niz poprzednio w tym samym czasie. To czy nie przeciazam bardziej miesni niz " ostatnio" a to moze reagowac wzrostem?? Weźmy teraz na odwrot- jesli bym z treningu na trening przerzucal mniej w tym samym czasie to czy Bym sie nie cofał?? Pomysl biore na jedny o 500kg mniej na drugim nastepne 500kg i tak powiecmy po x treningach 2 tys mniej! To czy w tym momecie sie nie cofne? Wydaje mi sie ze tak ( ale moge sie mylic) a jesli caly czas z treningu na trening bede caly czas robil zaluzmy ogolne przezucanie 8000 tys kg to co CZY NIE BEDE STAL W MIEJSCU?? ( zakladajac ze czas treningu jest ten sam) Wiec jakie mam wnioski- same sie nasuwają. Przerzucasz wiecej- idziesz do przodu, Mniej- Cofasz sie, Tyle samo- stoisz w miejscu. ALE PAMIETAJCIE TO JEST MOJE CIALO I MOJE POGLADY, KTORE MOGA PRZECZYC WSZELKIM TEZA I NORMĄ!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024